Şimdi Ara

PC GTA 5 ONLİNE GRUBU (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
116
Cevap
3
Favori
4.880
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hocam ben size en az 7 kere davet gönderdim
    heist lowrider rampa yarışı için
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sedat.

Arkadaş demeyeyim demeyeyim diyorum ama, Konuda herkes RSG nicki yazmiş ekleyin oynayalim falan demiş, Konuda atiyorum 50 kişi varsa 30-35 tanesi bende ekli, Bende onlarda ekliyim.. Her akşam neredeyse Online'im, Bi tane bile Oyunda birine denk gelmedim Ne İş ?????? Oynamayacaksaniz daha niye kendinizi ekliyosunuz ekletiyosunuz olm ?

Yaş 28, 29'a az kaldi.. Kendini bilen, Oyunu bilen, Boş laf yapmayip boş konuşmayan hem muhabbet hemde oyun arkadaşi ariyorum.. Kemik bi kadroda 4-5 tane değişmez olarak Hep ayni adamlarla oynayacağiz.. Gelin skype üzerinden sohbet ede ede oynayalim şu oyunu..

Skype adresim : Seddoo5

RSG ID ismim : Seddoo

Ekleyenler bana isimlerini ve forum isimlerinide yazarsa güzel olur.. Burdan PM'de atabilirsiniz..

Bizi bırakıyorsun heralde :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• arkadaşlar bu akşam 21,00 da

1 - team death match

2- bike yada car race

3- heist

sıralama şekli budur akşam 9 da katılım olursa ilk önce team death match yapıcaz.. sonra duruma göre bike yada car race yapalım. en sonunda ise Heist yapılacaktır...heist en sona bıraktım çunku heist uzun sürecek..

şimdi akşam 21,00 da katılmak isteyen arkadaşlar varsa burdan yazsın liste oluşturcam...ona göre kim gelcek kim gelmicek haberimiz olsun..boşuna beklemiyelim...

GELENLERİ GÖRELİM.?

NOT SKYPE : mfao53 eğerki skype varsa ekleyin daha sağlıklı olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: orhan86fb

arkadaşlar bu akşam 21,00 da

1 - team death match

2- bike yada car race

3- heist

sıralama şekli budur akşam 9 da katılım olursa ilk önce team death match yapıcaz.. sonra duruma göre bike yada car race yapalım. en sonunda ise Heist yapılacaktır...heist en sona bıraktım çunku heist uzun sürecek..

şimdi akşam 21,00 da katılmak isteyen arkadaşlar varsa burdan yazsın liste oluşturcam...ona göre kim gelcek kim gelmicek haberimiz olsun..boşuna beklemiyelim...

GELENLERİ GÖRELİM.?

Hocam steam veya social club nickiniz nedir gelmek istiyorum?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rollerbob

quote:

Orijinalden alıntı: orhan86fb

arkadaşlar bu akşam 21,00 da

1 - team death match

2- bike yada car race

3- heist

GELENLERİ GÖRELİM.?

Hocam steam veya social club nickiniz nedir gelmek istiyorum?

Konu ilk sayfada var hocam

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Modjo7

quote:

Arkadaş demeyeyim demeyeyim diyorum ama, Konuda herkes RSG nicki yazmiş ekleyin oynayalim falan demiş, Konuda atiyorum 50 kişi varsa 30-35 tanesi bende ekli, Bende onlarda ekliyim.. Her akşam neredeyse Online'im, Bi tane bile Oyunda birine denk gelmedim Ne İş ?????? Oynamayacaksaniz daha niye kendinizi ekliyosunuz ekletiyosunuz olm ?

Yaş 28, 29'a az kaldi.. Kendini bilen, Oyunu bilen, Boş laf yapmayip boş konuşmayan hem muhabbet hemde oyun arkadaşi ariyorum.. Kemik bi kadroda 4-5 tane değişmez olarak Hep ayni adamlarla oynayacağiz.. Gelin skype üzerinden sohbet ede ede oynayalim şu oyunu..

Ekleyenler bana isimlerini ve forum isimlerinide yazarsa güzel olur.. Burdan PM'de atabilirsiniz..

Yok be kardeşim ne birakmasi oynayacak insan yok ortada.. Saatlerce bi görev yapicaz diye Heist'e adam gelmesini bekliyoruz, biliyosun işte...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sedat. -- 3 Kasım 2015; 23:14:22 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Modjo7

quote:

Yok be kardeşim ne birakmasi oynayacak insan yok ortada.. Saatlerce bi görev yapicaz diye Heist'e adam gelmesini bekliyoruz, biliyosun işte...

