Şimdi Ara

PC PSP'NİN İÇİNDEKİLERİ GÖRMÜYOR!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
12.174
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Oğlumun PSP cihazında yazılım var ve iso uzantılı oyunları oynuyor. Daha önce defalarca yükleme yapmasına rağmen 2 gündür pspin içinde sadece bin ve ind uzantılı dosyalar görünüyor diğer klasörler görünmüyor. Ancak hafıza kartı dolu ve usb bağlantıda kartta görünmeyen oyunlar menüden görünüp oynanıyor. Yoksa bilgisayarda mı USB bağlantısında sorun var?

(PC açıkken oğlum benim adıma mesaj yazmış, o yüzden düzelttim:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chenell -- 17 Şubat 2011; 23:05:46 >

• hic bilgi vermemissin,nasil cevap verelim.settingsten format memory stick yap,dosyalar olusur
  • Psp de birşey yoksa (oyun,müzik,video ws.) hafıza kartını formatla gelir dosyalar.Yada pc den gizlemiş olursan dosyalar görülmüyor olabilir(hiç denemedim ama belki öyle birşey yapmış olabilrsin ondan pc de görünmez).
  • quote:

Orijinalden alıntı: psikoercu

Psp de birşey yoksa (oyun,müzik,video ws.) hafıza kartını formatla gelir dosyalar.Yada pc den gizlemiş olursan dosyalar görülmüyor olabilir(hiç denemedim ama belki öyle birşey yapmış olabilrsin ondan pc de görünmez).

hafıza kartı doluymuş formatlarsa veriler gider ama onları kurtarmanın yolu nasıl olacak??? Acaba oğlunuz pcden formatlamış olabilirmi hafıza kartını???
    veya bilmem ama hafıza kartınız sahtemi???
  • oğlumun düşüncesi şöyle memory kardlarda bazen etiket felan oluyomuş onu çıkarrtığımız için olabilirmiş sizce de böyle birşey olabilirmi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: AzRocK

quote:

Psp de birşey yoksa (oyun,müzik,video ws.) hafıza kartını formatla gelir dosyalar.Yada pc den gizlemiş olursan dosyalar görülmüyor olabilir(hiç denemedim ama belki öyle birşey yapmış olabilrsin ondan pc de görünmez).

hafıza kartı doluymuş formatlarsa veriler gider ama onları kurtarmanın yolu nasıl olacak??? Acaba oğlunuz pcden formatlamış olabilirmi hafıza kartını???

dolu oldugu yazmıyordu ilk mesajda mesaj degiştirilmiş :) ve ne etiketi :) hafıza kartını okuyorsa ve psp de dosyalar gözüküyorsa bence usb ile bağlanın pc den klasörü gizli dosyaları arıcak şekilde aratın veya Araçlar/Klosör Seçenekleri/görünüm den gizli dosya ve klasorleri göster seçenigini seçin bakın çünkü ben şuan pc ile psp arasında usb ile bağlantı yaparak denedim klosör gizlenebiliyor ve psp de dosyalar görünüyor ama yeniden usb ile bağlandıgımda görünmüyor.Sizde belki yanlışlıkla yapmış olabilirsiniz bir deneyin bakalım ne olcak :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi psikoercu -- 18 Şubat 2011; 23:54:11 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: AzRocK

quote:

dolu oldugu yazmıyordu ilk mesajda mesaj degiştirilmiş :) ve ne etiketi :) hafıza kartını okuyorsa ve psp de dosyalar gözüküyorsa bence usb ile bağlanın pc den klasörü gizli dosyaları arıcak şekilde aratın veya Araçlar/Klosör Seçenekleri/görünüm den gizli dosya ve klasorleri göster seçenigini seçin bakın çünkü ben şuan pc ile psp arasında usb ile bağlantı yaparak denedim klosör gizlenebiliyor ve psp de dosyalar görünüyor ama yeniden usb ile bağlandıgımda görünmüyor.Sizde belki yanlışlıkla yapmış olabilirsiniz bir deneyin bakalım ne olcak :)

bende de aynı sorun var dediklerinizi yaptım ama sadece .ind uzantısı olanları görüyor,diğer dosyaları görmüyor. kartı formatla diyorsunuz ama oyunlarım silineek bunuda istemiyorum ne yapmalıyım

• bu arada özelliklere bastığımda 3 GB doluluk ve 500 küsür MB boş yer kaldığını söylüyor.ama dosyaları göstermiyor.
  • Arkadaşlar bende aynı sorunu yaşıyordum, pspyi usb mode'da açınca bilgisayarda hafıza kartı boyutunu görebiliyor fakat içinde dosya yokmuş gibi gösteriyordu fakat oyunlar oynanıyordu. Biraz araştırma yaptım. Kayda değer bir çözüm bulamadım ama kendimce şöyle çözdüm. Winrar programı tüm dosyaları gösteriyor, normalde görünmeyen dosyalar winrarla bakınca olduğu gibi duruyor. Ben yükleyecegim oyunu winrar ile yükledim. Winrar ile dosya silinebiliyor, eklerken rar'dan çıkarır gibi yapabilirsiniz. Kalıcı çözümü bulanlar haberdar ederlerse sevinirim...

Umarım yardımım olmuştur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yibrahim -- 5 Şubat 2013; 0:09:14 >
  • fast recovery diye bir dosya varsa oyunlarda onu açın.
  • Bende dediğin yolla yaptım teşekkürler.
  • Merhaba konu bayağı eski ama aynı sorunu ben yaşıyorum. psp yi taktığınızda dosyalar görünmüyor psp nin disc ismini yani mesale (D:,F:,E:) neredeyse windows tuşu+R ye basarak çalıştırı açın psp kırıksa ben F: için örnek vericem "F:/ISO" yazarak yani dosyanın ismini yazarak o dosyaya ulaşabilirsiniz
  • Hocam bende şans eseri buldum. Kalıcı çözüm olmayabilir ama pili çıkarıp takınca bende düzeldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EfeGevrek

Hocam bende şans eseri buldum. Kalıcı çözüm olmayabilir ama pili çıkarıp takınca bende düzeldi.
    Helal be sana.. o kdr millet aciklamis ama sadece senin bu kara duzen yontemin sayesinde yaptim :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.