Şimdi Ara

Pegasus 1 bilet alana 1 bilet bedava 2019 (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
249
Cevap
5
Favori
60.568
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar benim de şifre geldi. Bunu en son ne zaman kullanabiliyoruz? Mantıklı bi bilet var mı vizesiz Ukrayna dışı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Umut K.

Arkadaşlar benim de şifre geldi. Bunu en son ne zaman kullanabiliyoruz? Mantıklı bi bilet var mı vizesiz Ukrayna dışı?
    En son kullanımı ve diğer tüm şartları size gelen kodların yer aldığı mailde verilen linki tıklayarak görebilirsiniz...
  • Merhaba ben 2 bilet aldım ve karşılığında gelen 2 ücretsiz kod ile aynı uçakta birlikte uçacak 1 yetişkin 1 çocuk ( 5 yaşında ) yolcuya ücretsiz bilet almak istiyorum,

- Bedava bilet şifresi ile bilet düzenlenirken PNR’da birden fazla kişi bulunması durumunda indirim tek kişiye uygulanacaktır.

- 2-12 yaş arası misafirlerin biletlemeleri PNRda bir yetişkin bulunması durumunda flypgs.com ve Pegasus mobil uygulaması üzerinden yapılabilir. 2-12 yaş arası misafirlerin biletlemesini PNRda bir yetişkin olmadan yapabilmek için Çağrı Merkezimize 0888 228 12 12 numarasından ulaşılması gerekmektedir.

Şimdi burada bu şekilde bir ifade var, fakat pegasus sıklıkla kullandığım bir havayolu değil o yüzden, 2 bileti de bedava almak için önce yetişkine bilet alıp, sonra oradaki PNRı şartlarda belirttiği gibi çağrı merkezini arayıp mı ileteceğim yoksa pegasus internet sayfasında PNR girme bölümü var mı, bağlantılı PNR üzerinden çocuk yolcuya da biletleme yapabilir miyim manuel olarak, şimdiden teşekkürler cevaplar için,

• 1+1 kampanyasından hediye bilet alan arkadaslardan hediye uçusu gerçekleştirmeyi düşünmeyenlerin biletilerine talibim.
    İlgilenenler özelden ulaşabilir.
  • Mantikli bilet onerisi olan var mi avrupa kuzey ulkeleri haric.

Sarm El Seyh,Almati,Casablanca,Tahran tek kisi gidicem

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: umittrky

Merhaba ben 2 bilet aldım ve karşılığında gelen 2 ücretsiz kod ile aynı uçakta birlikte uçacak 1 yetişkin 1 çocuk ( 5 yaşında ) yolcuya ücretsiz bilet almak istiyorum,

- Bedava bilet şifresi ile bilet düzenlenirken PNR’da birden fazla kişi bulunması durumunda indirim tek kişiye uygulanacaktır.

- 2-12 yaş arası misafirlerin biletlemeleri PNRda bir yetişkin bulunması durumunda flypgs.com ve Pegasus mobil uygulaması üzerinden yapılabilir. 2-12 yaş arası misafirlerin biletlemesini PNRda bir yetişkin olmadan yapabilmek için Çağrı Merkezimize 0888 228 12 12 numarasından ulaşılması gerekmektedir.

Şimdi burada bu şekilde bir ifade var, fakat pegasus sıklıkla kullandığım bir havayolu değil o yüzden, 2 bileti de bedava almak için önce yetişkine bilet alıp, sonra oradaki PNRı şartlarda belirttiği gibi çağrı merkezini arayıp mı ileteceğim yoksa pegasus internet sayfasında PNR girme bölümü var mı, bağlantılı PNR üzerinden çocuk yolcuya da biletleme yapabilir miyim manuel olarak, şimdiden teşekkürler cevaplar için,
    aynı konuyu bende öğrenmek istiyorum. tecrübe sahibi arkadaşlardan cevap bekliyoruz

• Sume kullanıcısına yanıt
    önce yetişkin biletini sitesinden pnr ile alın sonra çağrı merkezinden çocuk için ko kullanarak alın.
    hatta yerinizde olsan yetişkin+cocuk biletini komple çağrı merkezinden alırdım

• quote:

Orijinalden alıntı: Marrusia

Mantikli bilet onerisi olan var mi avrupa kuzey ulkeleri haric.

Sarm El Seyh,Almati,Casablanca,Tahran tek kisi gidicem
    almata..

• cenkozgen C kullanıcısına yanıt
    hocam selamlar.
    hediye kodlar sadece mobil uygulama ve web sitesinde kullanılabilir gibi bir ibare var kampanya şartlarında...
    bu sorunun cevabını uzun bir süredir arıyorum. hatta twitter dan pegasus a da yazdım ancak geri dönüş olmadı.
    ancak söylediğiniz yöntem dışında çocuk için kullanılabilirliği yok. bu durumda çocuk kod kazanabiliyor ama kullanamıyor oluyor. siz daha önce çağrı merkezinden kod ile bilet aldınız mı?
  • atropin kullanıcısına yanıt
    Siz ustteki mesajlarda yazan 0850 li numarayi arayin, kodlariniz da elinizin altinda olsun yeter. Sirunsuz cocuk icin de rezervasyon yapacaksiniz merak etmeyin

• Casablanca ucuslari bedava bilet acisindan hem donem hem de fiyat olarak en mantikli guzergah gibi duruyor , yakinda kaldirmasalar iyi bunu bedava alinabilirler icinden

• beyler bilet değişikliği yapsak hediye biletimiz iptal oluyor mu? bir gün sonrasını almak istiyorum fiyat farkını fakat bedava biletim gidecekse yapmayacağım.
  • Pegasus un Ankara direkt uçuş olan parkurları nasıl görebilirim? Bunun bir yöntemi var mı?

• bailey B kullanıcısına yanıt
    www.facebook.com/groups/ucuza.ucak adresinde paylaşılmıştı. Oradan yardım iste istersen.

• ana18 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cenkozgen

Siz ustteki mesajlarda yazan 0850 li numarayi arayin, kodlariniz da elinizin altinda olsun yeter. Sirunsuz cocuk icin de rezervasyon yapacaksiniz merak etmeyin
    Hocam çok teşekkürler... umarım dediğin gibi sorunsuz bir süreç olur...

• quote:

Orijinalden alıntı: bailey

Pegasus un Ankara direkt uçuş olan parkurları nasıl görebilirim? Bunun bir yöntemi var mı?
    Site içinde destinasyonlar var tke tek göstermiş
  • voodoo child kullanıcısına yanıt
    Kampanya şartlarında diyor ki "yapacağınız değişiklikle alacağınız yeni bilet kampanya tarihleri içindeyse bedava bilet hakkınız kaybolmaz" yani yeni biletiniz de 20 ağustos-30 eylül aralığındaysa bedava bilet hakkınız kaybolmaz...
  • umittrky U kullanıcısına yanıt
    Hocam teşekkürler cevap için öncelikle. O kısmı okudum fakat acaba 1+1 kampanyasının olduğu günleri mi kastediyor yoksa bu aralığı ki kastediyor arasında kaldım. Adamlari aramak da paralı. Maile cevap gelene kadar...

• Istanbul-Casablanca
    Casablanca-Lizbon Ucak
    Lizbon-Porto Otobus
    Porto-Madrid Otobus
    Madrid'den Istanbula donmeyi dusunuyorum son kez paris'i gormek istiyorum fakat seneye haziranda Le Mans 2020 dusundugum icin pas gecicem umarim gidebilirim

Yesil pasaport 2020 yil sonunda bitiyor

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.