Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

PCI USB2.0 header kartı?

2
Cevap
0
Favori
44
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    15 Mesaj
    Anakartımda (Asus ROG Maximus IX Code) bir tane usb2.0 başlığı var ancak onu sıvı soğutucuya taktım. Kasanın önündekileri takacak yer kalmadı. Fazladan bir tane daha header verecek bir PCI kartını nerden bulabilirim?

Arkaya fazladan usb portu vermesine gerek yok. Hatta vermesin istiyorum. Kasanın içinde usb header ya da headerlar versin istiyorum. Şunun gibi:

|
    |

Intel® Core™ i7-6700K @ 4.4GHz · Xigmatek Balder SD1283 120mm HDT · Arctic MX-4
    ASUS Sabertooth Z170 Mark 1 · Kingston HyperX Predator 32GB (4x8GB) DDR4-3000 CL15
    EVGA GeForce GTX 980 Ti Superclocked+ ACX 2.0+ (+Backplate) 6GB GDDR5 384-bit
    Samsung SSD 850 PRO 2.5" SATA III 1TB · WD101KRYZ 3.5" SATA III 10TB 7200RPM · Toshiba Canvio® Desk 5TB
    Seasonic X-Series 80 PLUS® Gold 1250W ATX12V/EPS12V Active PFC · Cooler Master Cosmos SE
    Logitech Wireless Gaming Mouse G700 · SteelSeries QcK+ · Tenkeyless Tactile Touch "Otaku" Keyboard
    Arch Linux · Windows 10 Enterprise, Version 1607 (OS Build 14393)
  • Onbaşı
    15 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Griffith

Bu ürün işinizi görecektir. Eğer olmazsa o NZXT genişletme kartını araştırın. Türkiye'de olduğundan %100 eminim çünkü bir arkadaşım almak zorunda kalmıştı.

Anakartta usb3 header da yok fazla. :( Bir tane vardı, onu da kasanın ön üstündeki usb3 portlarına taktım. Şimdilik yukarı öndeki diğer iki usb2.0 portları çıkarıp soğutucuyu taktım anakarttaki usb2.0 headera.

O aleti getiren firmanın ana sayfasında ürün tükendi yazıyor. Bçyle basit bir şeyi Türkiye'de arayıp da bulamamak çok saçma :)
    |
    |

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
sohbet
e-ticaret
haberler
üniversite
SEO
Lastik Fiyatları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,197
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.