Şimdi Ara

PENDİK ESENYALI MAHALLESİ (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
0
Favori
19.967
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Tony-Stark

quote:

Orijinalden alıntı: Michael Wittmann

pendikin heryeri pis..kurtköy viaport tarafları biraz daha nezih gibi.

Nasıl vardın bu kanıya çok merak ediyorum pendikte kavakpınar biraz belalı onun dışında öyle belalı bi mahallesi yok. kurtköy ayrı bi ilçe olmuş zaten nezihlikle alakası yok dağlık alanda lüks daireleri babamda diker. asıl merkezi nezihtir pendik'in batı-doğu mahalleleri falan

işim gereği sokak sokak gezerim Pendik'i. Genel olarak bu kent varoş kentidir. pis derken fiziken pis demiyorum. belediye elinden geleni yapıyor.

Pendik merkez ve yenişehir, çamlık tarafları biraz daha nezihdir. diğer yerleri at çöpe.

kavakpınar olsa iyi velibaba, ertuğrulgazi ve bir kaç yer özellikle muhit açısından kötüdür.

buralara iyi diyorsan ya bilmiyorsun ya da iyi demek için bir menfaatin var.

Pendik hızla gelişiyor eyvallah ama insanları buna paralel gelişmiyor.

• Konuyu neden hortlattiniz anlamadım ama Kaynarca mah. yaşayan birkaç kişi varmış bende altkaynarcadayım.Allah bir an önce kurtulmayı nasip etsin. Yolda gördüğün iki gençten biri asarım keserim havasında.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

Bu mahalle nasıldır?
    Kelepir bir daire buldum taşınmayı planlıyorum.
    Ulaşım imkanları nasıldır?

Şuan nerede oturuyorsunuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zodiac Killer

quote:

Bu mahalle nasıldır?

o esenyalı e5teki köprü ne ayak zodyak yaptılar ama açmadılar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: WISDOM

quote:

quote:

Bu mahalle nasıldır?

O köprüyü hangi mantıkla yaptılar bilmiyorum. Köprüyü bağlayabilecekleri yol yok

• quote:

Orijinalden alıntı: WolF-EyE

quote:

Orijinalden alıntı: Software Developer

güzelyalı da oturuyorum,her türlü soruya açığım ancak tam bir yatırım mahallesi. via port-neomarin-pendorya avm-gebze center hepsi yakın. havalimanıda yakın.

oralar yatırım için 1 numara.. yatırım amaçlı ev alacak olsam kesin burdan alırdım.
    hayat nasıl peki orda, ortam rahat mı ?

o öncedendi 5 sene kirada kaldık sonra istanbuldan taşındık pendik yaşanılacak yer değil
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Bu mahalle nasıldır?

O köprüyü hangi mantıkla yaptılar bilmiyorum. Köprüyü bağlayabilecekleri yol yok

yanda ssangyong mu ne var orayı yıkmak lazım yaptıktan sonra mi akıllarına gelmiş

• Pendik merkeze yakın oturuyorum buralarda fazla serseri bulunmuyor ama Pendik'te belalı yerler yok değil Kaynarca-Taşlıbayır-Çınardere-Kavakpınar buralarda başıma gelmeyen olay kalmadı bıçak çeken,haraç isteyen,balici,apaçi ne ararsanız var. Merkeze doğru ve Kurtköy civarları en iyileridir Esenyalı ise ne çok kötü ne çok iyi sana kalmış.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Bu mahalle nasıldır?

yanda ssangyong mu ne var orayı yıkmak lazım yaptıktan sonra mi akıllarına gelmiş

evet ssan var orada.. Diğer sol taraf boş topraklık. Şöyle yapabilirler. SS'dekine benzer

@http://www.geyikmerkezi.com/resimarsivi/kopru-ilginc.jpg

• quote:

Orijinalden alıntı: MhmtClk

Pendik merkeze yakın oturuyorum buralarda fazla serseri bulunmuyor ama Pendik'te belalı yerler yok değil Kaynarca-Taşlıbayır-Çınardere-Kavakpınar buralarda başıma gelmeyen olay kalmadı bıçak çeken,haraç isteyen,balici,apaçi ne ararsanız var. Merkeze doğru ve Kurtköy civarları en iyileridir Esenyalı ise ne çok kötü ne çok iyi sana kalmış.

serseri her yerde var, caddede bile var.. merkez taraflarına bakmak lazım.. merkez gayet iyi.. dedigim gibi gece 1-2 de gidersen bilemem.. gun icinde, aksam vakitleri hic bir sıkıntı yok (Masallah diyim)
  • quote:

Orijinalden alıntı: aslancaca

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Software Developer

güzelyalı da oturuyorum,her türlü soruya açığım ancak tam bir yatırım mahallesi. via port-neomarin-pendorya avm-gebze center hepsi yakın. havalimanıda yakın.

oralar yatırım için 1 numara.. yatırım amaçlı ev alacak olsam kesin burdan alırdım.
    hayat nasıl peki orda, ortam rahat mı ?

o öncedendi 5 sene kirada kaldık sonra istanbuldan taşındık pendik yaşanılacak yer değil

pendik dedigin yer istanbulun en buyuk ilcesi belkide.. pendigin neresinde oturduguna baglı.. berbat yerleride var, kral gibi yasanacak yerleri de var

• Utandım .

Neyse ki yakında kurtulacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr. B -- 31 Ocak 2014; 19:30:44 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: MhmtClk

Pendik merkeze yakın oturuyorum buralarda fazla serseri bulunmuyor ama Pendik'te belalı yerler yok değil Kaynarca-Taşlıbayır-Çınardere-Kavakpınar buralarda başıma gelmeyen olay kalmadı bıçak çeken,haraç isteyen,balici,apaçi ne ararsanız var. Merkeze doğru ve Kurtköy civarları en iyileridir Esenyalı ise ne çok kötü ne çok iyi sana kalmış.

serseri her yerde var, caddede bile var.. merkez taraflarına bakmak lazım.. merkez gayet iyi.. dedigim gibi gece 1-2 de gidersen bilemem.. gun icinde, aksam vakitleri hic bir sıkıntı yok (Masallah diyim)

oturduğum yerde gece 1-2 gibi dışarı çıkamayacaksam gayet iyi değil bence

• WISDOM kullanıcısına yanıt
    kadıkoyde o saatte cık yine serseri seni bulur
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.