Şimdi Ara

PELİKAN DOLMA KALEMLER GELDİ.SIFIR GARANTİLİ (PENTEL SMASH) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
878
Cevap
120
Favori
112.141
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Malatya İlan Türü #Satılık
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Hayırlı olsun arkadaşım.
  • Gerçekten ilgili bir satıcı.Hızlı ve iyi paketlenmiş şekilde ürünüm kargolandı.Sorunsuz bir alışveriş
  • Kalem güzelce paketlenmiş bir şekilde elime ulaştı. Teşekkür ederim
  • Mümkünse elinize ulaştığında bir tane de ben satın almak isterim. Takipteyim.
  • takipteyim kalem gelince pm atarmısınız
  • Geldiğinde pm atar mısınız? 1 tane almak istiyorum.
  • IF-biohard35 -blackpearlll

Kalem geldiğinde hepinize p.m atacağım.

Saygılar
  • Haber vermenizi bekleyeceğim.
    Kolay gelsin.
  • Hocam fiyatta bir şeyler yapamaz mısın ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nike

Hocam fiyatta bir şeyler yapamaz mısın ?

Yükselen dolar kurundan dolayı bir şey yapmam mümkün değil.Üzgünüm arkadaşım.

Saygılar
  • rezerve yaptıran arkadaşlara mesajları atılmıştır.
  • Pm lütfen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Let'sShakeSomeDust

Pm lütfen.

Özel mesaj atılamıyor sana arkadaşım.
  • Kalem neden bu kadar pahalı? Genelde piyasada faber,rotring en pahalı kalem diye bilinir. Ama öyle böyle değil 45 lira. Ekstra sı nedir yoksa sadece kalem isim yapmış diyemi pentel pahalı satıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: lovewhisper

Kalem neden bu kadar pahalı? Genelde piyasada faber,rotring en pahalı kalem diye bilinir. Ama öyle böyle değil 45 lira. Ekstra sı nedir yoksa sadece kalem isim yapmış diyemi pentel pahalı satıyor

Arkadaşım yukarda bir arkadaş için yazdığım mesajı senin için alıntı yapmak isterim.Yazı içinde sorduğun sorunun cevabı var.

Kalem dünyası ayrı bir dünya arkadaşım.Devamlı yazı yazan ve soru çözen biri olsun ayrıca hobby amaçlı bu işi yapanlar için kalem çok büyük bir anlam ifade eder.Örnek vermek gerekirse Pentel smash dengesi olsun,ağırlığı olsun her şeyi ile kusursuz bir kalem en önemlisi mekanizması çok kalitelidir bunun yanında tutma yeri yazı yazmak için kendini diğer kalemlerden ayıran bir yapıdadır.Yazı yazma işi iyice keyf halini alır.Professional kalemleri bir süre kullanıp alıştıktan sonra normal kırtasiyede satılan kalemlerle farkı çok iyi anlayabilirsin eğer kalemler ilgi alanın ise bilmelisinki altın kaplama olmayan kalemler için bile 200-300tlyi hatta 1000tlyi bile gözden çıkaran kişiler mevcut.Kalemin belirli bir fiyatta olması için altın kaplaması olması gerekmez.Kullanılan malzemesi kalitelisi gibi unsurlar her zaman fiyatı etkiler.Senin için kaleme bu kadar para verilmez,benim için telefonlara milyarlar verilmez bir arkadaş için kullanılan başka bir şey için o kadar para verilmez.Kişilerin tercih ve eğilimleri bunu belirler.

Senin ilgini çekerse buradan kalemler hakkında bilgi sahibi olup,paylaşımda bulunabilirsin.Kendi adıma çok sevinirim.

http://forum.donanimhaber.com/m_39268249/mpage_1/key_/tm.htm

Saygılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KalemKolik -- 8 Ekim 2011; 1:41:07 >

• Ödemesi yapılan arkadaşların kargoları gönderilmiştir.Elime sayılı kalmıştır üründen.
  • Bir tane almak istiyorum ayırabilir misiniz?
  • irondream

Attığım özel mesajlar ulaşmıyor galiba sana sitede sorun var gibi çünkü 10 tane mesaj attım ve sende 4-5 kere aynı mesajı göndermişsin.

Soruna buradan cevap vereyim gittigidiyorda kredi kartsız ödeme yapamazsın.İstersen ptt yolu ile ismime havale yap.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KalemKolik -- 9 Ekim 2011; 0:18:51 >
  • Ben PTTden almak istiyorum ya da hesap numarası verirseniz çok güzel olur ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gould

Ben PTTden almak istiyorum ya da hesap numarası verirseniz çok güzel olur ya

Bilgileri gönderdim.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.