Şimdi Ara

PC-PES 2013 ONLİNE TOPLULUK-AÇILDI KATILIM SERBEST... (11. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
381
Cevap
3
Favori
48.399
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sarı&kırmızı

quote:

Orijinalden alıntı: naturklich

Anladım hocam. O serverin ismini pm at o zaman ben bir bakayım akşam arkadaşla maç yapacağım. herkes çok övüyor bu team speak'i merak ettim. yalnız arkadaş laptoptan oynuyor blue tooth kulaklığı falan yok. laptopta dahili mikrofon olduğu için benim sesim de oyunun sesi de hoparlörden mi çıkacak acaba Neyse akşam bakarız nasıl bir şeymiş. ben de blue tooth kulaklık ve blue tooth usb dongle var bağladım pc'ye.

ben bizim sistemi anlatayım kısaca.nasıl olsa senin de aynı olacak =) headset var bende thermaltake. bağlıyorum pc ye.hem kulaklık hem mikrofon.oyunun sesini de arkadaşının sesini de ordan alcaksın. sıkıntı olmuyor merak etme.sadece ts ayarlarını düzgün yapmak lazım.iletişim açısından çok çok iyi bir program.kullanınca anlarsınız siz de

Tamam o zaman anladım, arkadaş da oyunun sesini ve benim sesimi hoparlöründen alacak, mikrofon dahili olduğundan laptopa yakın oturması ve konuşması yeterli olacak. ben oyun sesini ses sisteminden, arkadaşın sesini ise blue tooth kulaklıktan alacağım
    ben server vs neyse onun ismini alayım sizden. ona göre arkadaşa da söylerim.
    bir de bu sürekli konuşan adamı nasıl kapatıyoruz? hani şu "odaya biri girdi, biri çıktı vıdı vıdı ..." diyen

• quote:

quote:

quote:

Anladım hocam. O serverin ismini pm at o zaman ben bir bakayım akşam arkadaşla maç yapacağım. herkes çok övüyor bu team speak'i merak ettim. yalnız arkadaş laptoptan oynuyor blue tooth kulaklığı falan yok. laptopta dahili mikrofon olduğu için benim sesim de oyunun sesi de hoparlörden mi çıkacak acaba Neyse akşam bakarız nasıl bir şeymiş. ben de blue tooth kulaklık ve blue tooth usb dongle var bağladım pc'ye.

ben bizim sistemi anlatayım kısaca.nasıl olsa senin de aynı olacak =) headset var bende thermaltake. bağlıyorum pc ye.hem kulaklık hem mikrofon.oyunun sesini de arkadaşının sesini de ordan alcaksın. sıkıntı olmuyor merak etme.sadece ts ayarlarını düzgün yapmak lazım.iletişim açısından çok çok iyi bir program.kullanınca anlarsınız siz de

Tamam o zaman anladım, arkadaş da oyunun sesini ve benim sesimi hoparlöründen alacak, mikrofon dahili olduğundan laptopa yakın oturması ve konuşması yeterli olacak. ben oyun sesini ses sisteminden, arkadaşın sesini ise blue tooth kulaklıktan alacağım
    ben server vs neyse onun ismini alayım sizden. ona göre arkadaşa da söylerim.
    bir de bu sürekli konuşan adamı nasıl kapatıyoruz? hani şu "odaya biri girdi, biri çıktı vıdı vıdı ..." diyen

siz muhtemelen default channel da duruyorsunuz programa girince.bekleme odası gibi düşün.her gelen oraya gelir önce.sonra kullanacağı odaya girer.oda değiştirmek için adminlerden yetki almak lazım.ondan sonra kendi odanıza girince pek giren çıkan olmaz.o ses de pek gelmez.ama illaki kapatma vardır ayarlarda

• şu olayı bana detaylı anlatırmısın kanka konuşma olayını normal kulaklık olsa yetiyormu bide yazısacagımız bir yer yokmu onlinede bu 2 si hakkında bilgi verirmisin bana onlinede yeniyim :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tilx

