Şimdi Ara

Pentium G3220 ile HD 7850 Ekran Kartı FACİASI (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
0
Favori
3.450
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: nayir

Hocam sizin dediğiniz olaylar üstten kısıtlama yapar alttan yapmaz g3220 ile bahsettiğiniz malzemelerin sadece tüm özelliklerini kullanmassınız ama performansınız e8500 den kötü olmaz işlemci olarakta benim görüşüm i3 alacağına bu pentium işlemciyi al yada yada 4 çekirdekli i5'in altına düşme.

Hocam oyunu açıyorum, oynarken fps düşmeleri yaşıyorum. Bu durumu nereye kime sorarsanız sorun, problemin kaynağı işlemci derler. Ekran kartı işini fazlasıyla yapıyor, işlemci bu hıza yetişemiyor.

Bunun yanında diğer dediğiniz doğru, maddi durum müsaitse i5 almak gerekli. Zaten oyun için pc alınıyorsa işlemci i5 veya fx 6300 aşağısı olmamalı.

• Ah pentium ahh...
    Eski işlemcim de pentium d e2180 di.
    Bu pentium oyun için değil internet için.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • oyunlarda ayarları biraz indirdiğinde nasıl performans aldığını merak ettim.rakamsal olarak biri kaç veri paylaşırmısın. herkesin bu işlemciden perforfans beklentisi farklı sonuçta 130 liarlık bir işlemci bence giriş seviyesi bir oyun pc için kötü bir işlemci değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: obiwan165

oyunlarda ayarları biraz indirdiğinde nasıl performans aldığını merak ettim.rakamsal olarak biri kaç veri paylaşırmısın. herkesin bu işlemciden perforfans beklentisi farklı sonuçta 130 liarlık bir işlemci bence giriş seviyesi bir oyun pc için kötü bir işlemci değil.

Biraz ayarları kısınca, fps 60'tan otuza dūşūyor ara ara. Aksiyonu ve elemannı bol sahalarda fps 7'lere kadar dūşūyor. Biraz daha ayarları kısarsam akıcı oynanabilir.

Tabiki fiyatına göre iyi bir işlemci. Giriş seviyesinde iş görūr.

• quote:

Orijinalden alıntı: piramit17

Arkadaşlar, anakart işlemci ve ram ūçlūmū upgrade ettim. Eski E8500 işlemcim ile sorunsuz kullandığım HD 7850 ekran kartım yeni sistemimde resmen göçtū.

Call of duty black ops 2 oyununa girdim, ekran kare kare. Neyse bir mūddet sonra 60 fps oldu. Sonra birden 7 fps'ye kadar dūştū. Sık sık fps bu şekilde dūşūyor.

Anlayacağınız benim eski E8500 işlemcim, pentium G3220 soket 1150 haswel mimarili işlemciden daha iyiymiş.

Diǧer sistem bileşenlerim, MSI B85 G43 ANAKART, G.SKILL 2X4 GB 1866 MHZ RAM, HD 7850 2GB OC EKRAN KARTI.

Sistemi geleceǧe dönūk aldım. Durumum mūsait olduǧunda 4670K almayı dūşūnūyorum.

Konuyu açmamın sebebi bazı arkadaşlar bu işlemci ile 7850 ekran kartı kullanılır diye okudum, benim gibi hūsran yaşamayın.

İkincisi eski 775 soket ve buna benzer sistemi olanlar upgrade yaparken bu işlemciyi alırsanız, şoka uğramayın benim gibi.

Bu arada işlemcinin windows 7 64 bit puanı 6.9.
    E8500 işlemcimi 3.8ghz'e oc yaptığımda ancak 6.9 puanalıyordu.

O işlemciyi satıp bunu alınhttp://www.vatanbilgisayar.com/CPU%20-%20İşlemci/intel-bx80646i34130-core-i3-4130-soket-1150-34ghz-3mb-cache-22nm-islemci/productdetails.aspx?I_ID=68170

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

oyunlarda ayarları biraz indirdiğinde nasıl performans aldığını merak ettim.rakamsal olarak biri kaç veri paylaşırmısın. herkesin bu işlemciden perforfans beklentisi farklı sonuçta 130 liarlık bir işlemci bence giriş seviyesi bir oyun pc için kötü bir işlemci değil.

