Şimdi Ara

Pc toplama yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
499
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sorun çözülmüştr teşekkürler yardımınız için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Faa11 -- 15 Eylül 2019; 17:13:5 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 1660 hem daha performanslı hem daha az güç tüketir
  • Faa11 F kullanıcısına yanıt
    iade alabilirler görüşmük lazım
    1660 ı yukkodan alırsan mutlaka değişim yaparlar

https://www.yukko.com/hesabim/gizlilik-politikamiz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Münebbih -- 13 Eylül 2019; 11:57:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Münebbih

iade alabilirler görüşmük lazım
    1660 ı yukkodan alırsan mutlaka değişim yaparlar

https://www.yukko.com/hesabim/gizlilik-politikamiz
    Anladım kardeşim peki bu fiyatlarda başka önerin varmı yoksa 1660 ile değiştircem kartı

• Faa11 F kullanıcısına yanıt
    alabiliceğin F/P ekran kartları

RX 580 8GB
    GTX 1660
    GTX 1660 Tİ
    RX 5700
  • RX 590 yerine GTX 1660 alın. Eğer kargoya verildiyse teslim almayın, henüz gönderilmediyse müşteri hizmetleriyle görüşüp iptal ettirin .
    (Yeni bir yukko hesabı açarsanız 75 TL'lik indirimden tekrar yararlanabilirsiniz.)

MSI GTX 1660 Gaming X 6GB (1680 TL)
    https://www.yukko.com/msi-gtx-1660-gaming-x-6gb-gddr5-192bit-dx12-nvidia-geforce-ekran-karti-gtx-1660-gaming-x-6g-v-50146088

Son olarak doğru düzgün bir güç kaynağı alın. Güç kaynağı sistemdeki en önemli parçadır. Eğer kalitesiz bir şey alırsanız ve arızalanırsa sistemdeki tüm donanımları da yanında götürebilir, haberiniz olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Armag3d0N -- 13 Eylül 2019; 12:17:38 >

• Anladım kardeşim şimdi bazı forumlara baktım rx590 öneriyolar bende anlamadım valla ama videolarda 1660 daha iyi gözüküyor zaten arasında fazla fark yok olmadı öyle yapayım kargoya verildi ekran kartı yukkoyu aramam gerekiyormu değişim için yoksa kargoyu gelince söylemem yeterlimi ayrıca rx590 8gb 1660 6gb ilerde sıkıntı yaşarmıyım pek anlamıyorum bu işlerden zaten rx590 fazla video bulamadım biraz kıllandım😁

• quote:

Orijinalden alıntı: Armag3d0N

RX 590 yerine GTX 1660 alın. Eğer kargoya verildiyse teslim almayın, henüz gönderilmediyse müşteri hizmetleriyle görüşüp iptal ettirin .
    (Yeni bir yukko hesabı açarsanız 75 TL'lik indirimden tekrar yararlanabilirsiniz.)

MSI GTX 1660 Gaming X 6GB (1680 TL)
    https://www.yukko.com/msi-gtx-1660-gaming-x-6gb-gddr5-192bit-dx12-nvidia-geforce-ekran-karti-gtx-1660-gaming-x-6g-v-50146088

Son olarak doğru düzgün bir güç kaynağı alın. Güç kaynağı sistemdeki en önemli parçadır. Eğer kalitesiz bir şey alırsanız ve arızalanırsa sistemdeki tüm donanımları da yanında götürebilir, haberiniz olsun.
    Anladım kardeşim şimdi bazı forumlara baktım rx590 öneriyolar bende anlamadım valla ama videolarda 1660 daha iyi gözüküyor zaten arasında fazla fark yok olmadı öyle yapayım kargoya verildi ekran kartı yukkoyu aramam gerekiyormu değişim için yoksa kargoyu gelince söylemem yeterlimi ayrıca rx590 8gb 1660 6gb ilerde sıkıntı yaşarmıyım pek anlamıyorum bu işlerden zaten rx590 fazla video bulamadım biraz kıllandım😁

• Siz yine de müşteri hizmetlerini arayıp iade talebinizi iletin. Taşıyıcı firmayla görüşüp kargoyu geri çekebilirler. Yukarıda yazmış olduğum ekran kartı şu an indirimde, bu iade süreci bitene kadar eski fiyatına dönebilir.
  • quote:

Siz yine de müşteri hizmetlerini arayıp iade talebinizi iletin. Taşıyıcı firmayla görüşüp kargoyu geri çekebilirler. Yukarıda yazmış olduğum ekran kartı şu an indirimde, bu iade süreci bitene kadar eski fiyatına dönebilir.
    Ozaman riske girmeye gerek yok rx590 tek sorunu ısımı fps bununla arasında fazla fark varmı boşuna fazla fark vermeyim

• quote:

Orijinalden alıntı: Münebbih

alabiliceğin F/P ekran kartları

RX 580 8GB
    GTX 1660
    GTX 1660 Tİ
    RX 5700
    Arasında fazla fark yokmuş kardeşim acil cevap verrsn sevinirim bu kart rx590 dan daha iyi kart değilmi bak sana güveniyorum ona göre alıcam😊

• RX 590 ve GTX 1660 performans açısından aynı sayılır. Ancak tam yük altındayken RX 590, GTX 1660'tan 100W daha fazla elektrik harcar, doğal olarak daha fazla ısınır ve fanlar daha sesli çalışır. İyi bir güç kaynağın yoksa sorun yaşayabilirsin.

Fiyatlar böyleyken RX 590 almanın bir anlamı yok.
  • quote:

RX 590 ve GTX 1660 performans açısından aynı sayılır. Ancak tam yük altındayken RX 590, GTX 1660'tan 100W daha fazla elektrik harcar, doğal olarak daha fazla ısınır ve fanlar daha sesli çalışır. İyi bir güç kaynağın yoksa sorun yaşayabilirsin.

Fiyatlar böyleyken RX 590 almanın bir anlamı yok.
    Peki 1660 fiyatına göre iyimi şu videoda kafamı karıştırdı

https://www.youtube.com/watch?v=IN3MUYniOmg&feature=youtu.be

• Arkadaşlar sorunun cevabını açıkça vermiş burada sana güveniyorum alıyorum bak gibi laflara girmeyin kart sorunlu çıkarsa insanlar yük altında kalmasın yüzlerce test var Google kullanın.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.