Akşam takılıyoruz o zaman

• Bu gün GTA online da sorun yaşayan varmı ?
    Oyuna giriyorum herhangi 1 göreve giriyorum, görev başladığı an kapı önünde tek başıma kalıyorum kişiler ayrıldı diyor ama benden başka kimse yok ortalıkta yani diğer 3 kişi ayrılmış ben tek kalmışım gibi görünüyor fakat aslında durum tam tersi, aynı şekilde oyuna ilk girdiğim anda Z ye bastığımda 1,5 sayfa kişi var görünüyoken 5~10 saniye sonra ekranın solunda alt alta hepsine left yazıyo ve serverde benden başka kimse kalmıyo, aslında ben serverden atılıyorum gibi 1 durum var ama halen görev istekleri geliyo ve onlara katılabiliyorum ancak dediğim gibi görev için kişi bekleme ve kişiler tamamlanınca kıyafet seçme v.s. kısmında hiç 1 sıkıntı yokken görev başladığı an araca binemiyorum ve diğerleri left olmuş oluyolar v.s.
    Başka kimsede bu tarz 1 sıkıntı varmı ? Bu olay bende bugün başladı, dün 1 şey yoktu, önce ip değiştirdim sonra 1 kaç dns denedim sonra modemi resetledim, son olrk modemi bile değiştirdim v.s. oyundan kaynaklandığı kesinleşti ve farklı 1 steam haliyle farklı 1 gta v id si ile'de giriş yaptım onda'da durum değişmedi.

• quote:

Orijinalden alıntı: coax47

Bu gün GTA online da sorun yaşayan varmı ?
    Oyuna giriyorum herhangi 1 göreve giriyorum, görev başladığı an kapı önünde tek başıma kalıyorum kişiler ayrıldı diyor ama benden başka kimse yok ortalıkta yani diğer 3 kişi ayrılmış ben tek kalmışım gibi görünüyor fakat aslında durum tam tersi, aynı şekilde oyuna ilk girdiğim anda Z ye bastığımda 1,5 sayfa kişi var görünüyoken 5~10 saniye sonra ekranın solunda alt alta hepsine left yazıyo ve serverde benden başka kimse kalmıyo, aslında ben serverden atılıyorum gibi 1 durum var ama halen görev istekleri geliyo ve onlara katılabiliyorum ancak dediğim gibi görev için kişi bekleme ve kişiler tamamlanınca kıyafet seçme v.s. kısmında hiç 1 sıkıntı yokken görev başladığı an araca binemiyorum ve diğerleri left olmuş oluyolar v.s.
    Başka kimsede bu tarz 1 sıkıntı varmı ? Bu olay bende bugün başladı, dün 1 şey yoktu, önce ip değiştirdim sonra 1 kaç dns denedim sonra modemi resetledim, son olrk modemi bile değiştirdim v.s. oyundan kaynaklandığı kesinleşti ve farklı 1 steam haliyle farklı 1 gta v id si ile'de giriş yaptım onda'da durum değişmedi.

Hocam gta 5 online sikintilar var ...bu hack muhbbeti ile oyunu mahfettiler oynanmaz hale geldi...dogru duzgun yolda yurunmuyor ya kafa a ufo iniyor yada biyerden bomba yagiyor...oyundan soguttular valla..guncellme sart yoksa bi tadi kalmadi oyunun ....senin sikntin buyk ihtimal hackler dolu oldugu icin serverlar sacmalamaya basladi...bizde de arada sirada oluyor..

• Herkese iyi akşamlar Oyunu kuralı 6 saat oldu online oynamaya çalışıyorum ama birTÜRK bulamadım yaa acil yardımcı olun bana :D

ID: tambirturk ekleyin

Bir de server merver seçmemiz gerekiyor mu ? nerde türkler daha çok ? Şuan haritada taş çatlasın 20 25 kişi var koskoca oyun bu kadar adammı oynuyor ? :D

Yaş 21 Ankara ekleyin PC plartformundayım :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smt530 -- 21 Kasım 2015; 20:49:32 >
  • Orhan kardeşim seni ve diğer arkadaşları ekledim

Platform : PC
    Nick : xAntiSosyaLs

bir grubu olupta gruba davet etmek isteyenler veya zaman geçirmek için takılmak isteyenlerde pm atabilir yaşım 24 herkese iyi oyunlaar..
  • Online'da 2 kişiyiz heist falan yaparken, başkalarıyla girmek bazen sorun olabiliyor. Şuan 25 levelim, ilgilenen varsa pm atsın.
  • Arkadaşlar ilan ile fazla ilgilenemedim...en kısa zamanda ilanı toparlayıp güncell tutcam...zaten listedeki çoğu arkadaş bende ekli ama tas patlasın 3-5 kişi online oluyor.....zaten bütün heistleri yaptık butun görevler bitti...maksat muhabbet eğlence....heistleri yapmayan arkadaşlara ise yardımcı oluyoruz...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyuna mod kuranlar yardim edebilirmi acaba mod kurunca araba modu oyun gunceleeye aliyor kendini

• arkadaşlar heistlerim bitmedi yardım ederseniz sevinirim Vegola01
  • Social Club: PacemakerFB eklerseniz her gün online ım nerdeyse
  • arkadaşlar gta 5 alalı 1 ay felan oldu zaten 8 m para ile birlikte ortak aldım bende kastım 5 evim arabalarım,şirketiyat herşey var yaşım 18 oynamak isteyen varsa arkadaş eklesin oynayalım fakat çok bilmiyom cidden hem bana öğretip hem iyi arkadaşlık kurup yeni tanışıp takılmak istiyeceğim bütün yaz boyunca arkadaşlar arıyorum 5 kişi felan olsak yeter belki arkadaşlığımız dahada ilerler oyundaki adım mertcan125 ekleyin !
  • hala oynayan varsa ekip yapalım
  • Hala oynayan varsa ekleşelim

• " Cemmanuel " olarak ekleyebilirsiniz beni. Online'a yeni başladım. Tek başımayım
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.