Biraz ayarları kısınca, fps 60'tan otuza dūşūyor ara ara. Aksiyonu ve elemannı bol sahalarda fps 7'lere kadar dūşūyor. Biraz daha ayarları kısarsam akıcı oynanabilir.

hocam bende i7 2600K var ve hd 7950 var call fo duty ghost oyununda bazı sahnelerde 45 fp leri bazılarında da 110 fp leri gördüğüm oldu ;
    black ops da çok sorunlu bir oyundu milletin sistemini kasıyordu yamalar felan çıkmıştı sorun oyunda da olabilir.
    siz o oyuna göre işlemcinizi küçümsemeyin ; belki üst düzey işlemci değil ama e8500 den de aşağı olacağını hiç zannetmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cobi -- 7 Aralık 2013; 12:32:53 >

• quote:

Orijinalden alıntı: cobi

quote:

quote:

hocam bende i7 2600K var ve hd 7950 var call fo duty ghost oyununda bazı sahnelerde 45 fp leri bazılarında da 110 fp leri gördüğüm oldu ;
    black ops da çok sorunlu bir oyundu milletin sistemini kasıyordu yamalar felan çıkmıştı sorun oyunda da olabilir.
    siz o oyuna göre işlemcinizi küçümsemeyin ; belki üst düzey işlemci değil ama e8500 den de aşağı olacağını hiç zannetmiyorum.

Bunu bilmiyordum hocam, bilgilendirme için tşk ederim. Şu an evde deǧilim eve geçince başka oyunlar kurupta bir daha deneyeyim sistemi. Sonucu buraya yazarım.

• Bence bir yerlerde mutlaka farklı bir problem mevcut. E8400'ün cevap verebildiği ekran kartına G3220 her türlü cevap verir diye düşünüyorum. Bende işlemci kovalamaktayım şu sıralar Intel'e geçiş için G3220 uygun bir fırsat gibi gözüküyordu ama beni de endişelendirdiniz. Gerçi bende HD 5770 1GB var. Buna da cevap veremeyecekse sizinki gibi, ben de boşa harcama yapmış olacağım.

Herkes i3 4130 öneriyor. 2 (gerçek) + 2 (sanal çekirdek) değil mi bu işlemci? Forumda herkes HT ilerleyen zamanlarda çıkacak oyunlarda bir işe yaramaz dediği halde niye bu i3 4130 önerme ısrarı? Zaten yetmediği zaman değiştirmek zorunda kalacağınız bir işlemci neden önerilir ki? Bunu da anlamış değilim.

Umarım sorunun kaynağını bulursunuz ve bizi de aydınlatırsınız, en azından G3220 alıp ilerleyen zamanlarda i5 - i7 tarafına yükseltme yapmak isteyenlerde de kafa karışıklığı yaratmamış olursunuz. Güç kaynağı veya anakartı bir kontrol edin derim. İşlemciyi besleyemiyorsanız düzgün bir biçimde, problem yaratıyor olabilir. Voltaj değerlerini izlemeye almalısınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: AutumnLeaf

Bence bir yerlerde mutlaka farklı bir problem mevcut. E8400'ün cevap verebildiği ekran kartına G3220 her türlü cevap verir diye düşünüyorum. Bende işlemci kovalamaktayım şu sıralar Intel'e geçiş için G3220 uygun bir fırsat gibi gözüküyordu ama beni de endişelendirdiniz. Gerçi bende HD 5770 1GB var. Buna da cevap veremeyecekse sizinki gibi, ben de boşa harcama yapmış olacağım.

Herkes i3 4130 öneriyor. 2 (gerçek) + 2 (sanal çekirdek) değil mi bu işlemci? Forumda herkes HT ilerleyen zamanlarda çıkacak oyunlarda bir işe yaramaz dediği halde niye bu i3 4130 önerme ısrarı? Zaten yetmediği zaman değiştirmek zorunda kalacağınız bir işlemci neden önerilir ki? Bunu da anlamış değilim.

