Şimdi Ara

pc geç açılıyor neden acaba?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
373
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • benim pc 60 sn.de açılıyor bunu daha nasıl hızlı yapabilirim p4. 1.8 512 ram ekran kartı 2xmx400 ve xp yüklü yardımlarınız için tşk ederim.

• abi başlat mensündeki çalıştıra cmd yaz orda başlangıç sekmesinden tikli olanlara bak gerekli olmayanları kaldır bunlar bilgisayarın açılırken otomatik olarak çalışan uygulamalar kısarsan daha hızlı açılabilir.Bir de rami çok yoran bi antivirüs kullanıosan McAfee gibi onu sil derim bende çok fark ettirdi.Avast ı kurdum rahatladım
  • ms config ile bütün açılışı iptal et.daha sonra bootvis programini bul kur yükle ve çalıştır.daha sonrada ide cihazlarini mastere takmaya gayretgöster.tek başına bir cihaz slave de olmasin.
  • arkadaşlar yardımlarınız için çok tşk ederim bütün söylediklerinizi en kısa zamanda yapacağım, inş daha hızlı açılır, tekrar tşk ederim.
  • "HKEY_LOCAL_MACHİNE\system\CurrentControlSet\Contro l\Session Manager\MemoryManagment\PrefetchParameters\"
  • Microsoft BootVis 1.3.36.0http://download.microsoft.com/downl...ootVis-tool.exe

yükleyin. trace mesününde next boot + driver delays seçeneğini seçin sistem kendisini kapatacak.Bekleyin hiç bir şey yapmayın.program sisteminizin açılış-kapanış sürelerini belirleyecek ve yavaşlamaya neden olan hataları engelleyecektir.Sisteminiz açıldılğında tekrar trace menüsüne gelininiz optimize system menüsüne tıklayın.Şimdi program kendisini yine kapatacak. ve açıldığında sürelerin % 50 ye yakın kısaldığına şahit olacaksınız...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.