Şimdi Ara

PC DONUYOR VE HİÇ TEPKİ VERMİYOR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.142
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar benim bir problemim var salı günü oldu ilk defa ben oyun oynuyordum(İnternete v.s ile de oluyor) bir anda bilgisayar kasmaya başladı ve bilgisayar dondu hiç bir tepki vermeyince reset attım tekrar açtım yine aynısı oldu.Öncesinde ekran kartımı güncelleyemiyordum onun için bir şeyler yaptım bu hale geldi belkide bundan değildir bilemiyorum.Sistem geri yükleme yaptım ve sorum çözülmüştü(ben öyle sanıyormuşum) öncesinde 10 dk sonra donuyordu şimdi 5 6 saat bazen de 1 saat bu sorun ekran kartı driver ından mı kaynaklanıyor ya da donanımsal bir sıkıntı mı var izlediğim video:https://youtu.be/WdOMnF7RBls evet arkadaşlar video bu sorunu çözmem de bana yardımcı olursanız çok memnun olurum herkesin günü umarım güzel geçiyordur.Yorumlarınızı bekliyorum 🙂🙂

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• İşletim sistemi nedir?

• Windows 8

• Arkadaşlar bugün tekrar oldu ve 5-10 dakika beklememin sonucunda ekran gri oldu sonra mouse de gözükmemeye başladı.Bu konuyla ilgili bilgi sahibi olanlan lütfen yardım etsin.

• Format atın

• Arkadaşlar BIOS ayarlarını default yaptım ve sorunum çözüldü.Bu sorunu yaşayanlar bunu denesinler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.