Şimdi Ara

Pepsi iPod Touch Kampanyası 61 Kişiye 65 İpod Kazandırdık (40. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.931
Cevap
0
Favori
282.005
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: amylee

quote:

Orjinalden alıntı: photographer86

Ben dün aradım, 7 mart cuma günü yollucaklarmış

o gün yollucaklar gelişi pazartesi olur artık ?

Evet aynen öyle, kısmetse pazartesi elimizde olur. Bu arada sitede kazananlar listeside güncellenmiş, ismimi gördüm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi photomaniac -- 4 Mart 2008; 14:19:50 >
  • pff şimdide yarım saatte bi mail geldimi diye bakıom
    bi gelsede şu ipod heyecanım gitse
  • quote:

Orjinalden alıntı: Rajeesh

pff şimdide yarım saatte bi mail geldimi diye bakıom
    bi gelsede şu ipod heyecanım gitse

Biz atalım sana mail i pm den mail i ver. Bende gelmesini bekliyordum photographer86 bana 1 gün öncesinden attı sağolsun
  • Pehh 5 kontör geldi..
    Neyse bugün 4 tane daha yollucam..
  • lokantacılar bi şifrede ban verir misinizpm
  • kazananlara hayırlı olsun :)
  • ya fıttırıcam pepsi satan yer yok civarda tam 5 bakkala ve 2 markete baktım

elinde fazla olan umudunu kesen varsa pm olarak alabilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kulspruta -- 4 Mart 2008; 15:35:33 >
  • arkadaşlar elinde fazla kod olan varsa desek cıksın pm ile
  • quote:

Bana Senden önce gelmesi gerekiyor o zaman ama hala gelmedi acaba bendemi arasam?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Engin.K

quote:

Bana Senden önce gelmesi gerekiyor o zaman ama hala gelmedi acaba bendemi arasam?

"Takma bu kadar, gelir bi ara. Nasılsa beleş kazanılmış bişey" diyordun bana Sen beklemeye devam et, gelir bi ara

• tüh ya tıkladım 5-6 saniye işlem yapılıyor diye bekledi.gitti 1 kapak daha iyimi.
  • arkadaşlar fazla şifresi olan varsa bi tane bana pm den yollasın yarın geri vericem sözplakayı da alın ıstersenız evden cıkamadım bugun.Yarın gerı ıadelı yollayın bıtane
  • Saansa bak ya fabrikası benim olsa bana yine de cıkmaz...
    gule gule kulllanın valla.
  • Benimde şu an gerçekten şifreye ihtiyacım var lütfen elinde fazla olan varsa pm atsın..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OMEGALUL -- 4 Mart 2008; 16:56:33 >
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: Engin.K

quote:

"Takma bu kadar, gelir bi ara. Nasılsa beleş kazanılmış bişey" diyordun bana Sen beklemeye devam et, gelir bi ara

• oyun çıktı

• Bugün 3-4-5 ' te yolladım hep 5 kontör off ya..
    xx:59:02 de bastım olmadı..Tam saatinde yaptım yine olmadı..58'de yaptım yine olmadı..(timewindows ayarlı)
    Birşey soracam Gönder deyince 2-3 sn İŞLEM YAPILIYOR diyor o işlem bittiği andaki saat mi geçerli yoksa bastığım mı acaba..?
  • Parayla kapak şifresi alabileceğim bi yer biliyomusnuz?ciddiyim
  • Bende gördüm ismimi güncellemişler siteyi sonunda, ama birşey dikkatimi çekti kazanan Adanalıların sayısı acayip azalmış...
  • Arkadaşlar komik gelebilir gülmek serbest önceden söyliyim.

Biraz önce marketten 6'lı paket kutu pepsi aldım geldim eve.Pakedi bir açtım ne göreyim."Kendini Göster" kampanyalı paketi almışım.O kadar da dikkat ettim ya. Araya karışmış heralde rafta.Çok dikkat ettim çünkü alırken.Sorum şu; "Kendini Göster" kutularından şifre çıkıyor mu?Çıkıyorsa bu bizim ipod-touch olayında kullanabilir miyim bu şifreleri?Kullanabiliyorsak sorun yok ama olmazsa gidip değiştireceğim kutuları.

• 
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.