Umarım sorunun kaynağını bulursunuz ve bizi de aydınlatırsınız, en azından G3220 alıp ilerleyen zamanlarda i5 - i7 tarafına yükseltme yapmak isteyenlerde de kafa karışıklığı yaratmamış olursunuz. Güç kaynağı veya anakartı bir kontrol edin derim. İşlemciyi besleyemiyorsanız düzgün bir biçimde, problem yaratıyor olabilir. Voltaj değerlerini izlemeye almalısınız.

Hocam yukarıdaki arkadaşın dediği gibi oyunu değiştim. Nfs most wanted'ı kurdum, bir problem olmadı. Oyundan kaynaklı olabileceğ, hiç aklıma gelmemişti. Bazı oyunların senkronizasyon sorunu olabiliyor. Bunu hiç düşünmemiştim. Şu ara zaman buldukça farklı oyun kurup deneme yapacam.

Yalnız sizdeki ekran kartı için fazlasıyla yeterli bir işlemci. Benim durumum biraz saçma oldu. Gidip ekran kartına 430 lira para verdim, işlemciyede 140 lira verdim. Saçmalık ortada zaten, ama sizin gibi ileride i5 4670K düşünüyorum. Ona verecek para da şu an yok. Olana kadar bu işlemci ile idare edecem.

Şunu da belirtmek isterim. Bu yeni kurduğum sistemde harddisk kullanımı ve ram kullanımı çok güzel. Önceden harddisk'e tıkladığımda bekliyordum. Şimdi takır takır açıyor bilgisayar her şeyi.

İşlemci F/P ürünü. Düşük bütçeli kurulacak sistemler için çok ideal. Ekran kartıma neredeyse yetti gibi, ama sınırda. Aşırı işlemci gerektiren oyunlarda sorun olacağı kesin. Nfs oyanarken bile yüzde 76 işlemci kullanıyordu, çözünürlükte 1680x1050. Full hd yapınca yüzde 80 işlemci kullanır.

Aslında şu işlemciden benden başka biri de alsada sorun benim donanımlarda mı yoksa gerçekten işlemcide mi anlasak. Karşılaştırma yapacağımız kimse yok forumda. Aslında bunun için açtım konuyu ama, sorunun tek kaynağı benim şu anda. Birileri inş bu işlemciden alırda karşılaştırma imkanı buluruz inş.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: AutumnLeaf

Bence bir yerlerde mutlaka farklı bir problem mevcut. E8400'ün cevap verebildiği ekran kartına G3220 her türlü cevap verir diye düşünüyorum. Bende işlemci kovalamaktayım şu sıralar Intel'e geçiş için G3220 uygun bir fırsat gibi gözüküyordu ama beni de endişelendirdiniz. Gerçi bende HD 5770 1GB var. Buna da cevap veremeyecekse sizinki gibi, ben de boşa harcama yapmış olacağım.

Hocam yukarıdaki arkadaşın dediği gibi oyunu değiştim. Nfs most wanted'ı kurdum, bir problem olmadı. Oyundan kaynaklı olabileceğ, hiç aklıma gelmemişti. Bazı oyunların senkronizasyon sorunu olabiliyor. Bunu hiç düşünmemiştim. Şu ara zaman buldukça farklı oyun kurup deneme yapacam.

Yalnız sizdeki ekran kartı için fazlasıyla yeterli bir işlemci. Benim durumum biraz saçma oldu. Gidip ekran kartına 430 lira para verdim, işlemciyede 140 lira verdim. Saçmalık ortada zaten, ama sizin gibi ileride i5 4670K düşünüyorum. Ona verecek para da şu an yok. Olana kadar bu işlemci ile idare edecem.

Şunu da belirtmek isterim. Bu yeni kurduğum sistemde harddisk kullanımı ve ram kullanımı çok güzel. Önceden harddisk'e tıkladığımda bekliyordum. Şimdi takır takır açıyor bilgisayar her şeyi.

İşlemci F/P ürünü. Düşük bütçeli kurulacak sistemler için çok ideal. Ekran kartıma neredeyse yetti gibi, ama sınırda. Aşırı işlemci gerektiren oyunlarda sorun olacağı kesin. Nfs oyanarken bile yüzde 76 işlemci kullanıyordu, çözünürlükte 1680x1050. Full hd yapınca yüzde 80 işlemci kullanır.

