Şimdi Ara

Pepsi iPod Touch Kampanyası 61 Kişiye 65 İpod Kazandırdık (39. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.931
Cevap
0
Favori
282.005
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar birşey soracaktım pepsi 1lt aldım işte sizin fotoğraflarınız jelatinli yani yeni üretim fakat kapaktan kod çıkmadı kaç haneli acaba bu kod?
  • quote:

Orjinalden alıntı: devilish_

quote:

Orjinalden alıntı: godless

ya arkadaslar ben bugun 3 şifre gönderdim ama yazdıgım turkcell hattıma bugun msj gelmiyo(hattımda bi arıza var galiba bugun hiç kimseden msj alamadım)..eger kontr falan kazandıysam sonradan msj olarak gelirmi acaba..yada o gönderme formuna avea hattımı yazsam msj avea hattıma gelirmi yani illaki turkcell no yazma gibi bi zorunluluk varmı?zaten ipod kazansak direct ekranda yazıyo galiba tıklar tıklamaz???

Ben de bunu öğrenmek istiyorum işte ya.İpod kazanınca direk ekranda mı yazıyor yoksa o da mesajla mı bildiriliyor?

MESAJ OLARAK GELİYOR, CEP TELEFONUNA
  • quote:

Orjinalden alıntı: photographer86

quote:

quote:

ya arkadaslar ben bugun 3 şifre gönderdim ama yazdıgım turkcell hattıma bugun msj gelmiyo(hattımda bi arıza var galiba bugun hiç kimseden msj alamadım)..eger kontr falan kazandıysam sonradan msj olarak gelirmi acaba..yada o gönderme formuna avea hattımı yazsam msj avea hattıma gelirmi yani illaki turkcell no yazma gibi bi zorunluluk varmı?zaten ipod kazansak direct ekranda yazıyo galiba tıklar tıklamaz???

Ben de bunu öğrenmek istiyorum işte ya.İpod kazanınca direk ekranda mı yazıyor yoksa o da mesajla mı bildiriliyor?

MESAJ OLARAK GELİYOR, CEP TELEFONUNA

O zaman babamın gelmesini daha bi heyecanla bekleyeceğim artık.Ailede bir tek onun turkcell hattı var da

Babam da geç kalıcak günü buldu ya.Gelse bari artık da hayırlısıyla bir ipod mesajıyla.

• quote:

quote:

İlk başlarda ekranda çıkıyordu sonra degiştirdiler cebe geliyor mesajınız turkcell hat olacak başka olmuyor

• quote:

Orjinalden alıntı: Engin.K

İlk başlarda ekranda çıkıyordu sonra degiştirdiler cebe geliyor mesajınız turkcell hat olacak başka olmuyor

Teşekkür ederim cevap için.Yazmaktan sıkılmış olduğunuz bir şey sorduk yine ama kusurumuza bakmayın artık.
  • bilgiler için tesekkurler..sansa bakın bugun telefona hiçbi msj gelmiyor..bide hat turkcell
  • photographer86

Giriyorum Çıkıyorum Hep Konudasın Yorulmadınmı
  • engin k kazandıgına dair bimail gelmişmiydi yoksa sadece smsmi gönderdiler
  • quote:

engin k kazandıgına dair bimail gelmişmiydi yoksa sadece smsmi gönderdiler

Çok Soru Soruluyordu Kısaca Cevaplar Vereyim

Kampanyaya Katılım Saatleri 12:00 20:00 Arasıdır 20:00,da Dahildir

İlk Önce Turkcell hattınız olmalı ve 18 yaşını doldurmuş biri adına kayıtlı olmalıwww.duygularinigoster.com adlı siteden giriş yapıp gerekli yerleri 18 yaşını doldurmuş biri adına kayıt etmelisiniz kapak kodlarını cepten göndermek 2 kontöre tabidir tavsiyem siteden gönderin cepten göndermeyin

Hediye nasıl kazanacaksınız herkesin en çok sordugu soru saat olayı kendim herşeyi hazır edip saat başını 2 saniye geçe bastım entere ama bazı arkadaşlar 3 saniye önce diyor bazıları tam saatinde diyor yani bunu tam olarak ayarlayamadık yani saat olayı o an için katılım sayısına baglı kanımca çünkü saliseler bile önemli burada

