Şimdi Ara

PELİKAN DOLMA KALEMLER GELDİ.SIFIR GARANTİLİ (PENTEL SMASH) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
877
Cevap
120
Favori
112.143
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Malatya İlan Türü #Satılık
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: ScAnMaN

quote:

Orijinalden alıntı: BluePage

0.7 gelecek mi gelirse fiyat ne olur?

Bu kalemin 0.7 sini bulmak artık imkansız.Dünya üzerinde varmıdır şuan ondan bile emin değilim.Bir makalede bu kalemin 0.7sinin pek tutulmadığı ve üretiminin daha önce durdurulduğunu okumuştum bilmiyorum ne kadar doğru fakat şuan bile 0.5'te üretilmiyor son parti ürünler.

Aslında bende 0.7 kullanan biriydim ama kalem kalitesi artınca birde uç kaliteli olunca ucu kırmak imkansız gibi oluyor eğer sorun uc kırılması ise kaliteli bir kalemle alışkanlığınızı değiştirebilirsiniz.

Anladım. Yeni ürünlerin fiyatı ne olacak

• pm
  • BluePage

xxxxxxx

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KalemKolik -- 28 Eylül 2011; 20:39:17 >
  • Yarın yeni ürünler gelince mail adresinizi PM ile gönderiniz.
  • Pm atarmısınız geldiğinde. Telefon numarası yada e-posta adreside mümkündür.
    Kalemlerin babasıydı dimi Smash 'in lakabı
  • Ürünler geldi arkadaşlar.
  • PM
  • quote:

Orijinalden alıntı: afulu

PM

P.M attım hocam kalemin biri sana rezerve.Pazartesi ödemeden sonra göndereceğim.

Saygılar
  • 1 tanede Kulspruta nickli arkadaşa rezerve
  • Pm attım üstad.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ruf

Pm attım üstad.

Bir tanede sana rezerve arkadaşım hayırlı olsun şimdiden.
  • Pm attim hocam
  • Gerçekten ilgili bir satıcı.Hızlı ve iyi paketlenmiş şekilde ürünüm kargolandı.Sorunsuz bir alışveriş
  • valla istediği kadar iyi olsun benim gözümde 5-10 lira ancak eder ki şuan normal satsa da bundan fazlasına satılmaz.. nedir yani? sıradan bir uçlu kalem.. istediği kadar efsane olsun.. altın kaplama filan da değilki.. neyse alanlara hayırlı olsun ne diyeyim..
  • Benim kalemimde hizli ve sorunsuz elime ulasti.
    Kendisine tesekkur ediyorum.
  • photo_canon1

Kalem dünyası ayrı bir dünya arkadaşım.Devamlı yazı yazan ve soru çözen biri olsun ayrıca hobby amaçlı bu işi yapanlar için kalem çok büyük bir anlam ifade eder.Örnek vermek gerekirse Pentel smash dengesi olsun,ağırlığı olsun her şeyi ile kusursuz bir kalem en önemlisi mekanizması çok kalitelidir bunun yanında tutma yeri yazı yazmak için kendini diğer kalemlerden ayıran bir yapıdadır.Yazı yazma işi iyice keyf halini alır.Professional kalemleri bir süre kullanıp alıştıktan sonra normal kırtasiyede satılan kalemlerle farkı çok iyi anlayabilirsin eğer kalemler ilgi alanın ise bilmelisinki altın kaplama olmayan kalemler için bile 200-300tlyi hatta 1000tlyi bile gözden çıkaran kişiler mevcut.Kalemin belirli bir fiyatta olması için altın kaplaması olması gerekmez.Kullanılan malzemesi kalitelisi gibi unsurlar her zaman fiyatı etkiler.Senin için kaleme bu kadar para verilmez,benim için telefonlara milyarlar verilmez bir arkadaş için kullanılan başka bir şey için o kadar para verilmez.Kişilerin tercih ve eğilimleri bunu belirler.

Senin ilgini çekerse buradan kalemler hakkında bilgi sahibi olup,paylaşımda bulunabilirsin.Kendi adıma çok sevinirim.

http://forum.donanimhaber.com/m_39268249/mpage_1/key_/tm.htm

Saygılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KalemKolik -- 28 Eylül 2011; 20:24:38 >

• quote:

photo_canon1

Kalem dünyası ayrı bir dünya arkadaşım.Devamlı yazı yazan ve soru çözen biri olsun ayrıca hobby amaçlı bu işi yapanlar için kalem çok büyük bir anlam ifade eder.Örnek vermek gerekirse Pentel smash dengesi olsun,ağırlığı olsun her şeyi ile kusursuz bir kalem en önemlisi mekanizması çok kalitelidir bunun yanında tutma yeri yazı yazmak için kendini diğer kalemlerden ayıran bir yapıdadır.Yazı yazma işi iyice keyf halini alır.Professional kalemleri bir süre kullanıp alıştıktan sonra normal kırtasiyede satılan kalemlerle farkı çok iyi anlayabilirsin eğer kalemler ilgi alanın ise bilmelisinki altın kaplama olmayan kalemler için bile 200-300tlyi hatta 1000tlyi bile gözden çıkaran kişiler mevcut.Kalemin belirli bir fiyatta olması için altın kaplaması olması gerekmez.Kullanılan malzemesi kalitelisi gibi unsurlar her zaman fiyatı etkiler.Senin için kaleme bu kadar para verilmez,benim için telefonlara milyarlar verilmez bir arkadaş için kullanılan başka bir şey için o kadar para verilmez.Kişilerin tercih ve eğilimleri bunu belirler.

Senin ilgini çekerse buradan kalemler hakkında bilgi sahibi olup,paylaşımda bulunabilirsin.Kendi adıma çok sevinirim.

Saygılar

yanlış anlamadın umarım dediklerimi.. senin sattığın kalem için değil ben hepsi için söyledim.. ama tercih, zevk meselesidir haklısın buna birşey diyemem.. o konuyu gerçekten merak ettiğimde okumak isterim fırsat bulduğumda..

• quote:

photo_canon1

Saygılar

cevap vermeye bile tenezzül etme, kalem bir hobidir, prestijdir. Yok altın kaplamamıymışta bu fiyataymış falan felan

• son kalan ürünede ben ödemeyi biraz önce yaptım :)

gittigidiyordan ozan.iskender olarak

kargo hakkında size bi pm attım bu arada
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.