Şimdi Ara

Pegasus 1 bilet alana 1 bilet bedava 2019 (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
249
Cevap
5
Favori
60.568
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Çakaçuka

Sıkıntı olmazsa Eylülde Kiev'e gidiyorum. Bedava biletle de martta Fas Marakesh ve Kazablanka'ya gitmeyi düşünüyorum.
    Pegasus marakesh e ucmuyor ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: saricoban

Geçen yıl 1+1 kampanyasında yaptım sıkıntı yaşamamıştım.
    Teşekkürler yani şuan kampanya bitmiş olsa dahi o tarihler arasında kaydırma yapabilirim.

Peki bagaj konusunda genel bir şey sorsam.

Süper eko bilet almıştım ama linkteki çantayla girsem sıkıntı olur mu acaba:
    https://www.amazon.de/dp/B00UJAJ1VK/ref=ord_cart_shr?_encoding=UTF8&psc=1&smid=A3JWKAKR8XB7XF

Bir de elimde ufak şu tarz sırt çantası olacak :
    https://www.amazon.de/dp/B011NQK34M/ref=ord_cart_shr?_encoding=UTF8&psc=1&smid=A3JWKAKR8XB7XF

Yurt dışı binişlerde aşarsa 50€ ceza olduğu söylenmiş ondan çekindim açıkçası.

• quote:

Orijinalden alıntı: Helalinden 10

Teşekkürler yani şuan kampanya bitmiş olsa dahi o tarihler arasında kaydırma yapabilirim.

Peki bagaj konusunda genel bir şey sorsam.

Süper eko bilet almıştım ama linkteki çantayla girsem sıkıntı olur mu acaba:
    https://www.amazon.de/dp/B00UJAJ1VK/ref=ord_cart_shr?_encoding=UTF8&psc=1&smid=A3JWKAKR8XB7XF

Bir de elimde ufak şu tarz sırt çantası olacak :
    https://www.amazon.de/dp/B011NQK34M/ref=ord_cart_shr?_encoding=UTF8&psc=1&smid=A3JWKAKR8XB7XF

Yurt dışı binişlerde aşarsa 50€ ceza olduğu söylenmiş ondan çekindim açıkçası.

Alıntıları Göster
    Pegasus bileti satana kadar avaz avaz bagırırcasına tüm bagaj kurallarını adamın gözüne sokana kadar yazıyor, Adam halen buraya gelip EKO paket yurtdışı bileti 60Lt +ikinci bir bagaj 20LT olur mu diye soruyor.

PPegasus 1 bilet alana 1 bilet bedava 2019

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kıladam -- 5 Ağustos 2019; 21:50:24 >

• quote:

Orijinalden alıntı: kıladam

Pegasus bileti satana kadar avaz avaz bagırırcasına tüm bagaj kurallarını adamın gözüne sokana kadar yazıyor, Adam halen buraya gelip EKO paket yurtdışı bileti 60Lt +ikinci bir bagaj 20LT olur mu diye soruyor.

P

Alıntıları Göster
    Kuralları biliyorum sadece girmiş olan var mı bu tarz çantayla diye sordum şimdiye kadar hiç süper eko almamıştım, hep bagaja verdim çantamı denemedim bile kabine büyük çantayla girmeyi. Bu sebeple giren ya da giremeyenlerden tecrübelerini sordum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Helalinden 10

Kuralları biliyorum sadece girmiş olan var mı bu tarz çantayla diye sordum şimdiye kadar hiç süper eko almamıştım, hep bagaja verdim çantamı denemedim bile kabine büyük çantayla girmeyi. Bu sebeple giren ya da giremeyenlerden tecrübelerini sordum.

Alıntıları Göster
    8 KG ya kadar girersin.Online check in yaparsan zaten tartmiyorlar direk ucaga gidersin fakat ucaga koskocam bagajla giremezsin cezayi keserler.8 kg ustune cikma basin agrir.

• Bilet veya biletleri satın alabilirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rusya vize uygulamasına son vermiş.

• nerede yazıyor hocam? sadece yeşil pasaportlulara son verdi. normal pasaportlulara devam ediyor bildiğim kadarıyla.
  • quote:

Rusya vize uygulamasına son vermiş.
    yanlış bilgi.. sadece yeşil pasaport ve üzeri.. ayrıca bu konuyla ilişkisi ne ?