şu olayı bana detaylı anlatırmısın kanka konuşma olayını normal kulaklık olsa yetiyormu bide yazısacagımız bir yer yokmu onlinede bu 2 si hakkında bilgi verirmisin bana onlinede yeniyim :)

oyunun içinde yazışma olayı yok şimdilik.topluluk kısmı aktif olduğunda gelebilir o. konuşma olayına gelince. normal kulaklıktan kastın tam olarak nedir.mikrofon olması lazım.yoksa nasıl konuşacaksın? ben bir ara mikrofonum yokken şunu yapmıştım. nokia telefonun mikrofonlu kulaklığı var bende. bilgisayarın mikrofon çıkışına onu taktım. kulaklık çıkışına da normal basit bir kulaklık taktım ve bu şekilde basit bir set oluşturdum.

lap top üzerinden konuşma yapılacaksa uzak mesafede lap top mikrofonu sesi nasıl iletir onu bilemiyorum...
  • ben bi mikrafon alim ozaman blututlu olmasına gerek yok dimi bide skype olmazmı ts mi yüklememiz gerek illa
    bide kardeşim dereceyi yükseltemiyorum ben sıralama macı yada dostluk macı yapsam derecem yükselirmi ana lig onlinedeki derecem

• quote:

ben bi mikrafon alim ozaman blututlu olmasına gerek yok dimi bide skype olmazmı ts mi yüklememiz gerek illa
    bide kardeşim dereceyi yükseltemiyorum ben sıralama macı yada dostluk macı yapsam derecem yükselirmi ana lig onlinedeki derecem

skype kullanmadım bilmiyorum. ts den çok memnun olduğumuz için alternatif arama gereği duymadık.ayrıca sistemi neredeyse hiç yormuyor.

dereceyi yükseltmek için sıralama maçı yap.ben sıralama maçlarının 5ini de kazanmıştım 685 puan verdi ünvan da süperstar oldu.
  • tmm hemen sıralama macına giriyorum sağolasın bu arada mikrafon aldım takıcam şimdi

• sarı kırmızı kardeşim senden bi ricam var ben ts indirdim ama türkçe yapamadım sen link verirmisin bana hangi ts yi indirim bide türkçe olursa tabi

• quote:

sarı kırmızı kardeşim senden bi ricam var ben ts indirdim ama türkçe yapamadım sen link verirmisin bana hangi ts yi indirim bide türkçe olursa tabi

ben de ingilizce kullanıyorum.çok karmaşık bişey yok.sana yardımcı olayım dicem ama malesef işteyim şu an.
  • tmm hepsini hallettim hem konuşmayı hemde menuyü türkçe yaptım sorun kalmadı şimdi biraz sıralama macı yapım ben görüşmek üzere burayı kontrol edicem bi ayar yapalım sen eve gecince

• quote:

tmm hepsini hallettim hem konuşmayı hemde menuyü türkçe yaptım sorun kalmadı şimdi biraz sıralama macı yapım ben görüşmek üzere burayı kontrol edicem bi ayar yapalım sen eve gecince

kolay gelsin.maç yapmak dileğiyle
  • online olan var mı?????????????

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarıKırmızı -- 5 Ekim 2012; 23:09:12 >
  • Ben online a giremiyorum pes 2012 edit data falan geri ana menüye atiyor. Sizde nedir durum?

• quote:

Ben online a giremiyorum pes 2012 edit data falan geri ana menüye atiyor. Sizde nedir durum?

ben giriyorum.maç yapacak birilerini bekliyorum
  • quote:

quote:

Ben online a giremiyorum pes 2012 edit data falan geri ana menüye atiyor. Sizde nedir durum?

ben giriyorum.maç yapacak birilerini bekliyorum

pes 2012 mi?????????????????????
  • Oyun pes 2013 tabiki. Ama uyarıda öyle yazıyor. Pes 2012 belgelerimden sildim değişmedi. Siz lobilere girebiliyor musunuz?

• quote:

Oyun pes 2013 tabiki. Ama uyarıda öyle yazıyor. Pes 2012 belgelerimden sildim değişmedi. Siz lobilere girebiliyor musunuz?

evet girebiliyorum ben
  • Dun giriyordum noldu acaba? Bütün datayı silip baştan giricem

• ben şu an online ım Donanımhaber odası kurdum
  • quote:

ben şu an online ım Donanımhaber odası kurdum

geliyorum
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.