Artık saatle ilgili sorular sormayın cevaplamıyorum

Peki hediye kazandınız diyelim hediye elinize nasıl ulaşacak ilk önce cep telefonunuza mesaj gelecek kazandıgınıza dair daha sonra sizin vermiş oldugunuz cebi araycaklar adres teyidi isteyecekler sonrasında sitede girmiş oldugunuz mail adresine bir posta gelecek teslim tesellüm belgesi adında onu yazıcıdan çıktısını alıp gerekli yerleri doldurup yine mailinize gelen adrese kargo yolu ile göndereceksiniz

Sonrası malum bekleyeceksiniz benim gibi ve kazanan figer arkadaşlar gibi

Bitti aklıma gelenler bunlar

Soru.arkadaşlar elinde fazla şifresi olan var mı acep ilk defa gönderecem bir tane şifre verebilirmisiniz acep

Cevap.Yok

Soru:Bu pepsinin sistem saati mi?

Cevap.Hayır Benim Saatim

Benim Yazdıgım:kargoyla gönderdim istenilen belgeleri ulan ufacık kagıt parcasına 8 ytl ödedim yaww

Soru:aga kağıtta gereken şeyleri maille mi atıyorlar birde hat babamın üzerine pepsiye kendi ismi mi versem sorun olmaz demi ?

Cevap:Evet mail geliyor maildekilerin çıktısını alıp gereken yerleri dolduruyosun gönderiyosun

kendi ismini verirsende olur ama yaşın 18 üzeri olması gerekiyor

ben eşimin hattından göndermiştim kendi adımı yazdım

Soru: arkadaşlar bu kampanyaya sadece turkcell hattı olanlarmı katılabiliyor internet üzerinden şifre göndermek içindemi turkcell kullamıcı olmamız gerekiyor eğer öyleyse bir daha hayatta pepsi almam zaten Coca Cola fanıyım ipod touch için bi kerecik pepsi alsammı diyorum?acil cevap bekliyorum plzzzz.

Cevap: Her koşulda turkcell hat lazım.

Soru: Arkadaşlar kampanyaya bende katılmak istiyorum ne yapmam gerek?

Cevap: kampanyali bi pepsi alacan hersey ustunde yaziyo

Soru: Bu arada ben bişey sorucam benim hattım rehbere kayıtlı değil ismimi yazıyorum üye oluyorum tel nomu yazdım ama telim rehbere kayıtlı değil die bir sorun yaşar mıyım.???

Cevap: Bir sorun olmaz sanırım çünkü sen turkcell kullancısısın hat senin üstüne bile olmasına gerek yok önemli olan aradıkları zaman cevaplamak adres teyidi yapmakdır benim hat eşimin üstüne ama ben kazandım

Soru: Mesaj geldi, mesajda mesaj burada gösterilemiyor yazıyor ne demek bu ?

Cevap: evin başka odalarında aç kardeşim belki olur :P

şaka şaka mesajı değiştir yap telefondan orda karışık yazılar içinde ya duvar kağıdı yada melodi kazandın gibi bişi yazacak

Soru: sorum ipod kazananlara

Bilgisayar saatiniz
    time.windows.com'a göre güncellenmiş halde mi
    yoksa;
    http://www.trt.net.tr/wwwtrt/anasayfa.aspx trt saatine göre mi?

