Şimdi Ara

[PC] ÖDÜLLÜ UT TURNUVASI -1- (Şampiyon tekserkan tebrikler) (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
319
Cevap
1
Favori
7.846
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: zaferya5

quote:

Orijinalden alıntı: Daniel Faraday

beyler bugün tatile çıktım 2-3 gündür netim kesilmişti pazar günü dönücem önceden sölemem gerekirdi biliyorum turnuva çok beklicek sanırım ne karar verirseniz uyarım...

Selamlar faraday. Pazar gününe kadar çok var..

Şuan 2 çeyrek final maçı yapıldı. Geriye 2 tane kaldı. Eğer 1 tane daha yapılırsa, yani birtek senin maçın kalırsa geriye, pazara kadar insanları bekletmek haksızlık olur. Bu sefer pazar günü tatile çıkacak arkadaşı bekleyeceğiz, o gidecek yarı finale çıkan arkadaş tatile çıkacak ağustosa kadar sürer o zaman bu turnuva zaten fazla uzadı gereğinden çok müsamaha gösterdim zaman konusunda katılımcılara, fakat üzülerek belirtmek isterim 6 gün ertelemek gibi birşey yapamayacağım.

Ya bana kalırsa benim açımdan sorun yok da arkadaşları bekletmek istemem. 3 4 gündür göremiyorum faraday ı keşke önceden haber verebilseydi. Neyse artık hayırlısı neyse o olsun diyelim :)

• quote:

Orijinalden alıntı: myres

myres 1-2 muratseymen16
    muratseymen16 5-6 myres

2ci macta ne yapmissiniz oyle
  • quote:

myres 1-2 muratseymen16
    muratseymen16 5-6 myres

ikinci maç ikiniz de ultra attacking mi oynadınız ne yaptınız ? o nasıl bi skor öyle ?
  • quote:

quote:

beyler bugün tatile çıktım 2-3 gündür netim kesilmişti pazar günü dönücem önceden sölemem gerekirdi biliyorum turnuva çok beklicek sanırım ne karar verirseniz uyarım...

Şuan 2 çeyrek final maçı yapıldı. Geriye 2 tane kaldı. Eğer 1 tane daha yapılırsa, yani birtek senin maçın kalırsa geriye, pazara kadar insanları bekletmek haksızlık olur. Bu sefer pazar günü tatile çıkacak arkadaşı bekleyeceğiz, o gidecek yarı finale çıkan arkadaş tatile çıkacak ağustosa kadar sürer o zaman bu turnuva zaten fazla uzadı gereğinden çok müsamaha gösterdim zaman konusunda katılımcılara, fakat üzülerek belirtmek isterim 6 gün ertelemek gibi birşey yapamayacağım.

dediğim gibi kararınıza uyucam perşembe gecesi 9 gibi eve dönmeye çalışıcam gece açık olursa arkadaşla maçları yaparız eğer perşembe geçse malesef daha önce yapamam..

• quote:

myres 1-2 muratseymen16
    muratseymen16 5-6 myres

Bilgilendirme; myres bir üst tura çıkmıştır, deplasmanda daha fazla gol attığı için.
  • quote:

quote:

quote:

dediğim gibi kararınıza uyucam perşembe gecesi 9 gibi eve dönmeye çalışıcam gece açık olursa arkadaşla maçları yaparız eğer perşembe geçse malesef daha önce yapamam..

Perşembe gecesi yapacaksan bekletirim faraday, sonuçta kimseye hükmen vermek turnuvanın amacına hizmet etmiyor. Fakat pazara kalırsa malesef hükmen galibiyet vereceğim bjkdodo'ya.

Çünkü myres-muratseymen maçı da yapıldı. Şuan 3 çeyrek final maçı yapıldı.

Perşembeyi bekliyoruz

• Ahat K - tekserkan

Yarı final maçını yapabilirsiniz arkadaşlar
  • quote:

Ahat K - tekserkan

Hocam tekrar bir turnuva yapacak mısınız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Skykiller

quote:

Ahat K - tekserkan

Bu bittikten sonra UT turnuvası degil de normal bir turnuva düşünebilirim ama %30 olasılıkla
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Skykiller

quote:

Ahat K - tekserkan

Bu bittikten sonra UT turnuvası degil de normal bir turnuva düşünebilirim ama %30 olasılıkla

Tamam hocam teşekkürler.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Perşembe gecesi yapacaksan bekletirim faraday, sonuçta kimseye hükmen vermek turnuvanın amacına hizmet etmiyor. Fakat pazara kalırsa malesef hükmen galibiyet vereceğim bjkdodo'ya.

Çünkü myres-muratseymen maçı da yapıldı. Şuan 3 çeyrek final maçı yapıldı.

Perşembeyi bekliyoruz

tamam hocam perşembe gecesi 10-2 arası online ım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• gamepadi yazlıkta unuttuğum için maçı yapamıyorum klavye ile yapmaya çalıştım skill yapamadan olmuyor :) o yüzden hükmen mağlubiyet yazın beklediğiniz için teşekkür ederim herkese başarılar :(
  • quote:

gamepadi yazlıkta unuttuğum için maçı yapamıyorum klavye ile yapmaya çalıştım skill yapamadan olmuyor :) o yüzden hükmen mağlubiyet yazın beklediğiniz için teşekkür ederim herkese başarılar :(

evet maçı yapmaya çalıştık ve kola alışan birinin klavyeyle oynayamadıgını gorduk :) kusura bakma kardeşim tekrardan turnuva uzamasa beklerdik de artık beklemeyelim :)
  • Yarı final eşleşmeleri yapılmıştır, şablondan bakabilirsiniz.

Hemen yapıp bitirelim.
  • quote:

Yarı final eşleşmeleri yapılmıştır, şablondan bakabilirsiniz.

Hemen yapıp bitirelim.

sanırım bu turnuva bitmeyecek :)

bir türlü denkleştiremiyoruz vakitleri
  • yarı final maçı:

bjkdodo 3 0 myres

myres 2 0 bjkdodo

kardeşimi tebrik ederim güzel maçlardı :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: feelthesin

yarı final maçı:

bjkdodo 3 0 myres

myres 2 0 bjkdodo

kardeşimi tebrik ederim güzel maçlardı :)

son dk 2 tane %100 lük gol pozisyonu + direkten dönen top.ucuz kurtardın :D neyse artık finalde başarılar dilerim kardeşim :)
  • quote:

Ahat K - tekserkan

Arkadaşlar 5 gündür şu maçı yapsaydınız keşke de şu turnuvayı bitirseydik bugün
  • Arkadaslar merhaba;
    Cenazem var ve ne zaman donucegim belli olmadigindan,diger arkadaslarida daha fazla bekletmemek adina turnuvadan cekiliyorum
    Emegi gecen herkese tesekkur ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Korauf -- 1 Temmuz 2012; 15:10:13 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: @h@t

GArkadaslar merhaba;
    Cenazem var ve ne zaman donucegim belli olmadigindan,diger arkadaslarida daha fazla bekletmemek adina turnuvadan cekiliyorum
    Emegi gecen herkese tesekkur ederim.

Başın sagolsun allah rahmet eylesin kardeşim.

Final maçını bjkdodo - tekserkan yapabilirsiniz hemen bitirelim.
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.