Şimdi Ara

PC DE GÖZÜKEN C SURUCUSU NUN ŞEKLİ DEĞİŞTİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
826
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ARKADAŞLAR HDD NİN C BÖLÜMÜM ŞEKLİ DEĞİŞTİ NAPABİLİRİM SORUN XP DE KULLANILAN DOSYA KLASÖR RESİMLERİNİ DEĞİŞTİREN PROGRAMLARDAN BİRİ KURUKTU VE BOZULDU BİRDAHA YERİNE GELMEDİ NAPABİLİRİM ŞEKLİ GERİ NASIL GETİREBİLİRİM

• Başlattan Çalıştır'a gelip 'cmd' yaz, açılan pencereye 'del cautorun.inf' yazıp enter'la. Bilgisayarı yeniden başlattığında veya sürücü adını değiştirdiğinde simge normal haline dönecektir.
  • teşekkürler ilgi alakanız içinde bir sorun var calıştırda cautorun.inf bulunamadı diyor :S napmam gerek ?
  • arkadaş komutu yanlış yazmış.doğrusunu hatırlayamadım başlığı görüp düzeltir hocam biraz beklersen
  • saol bekliyorum ister istemez bende böyle sorun gibi gözüküyor bu durum saolun
  • KOMUTU NERDEN BULABİLİRİM PEKİ BUNU BİLİYORMUSUN
  • çalıştır a cmd yaz enterla sonra del C:\autorun.inf yaz enterla

veya c sürücüsüne gir yada o simgesi değişen gizli dosyaları göster de ordaki autorun dosyasını sil
  • Yalnız Arkadaşın sorunu autorun dosyasıyla alakalı değil gibi görünüyor.çünkü simgeleri değiştiren bir program kurduğunu söylemiş ama yine de bir denesin belki işini görebilir
  • quote:

Orjinalden alıntı: mesuthaksoy

Yalnız Arkadaşın sorunu autorun dosyasıyla alakalı değil gibi görünüyor.çünkü simgeleri değiştiren bir program kurduğunu söylemiş ama yine de bir denesin belki işini görebilir

pardon ben bi üstdeki arkadaşın yorumuna istinaden yazdım
  • del c:\autorun.inf bulamıyor diyor autorun.inf anlamadım neden olmuyor !!!
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.