Aslında şu işlemciden benden başka biri de alsada sorun benim donanımlarda mı yoksa gerçekten işlemcide mi anlasak. Karşılaştırma yapacağımız kimse yok forumda. Aslında bunun için açtım konuyu ama, sorunun tek kaynağı benim şu anda. Birileri inş bu işlemciden alırda karşılaştırma imkanı buluruz inş.

Birkaç farklı türde oyun denediğiniz zaman anlaşılır bana kalırsa. Ben uzun süre önce işlemcimi değiştirmek istemiştim ama artık ölü noktadayım, yani anakartın desteklediği işlemci falan yok piyasada. AMD almak istemiyorum artık. AMD günü kurtarmak gibi anlam ifade ediyor bana. Intel pahalı biliyorum ama şu ana kadar öyle yüksek sorunlar yaşayanlara denk gelmedim ve her nedense işlemcileri iyi performans sunuyorlar ve uzun süre kullanılabiliyorlar. Belki bana denk gelmedi bu söylediklerimin zıttını yaşayanlar, bilemiyorum.

Ben artık istek konusu açıp forumu meşgul etmek ve buradaki arkadaşları meşgul etmek istemediğimden sık sık konuları takip ediyorum. Dediğim gibi önce Intel'e bir geçiş yapıp sonra iyi bir işlemci almak istiyorum, bu yüzden G3220 ideal bir seçim. Çok konu gezdim inanın herkesin düşüncesi belirli noktada sabit. Eğer öneri isteseydiniz yüzünüze FX-6300'ü yapıştıracaklardı. Bunun kaçarı yok, ben bunu anladım. Sebebi de yukarıda bahsettiklerim yani. İleride 4 çekirdek altı işlemciler bir şey yapmayacak diyorlar ama kalkıp i3-4130 gibi 2+2 çalışan bir işlemciyi önerebiliyorlar (sözüm yukarıda i3-4130 öneren arkadaşa değil). Şimdi madem biz oyun oynarken 4 çekirdek bir işlemciye mahkum kalacağız o zaman şu an ihtiyacımızı karşılamayacak bir işlemci almakta mantıksız, ileriye dönük i3 bir işlemci almakta, AMD ile günü kurtarmakta. i3-4130 gayet güzel bir şekilde FX-6300 ile kafa kafaya oynuyor hatta geçiyor anladığım kadarıyla. FX-6300 ileride aynı mı kalacak? 6 çekirdeğin 6 tanesini de tam beslemiyor bana kalırsa o işlemci, 3.5-4 gibi çalışıyor performans açısından. O yüzden AMD kısmında umudum yok benim.

Ben öyle çok fazla oyun oynayan birisi değilim, takıntım da yok çok şükür. Her şey açık olacak, makinem beni uzaya çıkarsın, Mars'a yolculuk edeyim demiyorum. O yüzden G3220'nin ihtiyacımı karşılayacağını düşünmekteyim. Bu başlığı sıkı sıkı takip edeceğim. Umarım probleminize kalıcı bir çözüm üretebilirsiniz. Biraz uzun oldu kusura bakmayın. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AutumnLeaf -- 8 Aralık 2013; 0:33:20 >

• Hocam sizi. Yaşadıklarınızın aynısını yaşadım. Son ana kadar amd alacaktım. Yaptığım araştırmalarda şu aldığım işlemci amd fx 4100 ayarında. Bide şu dikkatimi çekti, amd'de frekans hızları uçmuş, adamlar kendileri oc yapıp işlemcileri piyasaya sunuyorlar. Yūksek hızdan dolayı elektrik tūketimi de uçmuş. E o kadar elektriǧi bol bir sistem ne kadar dayanır bilmem. Benim ekran kartı 130 watt gūç çekiyor, ortalama oc'suz amd işlemciler 125watt gūç çekiyor. İntel kısmında ise işi bitirmiş adamlar. K serisi i5 bir işlemciyi al,en az 4 ghz garantisi var. En iyi amd işlemciyle bile kapışçak hale gelir. İşlemci iyi hocam gönūl rahatlığı ile alın.

