Şimdi Ara

PC GTA 5 ONLİNE GRUBU (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
115
Cevap
3
Favori
4.883
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Fortiqate

PS4 kullanıyorsan aramıza katılabilirsin şuan 3 kişiyiz görev ve soygunlar yapmak için daimi arkadaşlar arıyoruz. katılmak istersen faceden bize ulaşabilirsin, watsap grubumuzda var

https://www.facebook.com/PS4-GTA-5-Online-Arkada%C5%9Flar-ar%C4%B1yoruz-531638740332541/

Pc kullanıcıyım maalesef
  • Firaristt1911 rgsc. Şimdi Pacific standart açtım. Gelenlere %25 vereceğim finalde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Firaristt -- 24 Ekim 2015; 19:51:36 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 25 yaş üstü arkadaşlar iletişime geçebilir daha heist falan yapmadım gençler hep yarı yolda bıraktı :)) t.s den konuşuruz PC bu arada şu yarışları yapıcak arkadaşda lazım daha levelim 46 falan
  • Yaş önemli değil. Heist-Görev yapabilecek Dead-Eye seviyesinde 25+ seviye arkadaşları bekliyorum Pacific Standart soygunundayım.

Ayrıca seviye önemli değil Lowrider kullanıcısı olanlar da eklesin

RGSC thedevilofdark.
  • Yaş 28
    seviye 107
    nick Hydractive3
    Platform PC
    ekleyin oynayalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlperAkbilgi -- 25 Ekim 2015; 11:56:38 >
  • Bugün maça kadar heist yapacak birilerini arıyorum.The prison Break için parayı verdim yapamadım hala.Bugün müsaitseniz hemen girebiliriz.Yaş 19
  • Bize Katılmak istersen Whatsap grubumuz var şuan 4 kişiyiz sürekli daimi bizimle oynamak istersen aşağıdaki linkden bize ulaşabilirsin.

https://www.facebook.com/PS4-GTA-5-Online-Arkada%C5%9Flar-ar%C4%B1yoruz-531638740332541/?ref=hl
  • Arkadaşlar update yaptıktan sonra yuklenmiyor oyun oyuna giremiyorum bilgniz olsun..update indiriyor sonra yüklemeye geçinse hata verıyor bu konuda bilgisi olan var mı acaba .... Konu başlıgını değiştrcem ve herksi ilk sayfda toplmahı düşünüyorum crew oluşturcam bilgnize ..ama oyuna giremıyoz :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • GTA Online PC, RGSC ID AykiOz

Ara ara oynuyorum, genelde görev yapıyorum. :)

edit: Herkes yaşını yazmış bende yazayım 32 :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ayki -- 25 Ekim 2015; 22:38:00 >
  • Evet abiler ablalar kardeşler

rsg nick ''melankolin''

yaş 23

yarışmaya istanbuldan katılıyorum

heitslerde - görevlerde para almaksınız yardım edebilirim

her gün online oluyorum ekleyenler pm atsın

level 77

para 30m

pardon 25 varmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi melankoln34 -- 26 Ekim 2015; 1:08:09 >
  • GTA Online PC, RGSC ID: ali-live1905

Yaş 26
  • Fortiqate F kullanıcısına yanıt
    Soygun görevlerinin hepsini bitirdik bir çok kez..HS7R adında clanımız var.Call of duty serisinde 10'un üzerinde üyemiz var.GTA'da daha yeni kurduk yavaş yavaş büyüyoruz.İstersen bizim clana gelebilirsiniz kardeşim. Youtube tan videolarımızı izleyebilirsin nasıl oynadığımızı görebilirsiniz..
    https://www.youtube.com/channel/UCEmCdFKfByCoW3-HD6r_ZLg/videos
  • Arkadaşlar online katılmak isteyenler gelsin...

• PC için ekleyebilirsiniz.
    ID : blackSmoke
  • Hala kimseden ses soluk çıkmadı :) 25 yaş üstü eklesin akşam 22.00 den sabaha kadar dens diyorum :))
  • Arkadaşlar burdaki herkesi ekliyorum ve ilk sayfaya da eklenmeyen arkadaşlar var onlarıda ayarlıcam...ama lütfen online girdiğimzde herkes tek takılmasın ... Kış da geldi artık bol bol online takılırız artık ....online olmaya çalışalım...

• SocialClub : saleen53

LowRider buluşması yapalım
  • orhan86fb kullanıcısına yanıt
    hocam whatsapp grubu kursanız daha aktif olur

benim nick:T_ice17

https://www.youtube.com/watch?v=3NumQLhBv2A
  • konu pc oyunları bölümğnde başlıkta eşşek kadar pc yazıyor
    adam gelmiş burada psn hesabının nick ini veriyor
  • Arkadaş demeyeyim demeyeyim diyorum ama, Konuda herkes RSG nicki yazmiş ekleyin oynayalim falan demiş, Konuda atiyorum 50 kişi varsa 30-35 tanesi bende ekli, Bende onlarda ekliyim.. Her akşam neredeyse Online'im, Bi tane bile Oyunda birine denk gelmedim Ne İş ?????? Oynamayacaksaniz daha niye kendinizi ekliyosunuz ekletiyosunuz olm ?

Yaş 28, 29'a az kaldi.. Kendini bilen, Oyunu bilen, Boş laf yapmayip boş konuşmayan hem muhabbet hemde oyun arkadaşi ariyorum.. Kemik bi kadroda 4-5 tane değişmez olarak Hep ayni adamlarla oynayacağiz.. Gelin skype üzerinden sohbet ede ede oynayalim şu oyunu..

Skype adresim : Seddoo5

RSG ID ismim : Seddoo

Ekleyenler bana isimlerini ve forum isimlerinide yazarsa güzel olur.. Burdan PM'de atabilirsiniz..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sedat. -- 31 Ekim 2015; 18:05:28 >

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.