Şimdi Ara

Penny Dreadful (2014-2016) (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.092
Cevap
15
Favori
28.898
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sNaP_21

Dizi çok iyi,yalnız seans sahnesini ben başarılı bulmadım.Ele geçirilmeden ziyade, deli bir kadın sahnesi gibiydi.

İyi bi ele geçiriliş sahnesi nasıl olur? Video lu gösterir misin bize?İyi bi ele geçiriliş sahnesi nasıl olur? Video lu gösterir misin bize?
  • Evet son durum nedir düştü mü torrente yeni bölüm?
  • Cast Away kullanıcısına yanıt
    An itibariyle bakıyoruuum....düşmemiş!..
  • Cast Away kullanıcısına yanıt
    Maalesef Şimdi baktım Amerika'da yaşamak vardı
  • quote:

Dizi çok iyi,yalnız seans sahnesini ben başarılı bulmadım.Ele geçirilmeden ziyade, deli bir kadın sahnesi gibiydi.

Seans sahnesini ben de kötü buldum. Supernatural'in ilk sezonları bu konuda daha iyiydi.
    Öte yandan dizi tam anlamıyla belli bir gidişata kavuşmuş değil. Ilk 2 bölüm yayınlanmasına rağmen halen neyin ne olduğu belli değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: S. Hawking

quote:

Seans sahnesini ben de kötü buldum. Supernatural'in ilk sezonları bu konuda daha iyiydi.
    Öte yandan dizi tam anlamıyla belli bir gidişata kavuşmuş değil. Ilk 2 bölüm yayınlanmasına rağmen halen neyin ne olduğu belli değil.

Son konuda hak veriyorum.Karşıdakiler vampirde neyin savaşı dönüyor ortada.
    Kızı kurtarmak ise kız zaten vampir oldu neyi kurtaracaklar?

• Geleceği yok ama insan bekliyor işte.
  • 300 filmini izledikten sonra maalesef Eva Green'in dizisine başlamam için biraz zaman gerekli. Bazı şeyler gözümün önünden gitmiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erwin

300 filmini izledikten sonra maalesef Eva Green'in dizisine başlamam için biraz zaman gerekli. Bazı şeyler gözümün önünden gitmiyor.

Bu arada dizi Dün amerikada yayınlandı mı hiçbir torrent sitesine yada dizi sitesine düşmemiş?
  • düşmemiş henüz
  • 3.bölüm'ün çıkmasına daha var düşmez. ilk 2 bölüm nasıl olduysa internet e düştü çabuk
  • Dizinin bölümleri çok düzensiz ilerliyor, bir düzene girsede izlesek bizde rahatça
  • quote:

Orijinalden alıntı: fluox

quote:

Orijinalden alıntı: Erwin

300 filmini izledikten sonra maalesef Eva Green'in dizisine başlamam için biraz zaman gerekli. Bazı şeyler gözümün önünden gitmiyor.

Bu arada dizi Dün amerikada yayınlandı mı hiçbir torrent sitesine yada dizi sitesine düşmemiş?

Pazar günleri yayınlanıyor dizi, bize gelişi pazartesi. Bir hafta erken düşmüştü bölümler torrente bu sebeple geçen pazar ikinci bölüm yayınlandı TV'de. Biz zaten izledik, üç de düşmedi. Muhtemelen düzene sokacaklar artık.

• konu nedir, eva green hangi pozisyonda oynuyor dizide?

• Dizi mükemmel hepimizin aradığı ve bir türlü bulamadığı o tadı vermişler izlemeyen bin pişman
  • Eva Green ile Mads Mikkelsen in oynadığı The Salvation amerikada bu hafta gösterime girecek sanırım.
    Bizdeki listelere baktım bu filmi göremedim, var mı bilgisi olan, bizde gösterime girecek mi?

• Birinci bölümünü dün izledim, ikinci bölümünü de gece izlerim heralde. ilgimi fazlasıyla çekmişti zaten izlemeden, benim beklentimi fazlasıyla karşıladı. :D
  • Nasıl güzel mi?

• 2. bölümüde an itibari ile izledim dizi çok iyi gidiyo başlamakta tereddütü olanlar çekinmesinler bence
  • Dizinin müzikleri de oldukça güzel.Anlaşılan birileri benim sesimi duydu ve dizinin yeni bölümünü erkenden internete servis etmedi.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.