Şimdi Ara

Silinebilir bu konu malum firma kapandi (45. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.714
Cevap
38
Favori
104.181
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Silinebilir bu konu malum firma kapandi

• LostDevil kullanıcısına yanıt

İnternet kutusu test sonucu hocam Kocaeli/Gebze

• Pelicell 500 tarifesini kullanıyorum. Yer Üsküdar. Tarife 500mbps ama Speedtest devamlı gördüğünüz sonucu veriyor. Google sunucusu gibi hizlı bir yerden de veri indirirken sabit olarak 73MB/san hızla indiriyorum. 20 gündür kullanıyorum, şimdilik herşey (fazlasıyla)yolunda gibi, olumsuz bir durumla karşılaşırsam buraya yazarım. İyi forumlar.

• armageddon55 kullanıcısına yanıt
    Hala memnunmusunuz ? 12 ay sabit fiyat olması iyi 185 TL 250 mbit alma planım var benimde.Modeminiz nedir ?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • bugun iletişime geçtim - kendileri tarafından herhangi bir arama yapılmadığını ve dikkate almamam gerektiğini belirttiler;

qte
    --
    Annemlere en düşük adsl tarifesini 24 ay taahhütlü olarak bağlatmıştım. Bugün arayip kanun değişti, 24 aydan uzun olan taahhütler iptal oldu deyip ücret olarak su anki tarifenin 6 katini istemisler ve bugün içersinde kabul etmezseniz taahutsuz fiyattan yansır gibi şeyler denmiş. Pelicell abonesi olup başına benzer birşey gelen oldu mu?
    --
    unqte

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mutluthegreat -- 1 Kasım 2022; 9:21:26 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • An itibariyle Pelicell devre dışı.. kendi sayfası bile açılmıyor arkadaş. Ucuz etin yahnisi bu kadar olur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bella Ciao kullanıcısına yanıt
    Neredeyse Bir Yıldır Kullanıyorum...
    İki Adet Fiber Aboneliğim Var... Arada Gittiği Yavaşladığı Oluyor... Öyle Saç Baş Yoldurmuyor... Netspeed Beni Çileden Çıkaran Firma Olmuştu...

• Fiber de çok problem olmaz ama zaten, benim bağlantı Vdsl.. Sabahtan beri kesik internet.. adamların kendi sayfası bile çökmüş yahu, tamam biz buna ucuz diye girdik de, bir B planı olmaz mı bir firmanın.. Aha işte verdikleri cevap.. Buyrun..

• Ben'de Şub.22'den beri Fiber kampanyalı kullanıyordum bu sabah gitti, erişim yok henüz, umarım düzelir.

• erturkmen kullanıcısına yanıt
    Malum Dünki Olayın da Etkisi Olabilir...

• Whatsapp üstünden sormuştum, elektrik kesintisi yüzünden kaynaklanmış. 16:30 a kadar geleceğini iletmişlerdi, biraz önce gelmiş.

• Benim hâlâ düzelmedi..

• Bella Ciao kullanıcısına yanıt
    Bende Sorun Yok

• Pelicell'e geçmeyi düşünüyorum artık fiyat takibi yapamaz oldum. 3 ayda bir zam gelmeye başladı. Özellikle 250/30 kullanan arkadaşların yorumlarını almak istiyorum.
    100 mbit 24 ay veya 250 mbit 12 ay taahhütlü girmeyi düşünüyorum.

• mustafa_demir87 M kullanıcısına yanıt
    İki Fiber Aboneliğim Var... Biri 250 mbps Bu Zamana Kadar Sorun Yaşamadım... Arada Kesildiği Oluyor Öyle Aman Aman Saç Baş Yoldurmuyor... Online Oyun İçin Kullanacaksınız Beklentinizi Karşılamayabilir...

• Fiber de kesinti ne kadar oluyor ortalama? Eğer uzun süreli gidiyor ise geçmeyelim. 5-10 dakika süren kesintiler ise zaten şimdiki iss de kesinti oluyor.

Şimdiye Kadar Genel/Bölgesel Kesinti Dışında Saatlerce Süren İnternet Kesintisi Olmadı...
    Vdsl Durum Nedir Bilmiyorum...

• TT VAE fiberde kesinti yok.

Ben önermiyorum,misal, geçen hafta interneti engellediklerinden beri hızım düştü, müşteri hizmeti diye birşey yok, whatsaptan yazıyorsun bugün yarın diye sallıyolar,hâla bir çözüm yok.. siz bakmayın burda şakşaklayanlara..

Not.. Vdsl için konuşuyorum, fiber için değil, gerçi fiber de sorun yaşarsanız yine aynı şekilde muhatap olacaksınız..

• righteous@ kullanıcısına yanıt
    Vdsl Kullanmadığım İçin Yorum Yapamayacam...
    Fiber de Bir Sorun Yaşamıyorum... Problem Olduğunda Arıza Kaydına Türk Telekom Ekipleri Gelip Müdahale Ediyor...

• 
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.