Lütfen cevap bekliyorum

Cevap:time.windows.com,a göre

Soru: Ya kazananları aramazlarsa

Cevap: Arıyorlar merak etmeyin aradılar adres teyidi ve bi kaç soru sordular bu teli ne zamndan beri kullanıyosunuz ve sizin üzerinizemi dediler bende eşimin üzerine bir mahsuru olurmu dedim olmaz dediler bakın pepsinin sitesinden iletişim linkiyle sorunuz olursa sorun her türlü soruyu en geç 12 saat içşnde cevaplıyorlar

Soru: abi seni aradılar ya, sordun mu ne zaman gönderceksiniz diye? Bi kaç yerde okuudm gönderdikleri formu yolladıktan sonra gönderiyolarmış. Bu ardaa beni hala aramadılar

Cevap: Beni 1 hafta sonra aradılar ama sormadım ne zaman gönderirsiniz diye boşver yavv beleşten gelmiş birşey o kadarda önemli degil ne zaman gelirse gelsin takmayın bu kadar

• Engin abi bi daha topiğe uğramaz artık
  • Ya arkadaşlar büyük bir sorunum var :S Evde sadece babamın turkcell hattı olduğundan onun numarasını verdim ben.Kullandığı telefon eski bir model.Nokia 1100 sanırım.Hani şu tepesinde feneri olanlardan.Her neyse bugün yollamış olduğum şifreler sonucunda babamın telefonuna pepsiden 2 adet mesaj gelmiş.Birincisinde 2 dk konuşma süresi kazandınız yazıyor.İkinci mesaj ise açılmıyor.Oku diyince "mesaj açılamıyor" yazısı çıkıyor ekranda.Sanırım telefonun desteklemediği bir takım şekiller mevcut mesajda.Mesajı kendi telefonuma göndermek istedim ama öyle bir seçenek de yok mesaj okunamadığından ötürü.Hattı alıyım kendi telefonuma takayım dedim ama o da işe yaramadı mesajlar telefonda kalıyor simle birlikte gelmiyor malesef.Yani mesajın içeriğini göremiyorum.Acaba ipod mu kazandım?İçeriğini göremediğime göre kontör dışında bir şey kazanmış olmalıyım.Duvar kağıdını falan bu şekilde mi yolluyorlar?

• quote:

engin k kazandıgına dair bimail gelmişmiydi yoksa sadece smsmi gönderdiler

Sadece diyorum ve ekliyorum, sorduğun sorunun cevabı çok az üstte var hatta cevapladık diye teşekkür etmiştin
  • quote:

Engin abi bi daha topiğe uğramaz artık

Bunlar Sadece 4. Sayfaya Kadar Yazılanlar

Yukarıdaki Soruya Cevap En Az 10 Defa Cevaplanmıştır Yinede Yazayım Duvar Kagıgı Oyun Yada Melodi Gelmiş

• off ne güldüm ya, valla canım sıkılınca bu topiğe giriyorum artık güzel oluyo

Bu konudaki kullanıcılar: photographer86, Engin.K, ahmetsenkaya, devilish_, godless
  • quote:

Orjinalden alıntı: Engin.K

quote:

Engin abi bi daha topiğe uğramaz artık

Bunlar Sadece 4. Sayfaya Kadar Yazılanlar

Yukarıdaki Soruya Cevap En Az 10 Defa Cevaplanmıştır Yinede Yazayım Duvar Kagıgı Oyun Yada Melodi Gelmiş

Teşekkür ediyorum.İnanın elimden geldiğinde 13 sayfayı tarıdım ama böyle bir bilgiye ulaşamadım.Gözden kaçırmış olabilirim.13 sayfadaki tüm postları tek tek okumam mümkün değil haliyle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi devilish_ -- 3 Mart 2008; 21:35:29 >

• quote:

Ya arkadaşlar büyük bir sorunum var :S Evde sadece babamın turkcell hattı olduğundan onun numarasını verdim ben.Kullandığı telefon eski bir model.Nokia 1100 sanırım.Hani şu tepesinde feneri olanlardan.Her neyse bugün yollamış olduğum şifreler sonucunda babamın telefonuna pepsiden 2 adet mesaj gelmiş.Birincisinde 2 dk konuşma süresi kazandınız yazıyor.İkinci mesaj ise açılmıyor.Oku diyince "mesaj açılamıyor" yazısı çıkıyor ekranda.Sanırım telefonun desteklemediği bir takım şekiller mevcut mesajda.Mesajı kendi telefonuma göndermek istedim ama öyle bir seçenek de yok mesaj okunamadığından ötürü.Hattı alıyım kendi telefonuma takayım dedim ama o da işe yaramadı mesajlar telefonda kalıyor simle birlikte gelmiyor malesef.Yani mesajın içeriğini göremiyorum.Acaba ipod mu kazandım?İçeriğini göremediğime göre kontör dışında bir şey kazanmış olmalıyım.Duvar kağıdını falan bu şekilde mi yolluyorlar?

duvar kağıdı yada oyun kazanmışındır. onlar servis mesajı olarak geliyor. babanın telefonu desteklemediği için öyle görünüyordur..

