Şimdi Ara

Pepe derbide oynamayacak (Çok büyük bir mucize olmaz ise)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
1.365
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Öncelikle bu konuyu tahrik amaçlı yada kışkırtma amaçlı açmıyorum. Sadece kafalarda oluşan soru işareti sebebiyle, daha önce yaşanan bir örnek üzerinden açıklamak üzere açıyorum.

2013-2014 sezonunun 5. haftasında BJK-GS derbisinde maç tatil edildiği için 3-0 hükmen GS kazanmıştı ama Melo'da kırmızı kart görmüştü.
    http://www.tff.org/Default.aspx?pageId=29&macId=118498

Bu maçın sonraki haftası Galatasaray-Rizespor maçında Melo oynamadı.
    http://www.tff.org/Default.aspx?pageId=29&macId=118506

Pepe'nin oynamasının tek ihtimali, TFF bu kartın hatalı olduğunu açıklayıp, cezayı 1 maça indirerek derbide oynayabilir. Fakat böyle bir durum söz konusu değildir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Özge Gürel -- 19 Nisan 2018; 23:15:32 >

• O macta goller sayilmisti o mantikla kartlarinda sayilmasi dogru. Bu maci hukmen vereceklerini sanmiyorum ya kaldigi yerden devam eder ya da 0 0 biter pepe nin karti.ve diger kartlarda sayilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kurallar gereği olması gereken bu.

• quote:

Orijinalden alıntı: SHIHAD

O macta goller sayilmisti o mantikla kartlarinda sayilmasi dogru. Bu maci hukmen vereceklerini sanmiyorum ya kaldigi yerden devam eder ya da 0 0 biter pepe nin karti.ve diger kartlarda sayilir
    Hayır o maçta sizin 1 golünüz ve bizim 2 golümüz sayılmadı. Hatta golleri de Drogba atmıştı. Hükmen 3-0 olunca, Drogba'ya yazılan 2 gol silindi.

Maçın devam edeceğini de sanmıyorum. Zaten emniyet ve CB bile devreye girmiş. Hükmen 3-0 mağlubiyet yarın bile açıklanır çok uzamaz. Bu maç devam ederse, sonraki derbileri düşünemiyorum bile.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Özge Gürel

Hayır o maçta sizin 1 golünüz ve bizim 2 golümüz sayılmadı. Hatta golleri de Drogba atmıştı. Hükmen 3-0 olunca, Drogba'ya yazılan 2 gol silindi.

Maçın devam edeceğini de sanmıyorum. Zaten emniyet ve CB bile devreye girmiş. Hükmen 3-0 mağlubiyet yarın bile açıklanır çok uzamaz. Bu maç devam ederse, sonraki derbileri düşünemiyorum bile.

Alıntıları Göster
    O zaman haberlerde drogba nin golleri gecerli denilmisti. Hukmen konusunda emin degilim gerci birak lanet olsun kupayi versinler bunlara

• Bu akşam futbolla ilgili konuşulacak nadir konulardan biri Pepe'nin kırmızı kartı.

Kart doğru direk kırmızı kart.Cezası 2 maçtır.daha azı veya fazlası eyyamdır.
  • Skorla ilgili madde:
    (4) Hükmen yenik sayılma halinde galip gelen takım lehine 3 gol verilir. Hükmen yenik
    sayılan takım, gol atmış olsa dahi hiçbir golü geçerli kabul edilmez. Hükmen galip
    gelen takımın üçten fazla attığı goller geçerli olarak kabul edilir.

Yani 2-0, ya da 2-1 vb gibi skorlarda goller geçersiz sayılıp direk 3-0 yazılıyor.
    Daha gollü ise ör: 4-1 ise, 4-0 sayılıyormuş bu maddeye göre.

Kartlarla ilgili bir madde bulamadım, ancak sanırım burada özel bir maddeye gerek yok, disiplin cezaları maçın yarım kalmasıyla direk ilişkilendirilemez diye düşünüyorum.
    Nasıl Melo'nun cezası normal olarak devam ettiyse, Pepe'de maç tamamlanmışcasına ceza alacaktır, 1,2,3 orası standart prosedür
  • Yalnız Rize maçında Melo cezalı olduğu için oynamıyor diye bir ifade bulunmuyor, Melo kadroya seçilmemişte olabilir bu maçta. Ayrıca Melo gerçekten kırmızı kart gördüğü için oynamadıysa Fenerbahçe'nin alacağı tribün kapatma cezasını lig maçında çekmesi gerekiyor. Kupada kırmızı kart gören oyuncu lig maçında oynamıyor da kupada klübe verilen ceza neden lig maçında uygulanmıyor?
  • Zaten kirmizisi sayilmayacak olsa malatya macinada cikardi. Kirmizi sayildiysa ki sayilmis direk kirmizi kart 2 mac ceza alir son adam vs tarzi ekstra durumlar disinda. Yani Pepe GS macinda olmayacaktir.
  • Umarım Pepe oynar, bahane duymak istemiyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pepe oynamasın bizim için daha iyi. Geriden oyun kurmaya çok ihtiyacımız var pepe her topu rakip defansın kucağına atıyor tank pitbul ikilisi rakibin siyahi forvetine nefes aldırmazlar

