Şimdi Ara

PC ACRYLIC TUBING - VARYASYONLAR 1 - Silverstone Tj07 V 1 24 TEMMUZ 2014

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
93
Cevap
1
Favori
6.534
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Konu görülen lüzum üzerine tarafımdan silinmiştir. arg-ist

http://forum.donanimhaber.com/m_61967771//tm.htm#61967771

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arg-ist -- 30 Nisan 2016; 10:04:07 >

• ortaya güzel bir şey çıkacak gibi
    ama psu nun orda olması sesin biraz fazla duyulmasına neden olmaz mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1444

ortaya güzel bir şey çıkacak gibi
    ama psu nun orda olması sesin biraz fazla duyulmasına neden olmaz mı

mümkündür tabii...
    ama PSU corsair AX1200 ses problemi yok pek..
    zaten amaç sessiz bir kasa yapmak olsa tasarım daha farklı olurdu mutlaka...
    2. varyasyonunda psu zaten içeri alınıyor.tşk.
  • up
  • Takip
  • up
  • Btx form TJ07 ye gerçekten yakışıyor.Hoş,senin kasa biraz TJ07 evrimi olmuş
  • güncel.
  • Güzel Birşeyler Çıkıcak Takip
  • Ne kadar temiz ve titiz bir çalışma hayran kaldım :) tebrikler saygı duyarak yapıyorsunuz
  • takip . ..
  • Ali abi eline sağlık. Güzel çalışma olmuş. Kasanın boyamasını da biraz askeri yeşil tarzında yapsan mnpctech'in çalışmalara benzeyecek. Tabi seninki daha özgün olmuş :) Komple bitmiş halini merak ediyorum :)
    Merak ettiğim orta panelde yer alan plexiye sıvı kanallarını nasıl açacaksın ? ben 3 kat plexi düşündüm. ortadaki 6mm kalınlığında dıştaki iki tabakada 2-3 mm olur diye düşünmüştüm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Squadd

Ali abi eline sağlık. Güzel çalışma olmuş. Kasanın boyamasını da biraz askeri yeşil tarzında yapsan mnpctech'in çalışmalara benzeyecek. Tabi seninki daha özgün olmuş :) Komple bitmiş halini merak ediyorum :)
    Merak ettiğim orta panelde yer alan plexiye sıvı kanallarını nasıl açacaksın ? ben 3 kat plexi düşündüm. ortadaki 6mm kalınlığında dıştaki iki tabakada 2-3 mm olur diye düşünmüştüm.

kasa şu an orjinal eloksal hali ile temiz durumda, o nedenle bu çalışmada böyle kulanacağım.
    3. varyasyonda kasa beyaza boyanacak kat kat olsun istemiyorum.ama kamuflajlı bir kasada yaparız ...
    hatta kesim için hazır büyük bir bench var su soğutmaya dönük..onda hiç fena olmaz kamuflaj veya askeri yeşil...., düşüneceğim. tşk

orta paneldeki plexi levhayı daha kalın düşündüm. 5+10+5 mm=20mm şeklinde.alt ve üstteki plakalara rakor için diş açmak zorundayım.3mm hatta 4 mm plexide bile rakor dişi riskli.. daha evvel yapmıştım biliyorum. ama 5mm kalınlıkta diş cuk oturuyor. tereddüt ettiğim nokta, üste koyacağım plexini rengi ortadaki 10 mm beyaz, o belli... alt önemli değil... ama üstteki şeffafmı yoksa beyaz veya rakı beyazımı sıvının rengi görülebilsin diye..karar veremedim . konuda cooled pc den bir fotoğraf var sende dikkatli bir bak bakalım , ne diyeceksin.. plexi olayına..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arg-ist -- 24 Ağustos 2013; 23:56:19 >

• ali abi ortaya süper bir kasa cıkaracak
  • sen yaparsında sonuç kötü olurmu abi
  • Emek var kötü olması mümkünmü
  • Umarım güzel bir kasa ortaya çıkarırsınız .
  • Güzel projeye benziyor. Ancak merak ettim projeniz alıntı mı yoksa size mi ait?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bilişimciniz -- 26 Ağustos 2013; 15:52:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bilişimciniz

Güzel projeye benziyor. Ancak merak ettim projeniz alıntı mı yoksa size mi ait?

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.