Şimdi Ara

PEGASUS UçUç kampanyası.. Her yöne %30 indirim.. (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
2
Favori
3.086
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • NE REZİL BİR FİRMADIR BU YAHU. bilet alırken sitesi hata verdi tekrar aldım bi de ne görelim 2 kere aynı parayı çekmişler karttan. müşteri hizmetleri diye bir telefon var DAKİKASI 1.5 TL.

10 dk derdimi anlayamadılar 15 lira öyle gitti.

YAPACAĞINIZ KAMPANYADA İNDİRİMEDE O 888 Lİ MÜŞTERİ HİZMETLERİ NUMARANIZADA KOCAMAN

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilker1041 -- 8 Aralık 2014; 10:05:16 >

• ilker1041 İ kullanıcısına yanıt
    aynı sey banada oldu. sayfa hata verdi 3 kez 3D sifresi girmek zorunda kaldım.

aynı PNR numaradına 2 kez çekim yapıldı kredi kartından.

Siz kredi kart dönemiçi işlemlere baktınız mı ? çekim kesinleşmiş mi ? ben 4 aralıkta işlem yaptım. 4 aralıkta baktığımda 2 kez 50,08 lira cekilmisti ve ikisi de bekleyen işlemlerdeydi. Simdi baktığımda ise 1 adet 50,08 lira gerçekleşen işlemlerde , diğer 50,08 lira hala bekleyen işlemlerde.
  • ne istir ya o gün baktim agustosa kadar fiyatlar 99 küsürlerde vergi mergi haric anlamadim nasil indirim yapmislar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hceb

aynı sey banada oldu. sayfa hata verdi 3 kez 3D sifresi girmek zorunda kaldım.

aynı PNR numaradına 2 kez çekim yapıldı kredi kartından.

Siz kredi kart dönemiçi işlemlere baktınız mı ? çekim kesinleşmiş mi ? ben 4 aralıkta işlem yaptım. 4 aralıkta baktığımda 2 kez 50,08 lira cekilmisti ve ikisi de bekleyen işlemlerdeydi. Simdi baktığımda ise 1 adet 50,08 lira gerçekleşen işlemlerde , diğer 50,08 lira hala bekleyen işlemlerde.

bende ikiside kesinleşmiş hocam. provizyonda bekleyen yok. adamlar mahsus yapıyorlar valla. müşteri hizmetlerinden dk başı 1,5 tl kitlemek için

• Konu için teşekkürler. Sayenizde Antalya - İzmir 2 kişi 70 Tl ödedim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ilker1041 İ kullanıcısına yanıt
    evet haklısınız.birde sürekli bekletiyorlar. siz arama yapmak yerine e mail atın. 10 gün sonra olsa bile cevap veriyorlar.

pegasus rötar, su vermeme vs. gibi sebeplerle elestiriliyor bunlara katılmıyorum fakat bu cagrı merkezinin ucretli olması gercekten alenen soygunculuk. bu konuda ulastırma bakanlığına sikayette bulunmustum fakat bir sonuc yok halen.
  • twitter i kullanın suratle sorununuzu cozuyorlar
  • wwwengin kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim online checkin yapıyorum 6 tl yi puan olarak mı ekliyorlar ne yapmam gerekiyor ?
    ing pgs card ın avantajları oluyor mu plus dışında ?
  • pegasusla bir çok uçuş yapıyorum.

iç hatlarda 6 tl dıs hatlarda 4 euro hic bir zaman geri alamadım. sanırım o biletin satınalındığı fiyat ile ilintili.

50 liralık gidiş dönüş iç hat biletine 1-1,5 lira puan yükleniyor.

150 liralık yurtdısı ucak biletinede yuklenen 3.50 lira.
  • hceb H kullanıcısına yanıt
    uğraşmanın gereği yok o halde...
  • Plus' ın hesap sahibi adına rezervasyon saçmalığı başka firmalarda var mı...
  • her hafta 2 defa uçan ve yıllık yaklaşık 70 pegasus uçuşu olan biri olarak konuşuyorumki,

6 TL yükleniyor.

o dediğiniz 1.5 tl ler aldığın biletin %2lik tutarı. O ayrı bir meblaki ondan yukarıda bahsettim.