• quote:

Orijinalden alıntı: voodoo child

nerede yazıyor hocam? sadece yeşil pasaportlulara son verdi. normal pasaportlulara devam ediyor bildiğim kadarıyla.
    https://www.birgun.net/amp/haber/rusya-dan-turkiye-icin-vize-karari-264203

https://www.sozcu.com.tr/2019/gundem/disislerinden-rusya-ile-vize-muafiyeti-aciklamasi-5270042/amp/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Çakaçuka -- 7 Ağustos 2019; 10:1:19 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Marrusia

8 KG ya kadar girersin.Online check in yaparsan zaten tartmiyorlar direk ucaga gidersin fakat ucaga koskocam bagajla giremezsin cezayi keserler.8 kg ustune cikma basin agrir.

Alıntıları Göster
    Yanlis anlama ama oyle karisik yaziyorsun ki .. nedenini ifade edeyim. Online check in yaparsan tartmiyorlar yani gozle takip ediyorlar mealinde soyluyorsun

Koskoca seyle ucaga gitme de diyorsun , buna da tamam . Peki 8 kg yi asip asmadigini eger bagajin boyutu kucuk ise tartmadan nasil anlayacaklar ?

Yani ben oyle sey koyarim ki , kabin bagaji olur sana 13 kg . Goruntusu senin deyiminle "koskoca" filan da olmaz, tartilmiyorsa gecer giderim

Yani yazdigin mesajla sorulan soruya bir yanit verilebildigine inanmiyorum

Diger yandan soruyu soran kisi de, "kurallari biliyorum da nasil delerim ya da arka kapidan dolananlar nasil yaptilar bir anlatin hele" mealinde tavsiye istedigi icin o da garip

• quote:

Rusya vize uygulamasına son vermiş.
    Kismen Hatali bilgi veriyorsun . Vizesiz rejim sadece hususi ve hizmet pasaportlari icin uygulamaya girdi . Bir ara diplomatikleri bile vizeye tabi tutmuslardi, once o kaldirildi, simdi de hususi ve hizmet

Fakat bordo amme pasaportlari icin halen vizeyi kaldirmadilar. Buraya gelip rusya vizeleri kaldirmis dersen, buradaki minimumda yani bordo pasaportu olan kisileri de kapsiyormus intibasi uyanir

Hatani kabul et

Not : ayrica verdigin linklerden birinin sonunda su var

Açıklamada, “Böylelikle, 12 Mayıs 2010 tarihinde imzalanan vize muafiyetine ilişkin anlaşma 7 Ağustos 2019 tarihi itibariyle kısmen tekrar yürürlüğe girmiştir. Temennimiz anılan anlaşmanın tüm hükümleriyle uygulanmasına başlanmasıdır” ifadesi kullanıldı.

Tum hukumlerinden kasit , tum pasaportlara vizesiz imkani demek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jujuuu -- 7 Ağustos 2019; 10:7:52 >

• "hizmet pasaportu ve hususi pasaport sahibi Türk vatandaşlarına uygulanan vize gerekliliğini kaldırdı."

normal vatandaşa vizeye devam yani.
  • Helalinden 10 kullanıcısına yanıt
    - Bedava biletlere ilişkin şifreler münferit kullanım amaçlıdır, kar amacı güdülerek topluca ya da tek tek devredilmeye, kullanılmaya, satılmaya veya paylaşılmaya çalışılması durumunda şifreler derhal iptal edilerek ilgililer hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Böyle bir madde mevcut ama durum tespitini pegasus nasıl yapar/ yapar mı bilemiyorum.
  • saricoban S kullanıcısına yanıt
    Tesbiti mumkun ama bunlarla ugrastiklari henuz gorulmedi . Tesbiti mumkun derken, ornegin bir kisi hic bilet almamistir kampanya doneminde ama sifre kullanip bir baska bileti sifira indirmistir. Baska birinden sifre aldigi belli olur .. ama boyle bir sart olsaydi kodlar boyle numerik degil kisilerin bolbol hesaplarina tanimlanirdi ve baskasinca kullanilamazdi

Hem bu yolu acik tutuyor hem de engel koyuyorlar sozde . Asil amac cok degerlenen bazi guzergahlarda bu sifrelerin yuksek fiyatla pazarlanmasini onlemek

Kazablanka gibi noktalar bazen 2 binleri buluyor ve orn bir paris gibi cok ucus olmadigindan gitmek zorunda olanlara baska imkan vermiyor, bu durumda o kisi bedava sifreye gidip 700 lira odeyebilir misalen

• quote:

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Lan lı lun lu konuşma sonra Alırım lanını lunu nu bir tarafına yama yaparım.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.