Şimdi Ara

PC PROBLEMI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
238
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bilgisayarim uzun suredir duzgun olarak calisiyor buyuk bir problem soz konusu daha once hic olmamisti su an bilgisayarimi actigimda ekran yesil yaniyor daha sonra koyu renk yanarak goruntu vermiyor nedeni ne olabilir yardimci olabilirmisiniz... Not: VGA, RAM, CPU degistirerek test ettim fakat farkli bir sonuc vermedi.

• arkadaşım, bilgisyar hiçmi açılmıyor.. eğer guvenli kipte açabiliyorsan bilgisayarı en son yukedlğin program yada driveri kaldır. son yuklediğin program sisteme zarar vermiş olabilir... s yada sistemi geri yükle..kolay gelsin
  • zaten geriye anakart ve ekran kalmış, istersen ekranı başka bir bilgisayarda dene sağlamsa geriye anakart kalıyor ama önce ekranın sağlam olduğunu bi kontrol et

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arkitrom -- 6 Aralık 2005, 12:39:16 >
  • goz ardi ettiginiz bir durum soz konusu problemi bulabilmek icin su bolum yeterli makinayi actigimda ekran lambasi yesil yaniyor bir sure sonra goruntu his gelmeden ekran yeniden goruntu yok moduna geciyor yani makinayi actigimda ekra once yesil lambayi yakiyor daha sonra kavun ici lambayi yakiyor bununla daha once karsilasmadim ama daha once karsilasan arkadaslar var ise problem cok acik fakat bilmiyorum ne dir...

ekrani test ettim problemsiz calisiyor

ilginiz icin tessekurler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ml99770 -- 6 Aralık 2005, 12:51:20 >
  • Görüntü kartı agp sanırım, bi çıkart tekrar tak, veya hiç olmadı BIOS u resetle, :)
  • monitoru baska makinada-makinayı baska monitorde bi dene derim..monitorde de olabilir..ekran kartın da da...kablodada...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.