Şimdi Ara

Periyodik Bakim Sonrasi Gaz Yememe Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
3
Cevap
1
Favori
371
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bayram tatiline cikmadan once bugun tanidik bir ustaya arabami goturdum. Arac Suzuki SX4 LPG'li, otomatik.
    Soyledigine gore arac 1 lt yag eksiltmis. Periyodik bakim zamani da gelmis dedi, filtreleri de degistirip yag ekleriz sagina soluna bakariz dedi. Neyse o isini gorurken ben de baska bi yere gittim. 2 saat sonra dondugumde aracin hazir dedi. Fazla detay konusamadik basi kalabalikti.
    Araca bindim AVM'ye gittim. Eve donuste AVM otoparkindan cikarken gaz pedalinin tepki vermedigini fark ettim. Hareket alanim dar oldugundan fazla da basamadim gaza. Otoparktan yola ciktigimda ise pedali kokledigim halde gaz yemedi arac. Hemen saga cektim. Baktim LPG isigi kirmizidaydi. Yani arac benzindeymis. Usta isini yaparken kapatti mi artik naptiysa. Araci calistirdim LPG'yi de aktif hale getirdim, sorunsuz bi sekilde eve geldim ama canim sıkıldı bi kere.
    Belli ki aracin bi yerinde bi nane yemis bizim usta ve yanindakiler. Ne olmus olabilir sizce?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• aracı ustaya bırakıp gidilir mi? sağlam parçayı çalar bozuk parça takar gönderir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.