Şimdi Ara

Pegasus’la 1 Alana 1 Bedava - KODLAR GELDİ! (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
176
Cevap
14
Favori
7.459
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teşekkür ederim. Mobilden baktigim icin gorememistim. Bize yazin bolumu varmmis ordan yazdin bakalim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: burakkader

Gelmiş eposta, junka düşmüş ama. Kontrol etmeyi unutmayın.

Bilgi için teşekkürler. Benim de junk'a düşmüş.
  • Bana mail gelmemis web uzerinden almistim problem olurmu acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: keremyan

Bana mail gelmemis web uzerinden almistim problem olurmu acaba

Web lerde dahildi diye biliyorum.

• Kampanya bitti mi yoksa uzatılma oldu mu?

• Web'den almistim ben de gelmis mail. Web mobil farketmiyor.

• Bana da mail gelmis tek pnrin icinde 2 kisilik tek yon bilet vardi bu durumda iki adet sifre gelecek degil mi bu sekilde okumustum ama cok yazanlar olmus kafam karisti

• Yurtdışı kodlarına talibim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar.
    Dün arayıp sordum. 27-30 Haziranda bilet aldıysanız, bedava kampanyasını seçmeseniz bile UÇUŞUNUZU GERÇEKLEŞTİRDİKTEN MAKSİMUM 72 SAAT SONRASINA KADAR bedava bilet kodunuz gelecektir. Bilginize.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gebzeinonu

Merhaba arkadaşlar.
    Dün arayıp sordum. 27-30 Haziranda bilet aldıysanız, bedava kampanyasını seçmeseniz bile UÇUŞUNUZU GERÇEKLEŞTİRDİKTEN MAKSİMUM 72 SAAT SONRASINA KADAR bedava bilet kodunuz gelecektir. Bilginize.

Vallahi icimi rahatlattin

• Kod satan olursa yurtiçi alınık pm

• kampanya sayfasında detayı göremedim 15 Temmuz – 18 Eylül tarihlerinde ödeme yaparak aldığım bileti değiştirirsem bedava bilet hakkım gider mi yoksa yinede bedava uçuş şifresi alabilir miyim bilgisi olan var mı ?

maddeler arasında varmış gözümden kaçmış , aynı sorusu olana yardımcı olur diye silmiyorum

• Kampanya kurallarına göre satın alınmış biletlerde kampanya seyahat tarihi olan 15 Temmuz – 18 Eylül 2016 aralığında kalacak şekilde değişiklik yapılabilir. İlgili uçuş yapıldığı durumda bedava bilet şifresine hak kazanılır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darnglove -- 11 Temmuz 2016; 12:59:02 >
  • bu kampanyadan yararlanmış bilgisi olan bana yardımcı olabilir mi acaba.
    yurt içi iki bilet almam gerekiyorda
  • 30 haziran demiş. bitti kapnpanya sanırım
  • bedava kodlar geldi bilet sahibi harici başkası bu kodlar ile uçabiliyor mu bilgi edinebilen var mı ?
  • mustafa_eser kullanıcısına yanıt
    evet uçabiliyor
  • merhaba,

Yurtdışı uçuş kodu satan arkadaş olursa, yurtdışı kodlarına talibim.(3 adet alım yapılacaktır.) Alışveriş çeki bölümünde konu açılmamış henüz. PM

Saygılar

• Yurtdışı uçuşumun üzerinden 5 gün geçti ancak kod gelmedi.
    Kodu gelen var mı?
  • bende iki gün önce yurtiçi uçuşumu yaptım ancak halen kod gelmedi bu arada bir tane daha biletim var ama açığa alsam daha sonra kampanya dahilindeki tarih aralığına bilet alsam yine de şifre gelir mi şöyle bir madde var sizce geçerli olur mu ?

• Kampanya kurallarına göre satın alınmış biletlerde kampanya seyahat tarihi olan 15 Temmuz – 18 Eylül 2016 aralığında kalacak şekilde değişiklik yapılabilir. İlgili uçuş yapıldığı durumda bedava bilet şifresine hak kazanılır.
  • kampanya dahilinde aldığım bileti açığa alıp yine belirtilen tarihlere uçuş alsam şifre yine de gelir mi acaba bilgisi olan var mı şöyle bir madde var değişim ile ilgili ok diyor ama açığa alma ile ilgili birşey yok

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.