Şimdi Ara

Penisle Alakali Merak Ettigim Bir Sey

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
6
Cevap
2
Favori
9.335
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Insani dusundurmuyor degil neden benim ki daha uzun olmasin neden daha kalinlasmasin falan filan. 16 Cm Bana ufak gozukmuyor ama insan her zaman daha fazlasini ister. Bu masaj tekniklerine falan baktim bunlar cidden ise yariyor mu kalinlastirma ve uzunlastirma icin ? Cidden ise yariyan saglikli medikal yontemler var mi? Ameliyatsız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yaş kaç
  • quote:

Orijinalden alıntı: ray_junior

yaş kaç

18

• burayı bir incelehttp://erkeksaglik.blogspot.com/2010/12/dogal-penis-buyutme-ve-gelistirme.html
    ama sadece ordaki anlatılanlar yetmez,,, penis büyümez diyen doktorlara insanlara kapak olsun penis büyüyor yani var böyle birşey
    uzun zamandır ben bu konuyla ilgiliyim 14 cm penisim vardı 17 ye çıkardım
    traksiyon aleti jelq tekniği düzenli spor yürüyüş ve pubik bölgesi ağırlıklı çalışmalar protein ağırlıklı dengeli beslenme ve vitamin takviyesi ve doktor tavsiyesiyle dhea hormon ilacı (biosteron) kullanarak bir program çıkarmış bulunmaktayım. yakında foruma bir rehber hazırlayıp vereceğim
    yalnız kafaya koyup başardığım bu yolda bazı hatalarım oldu onlarıda belirteyim
    mesela jelq tekniğini çok sert yaparsanız fayda değil zarar görürsünüz.
    ben çok sert yapıp penise zarar verdim 1 hafta hiç kalkmadı ama penise zarar verdiren jelq tekniği ile doğru yapılan yine jelq tekniği hareketleri ile geri herşey yerine geldi doğru yaptığım jelq hareketleri ile tekrar sağlığıma kavuştum bende anlamadım yani süngerimsi dokuya düzgün yapılan jelqin ereksiyona da katkısı var
    hormon ilacını da kullanmdan önce detaylı hormon ölçümü yaptırılmalı eğer eşik değerden daha düşükse ilaç kullanmak faydalı ama
    hormonlar normalse ilaç kullanınca tam ters etki yapıyor
    ve gerdirme aletini 1 saatten fazla kullanmak yarar yerine zarar verebilir kan dolaşımını durdurduğu için
    gibi..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ray_junior

burayı bir incelehttp://erkeksaglik.blogspot.com/2010/12/dogal-penis-buyutme-ve-gelistirme.html
    ama sadece ordaki anlatılanlar yetmez,,, penis büyümez diyen doktorlara insanlara kapak olsun penis büyüyor yani var böyle birşey
    uzun zamandır ben bu konuyla ilgiliyim 14 cm penisim vardı 17 ye çıkardım
    traksiyon aleti jelq tekniği düzenli spor yürüyüş ve pubik bölgesi ağırlıklı çalışmalar protein ağırlıklı dengeli beslenme ve vitamin takviyesi ve doktor tavsiyesiyle dhea hormon ilacı (biosteron) kullanarak bir program çıkarmış bulunmaktayım. yakında foruma bir rehber hazırlayıp vereceğim
    yalnız kafaya koyup başardığım bu yolda bazı hatalarım oldu onlarıda belirteyim
    mesela jelq tekniğini çok sert yaparsanız fayda değil zarar görürsünüz.
    ben çok sert yapıp penise zarar verdim 1 hafta hiç kalkmadı ama penise zarar verdiren jelq tekniği ile doğru yapılan yine jelq tekniği hareketleri ile geri herşey yerine geldi doğru yaptığım jelq hareketleri ile tekrar sağlığıma kavuştum bende anlamadım yani süngerimsi dokuya düzgün yapılan jelqin ereksiyona da katkısı var
    hormon ilacını da kullanmdan önce detaylı hormon ölçümü yaptırılmalı eğer eşik değerden daha düşükse ilaç kullanmak faydalı ama
    hormonlar normalse ilaç kullanınca tam ters etki yapıyor
    ve gerdirme aletini 1 saatten fazla kullanmak yarar yerine zarar verebilir kan dolaşımını durdurduğu için
    gibi..

Tesekkurler banada pm atarsaniz basligi acinca sevinirim

• Dostum gelişme var mı ?Mail adresime yazabilir misin iletişime geçmek adına
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.