• Soru:Kampanyaya Kimler Katılabilir?
    Cevap:18 Yaşını Doldurmuş ve Turkcell Hat Sahibi Olan Herkes Katılabilir?

Soru:Kampanyaya Nasıl Katılırım ve Ne Kazanıcam?
    Cevap:31 Mart 2008'e Kadar Her Gün 12:00-20:00 Saatleri Arasında Saat Başı Şifreyi İlk Gönderen
    İ-POD Touch Kazanıyor.

Soru:Şifreyi Nereye Nasıl Göndericem?
    Cevap:Şifreyi Turkcell 3323'e Kısa Mesaj Yolu İle Yadawww.duygularinigoster.com'a Üye Olarak Site Üzerinden Gönderebilirsin.

Soru:İ-POD Touch Dışında Başka Hediyeler Varmı?
    Cevap:Kontör,Duvar Kağıdı Gibi Hediyeler Var...

Soru:Ne Kazandığımı Nasıl Anlayıcam?
    Cevap:Telefonuna Kazandığına Dair Mesaj Gelir Yada Sitede Karşına Uyarı Çıkar...

Soru:İ-POD Touch Kazandım Mesaj'da Geldi Ne Yapmam Gerek?
    Cevap:Hiçbirşey :) Sadece Bekle İlgili Kişiler Seni 1-2 Gün İçinde Arayacak...Ev Adresini ve E-Mail Adresini,Yaşını Soracaklar ve E-Mail Adresine Teslim ve Tesellüm Belgesi Gönderecekler...Belgeyi Yazıcıdan Çıkartıp İlgili Yerleri Doldurup İmzalayacaksın Kargo Yada Posta Yoluyla Yollayacaksın...

Soru:Teslim ve Tesellüm Belgesini Mail'ime Ne Zaman Yollarlar?
    Cevap:Bu Konuda Benimde Bir Fikrim Yok Bende Beklemedeyim:

Soru:Birden Fazla İ-POD Touch Kazanabilirmiyiz?
    Cevap:Hayır Bir Kişi En Fazla Bir İ-POD Touch Kazanabilir.Birden Fazla Kazanırsa İ-POD Touch Yerine Turkcell Kontör V.S Hediyeler Verilir...

Soru:Şifreyi Gönderdim Ama Mesaj Gelmedi?
    Cevap:Turkcell'deki Servis Yoğunluğundan Dolayı Mesaj Gelmeyebilir Ama Bu Gelmeyeceği Anlamına Gelmez Mutlaka Gelecektir...

Soru:İ-POD Touch'ı Teslim Almadan Teslim ve Tesellüm Belgesini Teslim Aldığına Dair Doldurup Yollamak Riskli Değilmi...İ-POD Touch'ı Yollamazlarsa?
    Cevap:
    quote:

Hediyeleri elle teslim almadiginiz icin bu belgelerin tarafimiza ulasmasi gerekmektedir.
    Onceden imzalayip bize gondermeniz herhangi bir risk yaratan unsur degildir.

Katilimlariniz icin tesekkur ederiz,
    PEPSI COLA

Soru:Kazanacağımız İ-POD Touch Nedir Nasıl Birşeydir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GaMeLeCtROniCa -- 4 Mart 2008; 2:32:17 >

• Hiç kimsenin bilmediği bir soru var ipod ne zaman gelicek?
  • Ben dün aradım, 7 mart cuma günü yollucaklarmış
  • quote:

Ben dün aradım, 7 mart cuma günü yollucaklarmış

o gün yollucaklar gelişi pazartesi olur artık ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi amylee -- 4 Mart 2008; 14:12:53 >
  • 
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.