• ee melo bile direk kırmızı kart gördüğü halde sadece sonraki rizespor maçında oynamamış ? Pepe niye 2 maç ceza görsün ? Malatya maçında çekti cezasını işte
  • T0RNAD0 kullanıcısına yanıt
    sadece Rize maçında oynamadığı sonucuna nereden vardınız?
  • 2013-2014 sezonunda olanlar tamamen komploydu. 1453 kartalları denen satılmış grup sahaya girip provoke ettiler. kimse de komplo var mı yok mu diye araştırmadı. kaldı ki 10 kişi kalmış gs yi yenebilirdik. en kötü berabere kalırdık sahamız da kapanmazdı.

pepe'nin oynamayacak olması bir handikap. defansta tosic yanında vida mı medel mi oynar merak ediyorum. ama kimin oynadığı önemli değil. kazanmamız gereken maç.

gs hakemi arkasına almazsa en kötü beraberlik çıkarırız. bizi adil bir oyunla yenemezler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hawkbjk

2013-2014 sezonunda olanlar tamamen komploydu. 1453 kartalları denen satılmış grup sahaya girip provoke ettiler. kimse de komplo var mı yok mu diye araştırmadı. kaldı ki 10 kişi kalmış gs yi yenebilirdik. en kötü berabere kalırdık sahamız da kapanmazdı.

pepe'nin oynamayacak olması bir handikap. defansta tosic yanında vida mı medel mi oynar merak ediyorum. ama kimin oynadığı önemli değil. kazanmamız gereken maç.

gs hakemi arkasına almazsa en kötü beraberlik çıkarırız. bizi adil bir oyunla yenemezler.
    Biz bugüne kadar sizi 120 kere yendik, siz bizi 109 kere. Hepsini hakem sayesinde mi kazanmışız ? Boş boş konuşmayın. Bu sene aleyhine en çok hata yapılan takımız.
  • quote:

2013-2014 sezonunda olanlar tamamen komploydu. 1453 kartalları denen satılmış grup sahaya girip provoke ettiler. kimse de komplo var mı yok mu diye araştırmadı. kaldı ki 10 kişi kalmış gs yi yenebilirdik. en kötü berabere kalırdık sahamız da kapanmazdı.

zaten siz ne zaman yenilseniz rakip hakemi arkasına aldı diyorsunuz, kazandığınız zaman rakibimiz yok yeağğ diye geziyorsunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: coobain

zaten siz ne zaman yenilseniz rakip hakemi arkasına aldı diyorsunuz, kazandığınız zaman rakibimiz yok yeağğ diye geziyorsunuz

Alıntıları Göster
    sen niye araya girdin fenerli? gsli kardeşini koruma içgüdüsü mü hissettin?

bu sene sırf sizinle oynadığımız maçlardaki hakem hatalarına bak size sezon boyu yapılan hatadan fazladır. ama sizin gibi ağlamadığımız için emzik veren de yok.

neyse hükmen kazanacağız kupa maçını bunun için üzülmeye başla bir kaç saate açıklanır.

• quote:

sen niye araya girdin fenerli? gsli kardeşini koruma içgüdüsü mü hissettin?

bu sene sırf sizinle oynadığımız maçlardaki hakem hatalarına bak size sezon boyu yapılan hatadan fazladır. ama sizin gibi ağlamadığımız için emzik veren de yok.

neyse hükmen kazanacağız kupa maçını bunun için üzülmeye başla bir kaç saate açıklanır.

Alıntıları Göster
    açıklandı geldi mi

• çok büyük mucize oldu ve en az 2 maç ceza alması gereken pepe Galatasaray maçında sahada,

nerde adalet bekçileri :)

• Tahmin ettiğim gibi oldu ses payı olarak pepe nin cezası 1 maçta kaldı. Başkana o kadar kızıyorum ki bazen. Şimdi daha iyi anlamıştır bazı şeyleri

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.