• quote:

işlemciniz en azından iyi performans vermiş ona sevindim neticede parasının hakkını vermiş ;tabiki i5,i7 performansı
    vermesi beklenemez ama dediğiniz fiyata göre gayet iyi iş çıkarmış diyebiliriz.
    hatta anakart müsaitse bcclk ile oynayı 100-200 mhz de oradan kazanabilirsiniz gerçe değmez ama.
  • konu başlığını okuyunca bende şaşırdım, arkadaş o kadar iddalı konuşmuş ki, hani hersey bir yana e8500 den kötü olamazdı.. :) bende bu işlemi alalı yaklaşık 2.5 ay oluyor. 1mb süper pi 12.511 saniyede bitiriyor. aida64 e görü bios default ayarlarda işlemci 2993mhz çalışıyor. 3dmark06 cpu skoru 3436 aldı. aida64 cpu nun ilk testi 14464 puan..
  • pentium g3220 candır can alın püşman olmazsınız paranızın hakkını sonuna kadar vereceğinden emin olabilirsiniz.
    bunu almak istemeyenler i5 alsın i3 e yönelmek saçma olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: bulu33

pentium g3220 candır can alın püşman olmazsınız paranızın hakkını sonuna kadar vereceğinden emin olabilirsiniz.
    bunu almak istemeyenler i5 alsın i3 e yönelmek saçma olur

Aynı fikirdeyim 3220 candır kandır paran i5'e yetmiyosa i3'e hiç bulaşmadan bunu al yoluna bak.
  • office işlemcisi ile oyun oynamayı düşünenin beyninden zoru var demektir.bu dediğim şahıslar bilip bilmeden bu işlemciyi oyun işlemcisi diye önerenler.olan konu hakkında bilgisi olmayanlara oluyor.

• Konuya ara ara gelen cevaplardan ötürü ilk mesajı, işlemciyi aldığım ilk günden bu zamana kadar olan deneyimlerimden faydalanarak tekrar bilgi ekleyerek güncelledim.
  • Hocam konu mükemmel olmuş ellerine sağlık... arkadaşın dediğine katılıyorum G3220 ile mutlu olmayan i3 4310 ilede olmaz... ikiside oc olmuyor zaten dogru durust 3220 tas catlasın 200mhz artar fsb ile :) G3220 yi çok beğeniyorum fiyatını gerçekten hak ediyor 7850yi hep besler diye düşünmüştüm sanırım frekansı biraz onu geride bırakıyor... :| fiyatına uygun alınan bir sistem olmuş e tabi 7850 ile ne işi var g3220 nin ayrı konu belkide fx6300 alınıp 2. el yine 7850 ayarında bir ekran kartı alınabilirdi :) yinede konuyu beğendim ellerine sağlık güzel olmuş Call of duty 4 ve black ops 2 yi son grafik test edip sunmanı rica edicem pek optimasyon sorunları yok mw 2 ve 3 tede biraz optimasyon sorunu bulunuyor malesef... :) ben 7850nin üzerinden gelebileceği kanısındayım :) ama bi fx6300 + 6850 ikilisi bence daha hoş olurmuş senin açından :) Fiyat performans ise amd candır :) bu arada fx4100 oyun anlamında g3220den cok daha iyidir 7850yi çok rahat besleyebiliyor ve işlemci kullanımıda %50 60ın üzerine pek geçmez... 4tane kapı gibi tokmak var sonuçta rahatta 4.2 ghzleri görüyor :)

• quote:

Orijinalden alıntı: cinayet13

Hocam konu mükemmel olmuş ellerine sağlık... arkadaşın dediğine katılıyorum G3220 ile mutlu olmayan i3 4310 ilede olmaz... ikiside oc olmuyor zaten dogru durust 3220 tas catlasın 200mhz artar fsb ile :) G3220 yi çok beğeniyorum fiyatını gerçekten hak ediyor 7850yi hep besler diye düşünmüştüm sanırım frekansı biraz onu geride bırakıyor... :| fiyatına uygun alınan bir sistem olmuş e tabi 7850 ile ne işi var g3220 nin ayrı konu belkide fx6300 alınıp 2. el yine 7850 ayarında bir ekran kartı alınabilirdi :) yinede konuyu beğendim ellerine sağlık güzel olmuş Call of duty 4 ve black ops 2 yi son grafik test edip sunmanı rica edicem pek optimasyon sorunları yok mw 2 ve 3 tede biraz optimasyon sorunu bulunuyor malesef... :) ben 7850nin üzerinden gelebileceği kanısındayım :) ama bi fx6300 + 6850 ikilisi bence daha hoş olurmuş senin açından :) Fiyat performans ise amd candır :) bu arada fx4100 oyun anlamında g3220den cok daha iyidir 7850yi çok rahat besleyebiliyor ve işlemci kullanımıda %50 60ın üzerine pek geçmez... 4tane kapı gibi tokmak var sonuçta rahatta 4.2 ghzleri görüyor :)

