Şimdi Ara

pcye sızanı bulmak

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
159
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sevgili arkadaşlar.Herkese merhabalar.27 yaşındayım.Foruma yeni üyeyim.Bu soruyu sormak için siteye üye oldum.Eğer yanlış forumda konu açtıysam gerçekten özür dilerim ama kendim için önemli bir konu olduğundan mecbur kaldım.Arkadaşlar benim telefona ve masaüstü bilgisayarıma sızan birisi var.(buna yüzde 300 emeinim)Aramızda tatsız bir konu yaşandı ve bana kin güdüyor.Bu nedenle önce faceme,instaya derken pc me ve telefonuma kadar girdi.Bu yaz kısmetse okul biticek.Bitince zaten soluğu savcılıkta alacağım.Ama ya yakalanamazsa.Bu ihtimal beni endişelendiriyor.Şİmdi pc me ve telefonuma kadar girdiği için ip ve mac adresimi biliyor ve yaptığı herşeyi ben yapmışım gibi bir görüntü oluşuyor.Bilgisayar işinden çok anlamam ama face e link yollama usülüyle girdi gibi geliyor yani yanlış tahmin etmiiyorsam bildiğim kadarıyla trojan vb. yolla girdi.Bu laptop a şu an giremiyor ççünkü hiçbir sosyal medyayı açmadım laptopumda.1 haftadır kullanıyorum laptopu diğer masaüstü bilgisayardan face girdim ve laptopu kullanmaya başladığımdan beri faceten habire tanımadığım sayfaları insanların(yurtdışından çin,japonya yada arap ülkeleri) gönderilerini beğenip duruyor zannımca laptopdan faceime girip oralara tıklarsam laptopa da sızacak o yüzden dikkatli davranıyorum.Sosyal medyaya girmiorum.

Kısacası bu kişinin yakalanma şansı nedir?Çünkü ip adresim mac adresimi hepsini biliyor ve değiştimiştir de.Onun bunları yaptığı hukuken nasıl anlaşılabilir?Savcılıktan önce buradan bir sormak istedim.Konuya yardımcı olabilecek bir kardeşim yada bir büyüğüm varsa yardımcı olursa çok makbule geçer.Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler dilerim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.