Şimdi Ara

pc nin KENDI WINDOWS MMSN MESSENGERI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
768
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ben pc aldigimda kendisi windows msn olarak icinde kayitli msnim vardi sonradan pc yi her actigimda otomatik olarak msnim acilmaya basladim ama ben7.5 msnden girmek istiyorum windowsunkini nasil silcem pcde kayitli olarak gorunmuyor

• Start/Run/(Baslat/Calistir) deyip, aşağıdaki satırı kopyalayıp pencereye yapıştırın

RunDll32 advpack.dll,LaunchINFSection %windir%\INF\msmsgs.inf,BLC.Remove

Komutunu girin ve ok deyin
  • biseler cikti ama ayarlar falan degiscek heralde bu sadece msn ayarlari icinmi gecerli korktum icin hayir dedim msn icinmiydi o
  • denetim masasaı/kullanıcı hesapları yönetici hesabını seç sol yukarıda ağ parolamı yönet, çıkan yerden adresini seç kaldır bi daha açılmaz..
  • başalt /Çalıştır / msconfig yaz enterla açılan pencerede başlangıç kısmına gel msmsgs yanındaki çentiği kaldır tamam bas çık bidaha çıkmaz tabi sen tekrar çalıştırmazsan.
  • 1-olarak onu windows mesengerinin msconfigten kapat
    2- olarak msn nin şeçenekler bölümünden ayarlardan yapabilirsin
  • windows msnin ayarlar kısmında tercihler sekmesi var.burda windows her açıldığında bu progra açılsın gibi bir seçenek var bunu yanındaki kutucuğun işaretini kaldırırsan (hatta hepsini kaldır) bir daha gelmez sen tıklamadığın sürece
  • tamamdir oldu cok tesekkurler
  • Ayrıca messenger disable isimli programı kullanarak tümüyle silip kurtulabilirsin...
  • Baslat/calıstır ve su komutu gır pc dekı butun msn le ılgılı bılgıler sılınır:RunDll32 advpack.dll,LaunchINFSection %
    windir%\INF\msmsgs.inf,BLC.Remove “

Saygılarr
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.