Hocam ekran kartını çok önce sıfır aldım, sistemi yenilediğim de birde ekran kartıyla uğraşmayım diye almıştım. Benim gibi pek fazla oyun oynamayan biri için yeterli geldi ekran kartı.

Sistemi yenilerken kendime göre bazı sebeplerden intel tercih ettim. Anakartı ve rami oc yapmaya uygun aldım, işlemciyi ise İ3 G4130 alabilirdim fakat kesin çözüm için İ5 4670K alabilirim diye düşündüm. Durumumu düzeltene kadar bu işlemci ile idare edeyim dedim. Bu zamana kadar g3220 fazla fazla işimi gördü. Dolarında artmasıyla işlemci fiyatları fırladı. İkinci el 4670K için fırsat kolluyorum. Yoksa bende 7850 ile bu işlemcinin uygun olmadığının farkındayım ama, durumum tamamen duygusal :)

Black ops 2'yi zaman müsait olunca tekrar kurup, test yapıp, resim yüklerim.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: cinayet13

Hocam konu mükemmel olmuş ellerine sağlık... arkadaşın dediğine katılıyorum G3220 ile mutlu olmayan i3 4310 ilede olmaz... ikiside oc olmuyor zaten dogru durust 3220 tas catlasın 200mhz artar fsb ile :) G3220 yi çok beğeniyorum fiyatını gerçekten hak ediyor 7850yi hep besler diye düşünmüştüm sanırım frekansı biraz onu geride bırakıyor... :| fiyatına uygun alınan bir sistem olmuş e tabi 7850 ile ne işi var g3220 nin ayrı konu belkide fx6300 alınıp 2. el yine 7850 ayarında bir ekran kartı alınabilirdi :) yinede konuyu beğendim ellerine sağlık güzel olmuş Call of duty 4 ve black ops 2 yi son grafik test edip sunmanı rica edicem pek optimasyon sorunları yok mw 2 ve 3 tede biraz optimasyon sorunu bulunuyor malesef... :) ben 7850nin üzerinden gelebileceği kanısındayım :) ama bi fx6300 + 6850 ikilisi bence daha hoş olurmuş senin açından :) Fiyat performans ise amd candır :) bu arada fx4100 oyun anlamında g3220den cok daha iyidir 7850yi çok rahat besleyebiliyor ve işlemci kullanımıda %50 60ın üzerine pek geçmez... 4tane kapı gibi tokmak var sonuçta rahatta 4.2 ghzleri görüyor :)

Hocam ekran kartını çok önce sıfır aldım, sistemi yenilediğim de birde ekran kartıyla uğraşmayım diye almıştım. Benim gibi pek fazla oyun oynamayan biri için yeterli geldi ekran kartı.

Sistemi yenilerken kendime göre bazı sebeplerden intel tercih ettim. Anakartı ve rami oc yapmaya uygun aldım, işlemciyi ise İ3 G4130 alabilirdim fakat kesin çözüm için İ5 4670K alabilirim diye düşündüm. Durumumu düzeltene kadar bu işlemci ile idare edeyim dedim. Bu zamana kadar g3220 fazla fazla işimi gördü. Dolarında artmasıyla işlemci fiyatları fırladı. İkinci el 4670K için fırsat kolluyorum. Yoksa bende 7850 ile bu işlemcinin uygun olmadığının farkındayım ama, durumum tamamen duygusal :)

Black ops 2'yi zaman müsait olunca tekrar kurup, test yapıp, resim yüklerim.

Ben senin yerinde olsam çok oyun oynamayan biri olarak senin gibi i5 4670k almaz g3220 ile yoluma devam ederdim... :)

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.