Şimdi Ara

PC Perfonması İçin Vs. Sorular içeride

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
170
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle konuyu nereye açıcağımı bilemedim konuyu taşırsınız özür dilerim.

Android kullanıyorum ve Androidte bir program var Clean Master program gereksiz dosyaları belirliyor gereksiz çalışan programları belirliyor ve kapattırıyor bu gibi Program varmı PC için olan.

Gereksiz yer kaplayan dosyaları belirleyip silecek olan bir program

Gereksiz yere arka planda çalışan programları belirleyip kapatcak bir program

bu özelliklere sahip bir program arıyorum .

ve PC performansını artıracak programlar varmı bildiğiniz şimdediden teşekkürler.

• CCleaner ve advanced systemcare var ama gereksiz programları kapatmaz.Tarayıcı temizleme, kayıt defteri düzenleme vs
  • quote:

Orijinalden alıntı: onur0258

Öncelikle konuyu nereye açıcağımı bilemedim konuyu taşırsınız özür dilerim.

Android kullanıyorum ve Androidte bir program var Clean Master program gereksiz dosyaları belirliyor gereksiz çalışan programları belirliyor ve kapattırıyor bu gibi Program varmı PC için olan.

Gereksiz yer kaplayan dosyaları belirleyip silecek olan bir program

Gereksiz yere arka planda çalışan programları belirleyip kapatcak bir program

bu özelliklere sahip bir program arıyorum .

ve PC performansını artıracak programlar varmı bildiğiniz şimdediden teşekkürler.

daha yazdığını okumadan Wise Care 365 diyorum senelerdir herkese tavsiye ediyorum adamlar benim için hatim indirdiler resmen çok harika bir programdır kendisi onun ful sürümünü internetten bul yükle kayıt birleştirme sistem temizleyici ve PC kontrolü yap temizle de daha sonra yukarıda Wise programları olan bölüme gir orda memory optimizer adlı bir program var ona tıkla o Wİse ın yan programıdır aç onu ayar çek de o ram deki gereksiz işgal dosyalarını ve verilerini kapatır ram 1 gb kullanılıyorsa 400 mb ye düşer o kadar etkili daha sonra onu aşşağıya çek o kendi başına kapatır ruhun bile duymaz..saygılar dilersen özelden link verebilirm....

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.