Şimdi Ara

Pegasus’la 1 Alana 1 Bedava - KODLAR GELDİ! (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
176
Cevap
14
Favori
7.459
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bursalıtimsah

Yurtiçi bilete yurtdışı hediye ediyor mu

Senin için uzak biletide olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar!
    Bu kampanyadan faydalanmak maksadıyla, Dubaiye gidiş dönüş olarak değil tek yön olarak kendime 4 bilet aldım. Kız arkadaşıma da 3 adet bilet aldım Fakat son bilet alırken "pegasus plus üyelik numarası ile ad soyad uyuşmamaktadır" uyarısı alıyorum. Bu hatayı nasıl çözebilirim?
  • Nasıl ya. Gidiş geliş 2 kişi aynı anda aldım. Toplamda 4 adet bilet aldım yani. 4 bilet yerine 2 bilet mi gelecek?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Girrffe -- 30 Haziran 2016; 22:47:35 >
  • teşekkür ederim sorunu çözdüm
  • quote:

Orijinalden alıntı: Girrffe

Nasıl ya. Gidiş geliş 2 kişi aynı anda aldım. Toplamda 4 adet bilet aldım yani. 4 bilet yerine 2 bilet mi gelecek?

Muhtemelen oyle. Gidisi ayri donusu ayri alsaydiniz keske.

• 23.59 da 1 alana 1 bedava kısmını işaretleyip ödeme için 3d şifresi bekledim. ödeme 00.01'de gerçekleşti. bedava bilet gelir mi acaba?
  • gebzeinonu kullanıcısına yanıt
    uçuşu yapmazsan veya olduki kaçırdın , bedavanda yanıyor. Bilet kısacası Noshow a düşüyor
  • PCkopat065 kullanıcısına yanıt
    her bı pnr koduna ayrı bır sıfre verıyor. ayrı ayrı almanız gerekıyordu 4 bılet ıcın
  • lawyerdem kullanıcısına yanıt
    Hayatina heycan katmissin hocam :)

Mantiken gelmez, odeme yapmadan o bileti almis sayilmiyorsun cunku. Ama kimse net bi yanit veremez sansa bekliyceksin.

Haa tek avantajin, promosyon kutucugu siteden kaldirilmadan once tiklamis bulunman. Yani sisteme o sekilde kayit olmus biletin ama dedigim gibi saate bakarlarsa yararlanamazsin.

• Bugün Pegasus'un göndereceği kazandınız mailini bekliyoruz. Umarım bir aksilik yaşatmazlar.

• Maillerinizi kontrol edin arkadaşlar. Pegasus kazanılan bilet sayısı kadar mail gönderdi az önce.

Mail başlığı ''Pegasustan Bedava Bilet Kazandın''
  • quote:

Orijinalden alıntı: PCkopat065

Hayatina heycan katmissin hocam :)

Mantiken gelmez, odeme yapmadan o bileti almis sayilmiyorsun cunku. Ama kimse net bi yanit veremez sansa bekliyceksin.

Haa tek avantajin, promosyon kutucugu siteden kaldirilmadan once tiklamis bulunman. Yani sisteme o sekilde kayit olmus biletin ama dedigim gibi saate bakarlarsa yararlanamazsin.
    4 tane bilet aldım. sadece 1 tanesi için mail geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lawyerdem -- 1 Temmuz 2016; 14:43:51 >
  • Bana henüz gelen giden yok

• Mail herkese gitmemis galiba. Bana da gelmedi

• Ucmadan pnr gelmeyecek deniyordu. Simdi maile pnr gonderilecek diyorsunuz. iyice corba yaptilar kampanyayi

• quote:

Orijinalden alıntı: boombip

Ucmadan pnr gelmeyecek deniyordu. Simdi maile pnr gonderilecek diyorsunuz. iyice corba yaptilar kampanyayi

Kampanyada böyle bir cümle var: Kampanya satış tarihinin bitiminden sonra 1 Temmuz Cuma günü ayrıca iletişim adreslerinizde yer alan e-posta adresinize bir bilgilendirme maili de atılıyor olacaktır.

Ancak bana herhangi bir bildirimde vs bulunulmadi

• Nereye yazabiliriz mail gelmeyenler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ''Pegasustan Bedava Bilet Kazandın''

2016-06-30 tarihinde almış olduğun .......PNR numaralı
    uçuşundan bedava bilet kazandın!

Bedava biletin için kullanacağın şifreler uçuşunu gerçekleştirdikten sonra 72 saat içinde kayıtlı mail adresine iletilecek.

....... PNR'lı uçuşun yurt içi uçuşuysa bedava bilet şifreni yurt içinde,
    yurt dışı uçuşuysa ister yurt içi ister Türkiye çıkışlı yurt dışı uçuşlarda kullanabilirsin. Unutma, şifreni kullanabilmen için bilette tek kişi, tek yön ve direkt uçuş olmalı.

dün gelmiş bana mail.
  • deserteagle50ae kullanıcısına yanıt
    Bu gelen mail hangi adresten gekmis acaba?
    Bana gelmedide mail atacagim.
    Sitede mail atilacak iletişim adresi bulamadimda

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: komikadam

Bu gelen mail hangi adresten gekmis acaba?
    Bana gelmedide mail atacagim.
    Sitede mail atilacak iletişim adresi bulamadimda

newsletter@e-flypgs.com
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.