Şimdi Ara

Persona 4 Golden PC Türkçe Yama Çalışması (Kilitlensin) (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
110
Cevap
12
Favori
17.985
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
86 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Adol125

Niye Zekeriya Beyaz mı din hocan? Gerçi o 🐔 kesiyordu ama...
    Ben tavuk değil de karışık kebab yediririm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Enes Eyibil -- 11 Temmuz 2020; 15:19:38 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adol125 kullanıcısına yanıt
    Bütçesi ona yetiyor olabilir..

• Burası yama konusu biliyorum ama başka konusu olmadığı için buraya yazıyorum. Oyunun "gerçek sonu" ile ilgili iki soru:
    Marie'nin sosyalliğini son seviye yapmak gerekiyormuş Adachi dungeonundan önce, ben onu yapmamıştım geri dönmenin bir yolu var mı yoksa en baştan mı başlamak gerekiyor? Şuan ben son bossu kestim kız hastaneden sağ salim eve geldi günler sıradan geçiyor. Ana karakterin trenle ayrıldığı sonu mu gösterecek bu gidişle?
  • quote:

Orijinalden alıntı: prolotus37

Burası yama konusu biliyorum ama başka konusu olmadığı için buraya yazıyorum. Oyunun "gerçek sonu" ile ilgili iki soru:
    Marie'nin sosyalliğini son seviye yapmak gerekiyormuş Adachi dungeonundan önce, ben onu yapmamıştım geri dönmenin bir yolu var mı yoksa en baştan mı başlamak gerekiyor? Şuan ben son bossu kestim kız hastaneden sağ salim eve geldi günler sıradan geçiyor. Ana karakterin trenle ayrıldığı sonu mu gösterecek bu gidişle?
    Tek saveden mi gidiyordunuz ? Kasımın sonlarında ve aralığın başında saveiniz varsa alın dungeonda zorluğu düşürürsünüz hızlıca geçersiniz.

• anomaly A kullanıcısına yanıt
    Tek save maalesef :( neyse artık youtubeden bakarım mecbur
  • quote:

Tek save maalesef :( neyse artık youtubeden bakarım mecbur
    Oyunu bitirip sildiğim için savelerin tarihini hatırlamıyorum ama bütün savelerimi özelden zipleyip atabilirim. ilk birkaç slot spoilerlı olabilir muhtemelen 14-15te tam kaldığınız bossun oradan marie slinki full bir şekilde devam edebilirsiniz.
  • anomaly A kullanıcısına yanıt
    Size zahmet olmayacaksa çok memnun kalırım.
  • İlk defa bu tarz bir oyun oynadım ve çok sevdim (save dosyasını gönderen @anomaly arkadaşa teşekkür ederim) şimdi emülatörle persona 3 başladım. Bu tarz oyunlardan hikayesi güzel olup önerdikleriniz varsa daha sonra onları da oynamak isterim fakat yalnızca PC'de oynayabileceğim oyunlar lütfen
  • quote:

İlk defa bu tarz bir oyun oynadım ve çok sevdim (save dosyasını gönderen @anomaly arkadaşa teşekkür ederim) şimdi emülatörle persona 3 başladım. Bu tarz oyunlardan hikayesi güzel olup önerdikleriniz varsa daha sonra onları da oynamak isterim fakat yalnızca PC'de oynayabileceğim oyunlar lütfen
    Persona 3'ün party member modu var. Onu kurupta oynayın. Normalde Portable versiyonunda geldi bu özellik ama FES versiyonunda da bu mod sayesinde tüm parti üyelerine erişim sağlanabiliyor. Birde widescreen patch'ya yaparsanız tadından yenmez

• Aynen o modlar gerçekten hayat kurtarıyor ama japonca seslendirmesinde çalıştıramadım sanırım sadece ingilizcesinde çalışıyorlar
  • quote:

Aynen o modlar gerçekten hayat kurtarıyor ama japonca seslendirmesinde çalıştıramadım sanırım sadece ingilizcesinde çalışıyorlar
    Ben undub versiyonunda kullanıyorum. Eğer ki widescreen patch'ten bahsediyorsanız opening kısmında geniş ekran olmuyor zaten. Team Party ise çözümü bilmiyorum maalesef.
  • Abi pardon da ff7 aerith sposu yazmışsın ne olabilir Allah Allah aerith hmm aerith acaba baş kötü mü çıkıyor hmm Allah Allah biraz daha belli etseydin hangi spo olduğunu anlasaydık

• Harika bir iş olmuş dostum eline sağlık merakla bekliyor olacağım.
  • Teşekkürler çalışmanız için umarım sıkıntısız tamamlanır.
  • kolaylıklar diliyorum umarım en kısada bitirirsin
  • Yama ilerlemesi ne zaman güncellenicek bilgi verirsen sevinirim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Astrpşpls A kullanıcısına yanıt
    Ee ben senden öğrendim şimdi spoiler'ı?

• Yamada son durum nedir Adol bey?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Adol125

Daha erken tanışabilirsin :D Çünkü bu ilk JRPG çevirim(iz) değil. Final Fantasy 7'de var.
    Final Fantasy 7'yi de sen çevirdin demek şu aralar baya oynuyorum 20 yıldan fazla olmuş ama oyun gerçekten şahaneymiş yahu.Hele hele 1997 yılında bu oyunu oynasaydım kendimi yerden yere atardım zevkten.Kesinlikle zamanının ötesinde bir oyunmuş.Bunu da senin sayende deneyimledim Allah razı olsun dostum.Çok teşekkürler gerçekten.
  • Denemeyi düşündüğüm bir oyun, kolay gelsin. Cüzi bir fiyat ile emeğinizin karşılığını almanızı isterim diğer arkadaşları bilmem ama 1 sene sonra ama 2 sene sonra çalışma bittiğinde elimizden geldiğinde destek olmak isterim. Umarım proje devam eder ve yarıda kalıp iptal olmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Şahinn2255 -- 9 Ağustos 2020; 20:15:49 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.