6 TL Kampanyalardan kazanım bölümünde yazar. Dökümlerde göremessiniz. Ama yüklenir.

Bugüne kadar 1500 TL nin üzerinde ödül bilet almış biri olarak yazdım bunları..

He yok bana yüklenmiyor mu diyorsunuz.. İi peki öyle olsun
  • aktivitelerim&puan işleme bölümünden baktığımda bu tutarlar gözüküyor. bunların bircoğu online check in yapılmıs ucuslar

bunlar sadece uçuş puan mı? acaba bana mı yüklenmiyor online check-in puanı.

check in puanının yüklenip yuklenmediğine nereden bakıyorsunuz
     PEGASUS UçUç kampanyası.. Her yöne %30 indirim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: 13ATMACA

quote:

Orijinalden alıntı: cCc_Reis_cCc

Bir yerde hata mı yapıyorum, ist - ant gidiş - dönüş 2 yetişkin 1 çocuk haziran ayı için %10 indirim yapıyor. %30 nasıl yaptırıyoruz ?
    Toplam Tutar 251.94 TRY
    İndirim Tutarı -25.19 TRY
    SMS 1.99 TRY
    Toplam Ödenecek Tutar 228.74 TRY

1 kişi de alsan 5 kişi de alsan 1 kişinin %30 indirimini uyguluyor.

Bir yanlışlık var ama öyle.

Biletleri tek tek alsanız.Bütün %30 ları kullanırsınz diye tahmin ediyorum.

Açıklama Her 18 yaş üstü kişiye 1 plus no veriyor ve her 1 plus no % 30 indirim kazandırıyor

Başka bir deyişle
    ben sadece kendime bilet aldığımda gidiş dönüş 100 tl tutan bilete 70 lira veriyorum .
    ben ve eşim iki kişi bilet alırsak 100+100 200 lira nın sadece benim plus kartımı düşüyor yani 170 ödüyoruz.
    (((( Buradaki nokta eşinizede bir plus kartı alıp biletleme aşamasında onunda plus kart numarasını sisteme girerek o plus kart a da % 30 indirim almak ))))
    diyelimki ben eşim ve iki çocuğum (çocuklar 2 yaş üzeri 18 yaş altı olmalı) bu durumdada anne baba ya ayrı plus kartı çocuklar içinde ya anneye yada babaya plus ebeveyn eklemesi yapılmalı bu durumdada her bir yolcu için % 30 indirim yansır.

son olaran ben eşim 6 yaşında kızın ve 1 yaşındaki oğlumla gidiş dönüş bir bilet almak istedik

Bana plus no eşime plus no kızım benim plus no üzerinde ve 1 yaşındaki oğlum biletlemeye tabii olmadığından indirim kazanamadı .

gidiş dönüş bir bileti oğlum hariç her kişi için toplam tutara %30 indirimle aldık 25 lira kişi başı bir ücretle gidiş dönüş uçak göreceğz :D

TEŞEKKÜRLER ALİ BEY

• wwwengin kullanıcısına yanıt
    Online chekin olayını biraz daha açabilir misiniz?

Teşekkürler
  • uçmadan önceki puanınıza bakın.

uçun.
    Dönünce göreceksinizki 6 liranın yükslendiğini..

Aktivitelerim de gözükmediği için yüklenmiyor zannediyorsunuz. Halbuki yükleniyor. ;)

Kampanya puanları olarak.

PUAN DURUMLARI
    Uçuştan KAzanımlarınız
    Kampyanyalardan Kazanımlarınız
  • bu cumartesi yine ucacağım .dönüşte kontrol edeyim.

tesekkurler.
  • Uçuş yapmadan önce online check-in işlemini yaparsanız 6 TL kazanırsınız hocam.. Bu zamana kadar onca uçuş yaptım, he rseferinde de 6 TL hesabıma yüklendi. Sizinki de yüklenecektir ;)

PEGASUS UçUç kampanyası.. Her yöne %30 indirim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uncanny -- 8 Aralık 2014; 17:03:23 >
  • uncanny kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.