Şimdi Ara

PC için Ps3 emulatoru var mı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.609
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• olanlarda da bug var mı çok ?
  • kimse yazmiyor yine ben yazayim bari..bizimki cezayi yemis yine.

ps3 un islemcisi karmasik bir yapiya sahiptir..emule edilmesi kolay degil hele su andaki teknoloji ile hic kolay degil..tabii bir super bilgisayariniz yoksa...nette bazi emulatorler var..ps3 emulator yazinca cikar ancak sadece slayt gosterisi izlersiniz...eger 500 verip bir ps3 almaktansa ben onu ille emule edecegim derseniz 10 000tl lik bir bilgisayarla belki bes on fps yakalarsiniz..overclock ettiniz 15fps....yani daha erken.

2018 itibari ile boyle...video daki asiri pahali kutumuz videolarda sovunu yaparken oyuna girince sut dokmus kediye donuyor....pssssss

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pspsexer -- 1 Ağustos 2018; 8:42:27 >

• Bende uzun zamandır takip ediyorum ama artık gerçekten ps3 sisteminin eminle edilmesine pek inanmıyorum adamlar o kadar karmaşık sistem yaptı ki çözülemiyor, düşünün 3.2 ghz hızında çalışan ekran karti var henüz o hiza ulaşan güncel ekran kartı yok
  • s_demirci_53 kullanıcısına yanıt
    Cell tabanlı olmanın sıkıntısı işte .. Konsola oyun yapan firmalar bile ps3'e oyun yapmanın kanser olduğunu söylüyorlardı . Emulatörü geç konsola oyun yapmak bile sıkıntı ..

Xbox 360'tan daha potansiyelli bir konsoldu kesinlikle ama Xbox 360 bildiğin pc resmen .. Onun için ortak oyunlarda Xbox daha iyi grafik verirken exclusivelerde ps3 gerçek potansiyelini gösteriyordu ..
  • s_demirci_53 kullanıcısına yanıt
    Last of Us ve Gran Turismo 6'yı baya oynamıştım orda ps3'ün kapasitesi görünüyor işte .
  • quote:

Orijinalden alıntı: s_demirci_53

Bende uzun zamandır takip ediyorum ama artık gerçekten ps3 sisteminin eminle edilmesine pek inanmıyorum adamlar o kadar karmaşık sistem yaptı ki çözülemiyor, düşünün 3.2 ghz hızında çalışan ekran karti var henüz o hiza ulaşan güncel ekran kartı yok
    Hala 512 mb ram ile o oyunlar nasıl çalıştı merak ediyorum
  • Optimizasyon sıkıntısı olmadığındandır .
  • ps3 te 256 mb ram var....xbox 360 da bu 512 mb...yine yazarsak xbox 360 ps3 ten cok daha iyi...3.2 ghz islemci hizi grafik islemci hizi degil...iki cihaz arasindaki farki cozunurlukten gorebilirsiniz..ps3 oyunlari nin yuzde 90 i 720p cozunurluktedir..1080p oyunu cok az gorursunuz bunun sebebi isinma sorununun asilmasi ile ilgili ps3 gucu kisilmis bir cihaz.
  • pspsexer kullanıcısına yanıt
    X360 da PS3 de 3.2 ghz ana işlemci hızına sahip dediğin gibi grafik kartı hızı değil .. Grafik kartı Ps3'te 550 mhz , X360'ta 500 mhz . 50 mhz daha iyi .

Ama X360 da 2 kat RAM'e sahip . 512'ye 256 ..
  • Ps3 gerekli durumlarda vram i ram olarak kullanabiliyor
  • ps3 un ram hizi xbox 360 in kinden cok daha hizli ve fiyat olarak ta daha pahali...ps3 un maliyetini arttiran da bu...256 mb xdr ram...gamecube te de bu sekilde 1T sram mevcut..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pspsexer -- 11 Eylül 2018; 16:32:30 >
  • 3-4 ay önce RDR için baya bi yol kat eden bi video görmüştüm ps3 emulatörü olarak, linki bulursam editler eklerim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.