Şimdi Ara

Penguen Okurlar Kulübü (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
87
Cevap
0
Favori
10.951
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yazarız læ
  • Orijinalden alıntı: reos

son 3yilin butun penguenleri var bende.. Tam tiryakisiyim yani =) onur uyelerine yazmalisin bence beni

Takıntılı üyeler diye bölüm açıcam artık bu ne ya ?

ne yani takıntılıyım biraz bu konuda atamadım ki.. yani öyle torba torba duruyorlar bi köşede.. ay ay wcde birikir.. gelen geçen okur filan neyse daha fazla anlatmıyayım penguenin benim hayatımdaki yerini.. yoksa psiko manyak takınıtlı gold üyemiz diye özel bölüm açmak zorunda kalırsın bana

• penguen en sevdiğim karikatür dergisidir. diğerleri yalan

özer aydoğan hayranıyım hatta, hem çizgisi hem esprileri...
  • uykusuz leman falan penguenin yaninda 2. planda penguen gibisi yok.!
    selcuk erdem ve erdil yasaroglu'nun hayraniyim.bir donem sadece ikisi var diye aliyordum dergiyi
  • Beni de Ekle Penguen
  • Mini Çakal,görgüsüz,penguen çocuk ve baltalı ilah için dergiyi alıyorum.ayrıca kaan sezyum'un yazılarıda harika
  • Kimse mi Erdil Yaşaroğlu sevmez ya ?

Ayrıca ekledim hepinizi.

Birazdan ban yemeyi düşünüyorum. Kendinize iyi bakın. Ayrıca hashus forumda olmasam bile mesajlarını takip ediyorum ha habern olsun.
  • Sayın falcon;beni de eklerseniz sevincimi anlatmak için yeterli ifade bulamayacağımdan emin olabilirsiniz.
    Zira;Abesiyat işlerle Zevk u safa sürmektense penguen matbuatını dirase etmeyi müreccah eylerim.
  • 2,5 senedir her hafta aliyorum.Bir-iki tane eksik var onlari ariyorum sayi/hafta no.larini buraya yazsam yardimci olur musunuz?Bir de uye yaparsaniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Toruk Macto

2,5 senedir her hafta aliyorum.Bir-iki tane eksik var onlari ariyorum sayi/hafta no.larini buraya yazsam yardimci olur musunuz?Bir de uye yaparsaniz

Üye yaparız kolay iş. No'sunu söyle yardımcı olabilirim belki. Umarım çok eski değildir.

Ayrıca sungur sen bir şey mi içtin ?
  • Yok yahu,içimden geldi öyle bir yazı yazayım dedim.Eski Türkçeyi çok iyi bildiğimden değil yani.Bir anda ilham geldi yazdım işte!
  • quote:

Orijinalden alıntı: sungur 13

Yok yahu,içimden geldi öyle bir yazı yazayım dedim.Eski Türkçeyi çok iyi bildiğimden değil yani.Bir anda ilham geldi yazdım işte!

Çoğunu anlamadım ama güzeldi.
  • karikatür yıllığını önerir misiniz?
    alan var mı?

quote:

Orijinalden alıntı: Falcon`

Kimse mi Erdil Yaşaroğlu sevmez ya ?

Ayrıca ekledim hepinizi.

Birazdan ban yemeyi düşünüyorum. Kendinize iyi bakın. Ayrıca hashus forumda olmasam bile mesajlarını takip ediyorum ha habern olsun.

geç kalmışız, ama sağol

• bende bende katılmak istiyorum
  • bende istiyoruMMMM!!!
  • Ekle
  • benideeeee... iki yıllık penguen birikmişim var lütfeeenn

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi animetrk -- 6 Mayıs 2010; 18:03:29 >
  • Hani bana hani bana
  • beni de ekle üstadim
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.