Şimdi Ara

PC ACRYLIC TUBING - VARYASYONLAR 1 - Silverstone Tj07 V 1 24 TEMMUZ 2014 (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
93
Cevap
1
Favori
6.530
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • evet ebi baya bir ısınma olmuş eğer bu ısınmaysa ikinci üçüncü varyasyonları görmek için sabırsızlanıyorum. takip abi takippp
  • Çok iyi olacağından şüphem yok. Son halini merak ediyorum, kolay gelsin.
  • Kolay gelsin
  • Proje harika ilerliyor. Fakat kafama takılan soru hangi tür Quick Disconnect ile bu sistem tahliye edilebilir hale gelecek kolay bir şekilde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alidarkstone

Proje harika ilerliyor. Fakat kafama takılan soru hangi tür Quick Disconnect ile bu sistem tahliye edilebilir hale gelecek kolay bir şekilde.

Quick disconnect ler güzel ürünler hele koolanceler... ama terzi söküğünü dikemezmiş derler ya bugüne kadar hiç kendim için alamadım Q disconnect...
    genelde sealing plugla hallederim tahliye işini ...iş de görüyor.
     PC ACRYLIC TUBING - VARYASYONLAR 1 - Silverstone Tj07  V 1   24  TEMMUZ 2014

• Benim bildiğim kadarıyla quick disconnect ler kullanılan sistemi boşaltmadan parça çıkartıp takmak için dizayn edilmiştir. Genelde boşaltma deyince akla fill port lar geliyor.
  • evet dostum Quick disconnect lerin blok değiştirmede kullanıldığı doğru.. ama çoğu arkadaşımız artık tahliye için bunları kullanıyor.

fill port ise doldurma noktası anlamındadır ve budur , genelde sisteme sıvı doldurmak için kullanılır.

sealing plug ise dilimizde yaklaşık kör tapa anlamındadır . çıkışı olmayan bir ucu kapatmak için kullanılır.
    ben bu ucu biraz uzun tutup, gerektiğinde kasa dışına alıyorum ve tahliyesini açtığımda sistemi boşaltabiliyorum.

aslında tahliye için doğru olan çıkışlarda vana kullanmak ve tahliye gerektiğinde bir rakor ve biraz hortum ilavesi ile buradan tahliye etmektir

yani özetle bu iş quick disconnectle de ,sealing plugla da hatta çok zorda kalınırsa filportla bile yapılabilir ...
    zor oyunu bozar.. bu tür ürünleri ülkemize getiren olmayınca ne bulursak onu kullanıyoruz mecburen...birsi getirse de bizde kullansak...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arg-ist -- 3 Eylül 2013; 18:29:15 >

• Bence Quick Disconnect Koolance'ın ürünleri şart. Aksi halde bu sistemi tahliye etmek işkence olur. Her nekadar görsel anlamda mükemmel olsa da yurtdışında bu tarz projeleri tamamlayanların sistemlerini incelemekte fayda var tahliye konusunda. Örneğin Diablo III için hazırlanan bir kasa vardı fikir vermesi açısından konu linkini paylaşıyorum buradan inceleyebilirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: alidarkstone

Bence Quick Disconnect Koolance'ın ürünleri şart. Aksi halde bu sistemi tahliye etmek işkence olur. Her nekadar görsel anlamda mükemmel olsa da yurtdışında bu tarz projeleri tamamlayanların sistemlerini incelemekte fayda var tahliye konusunda. Örneğin Diablo III için hazırlanan bir kasa vardı fikir vermesi açısından konu linkini paylaşıyorum buradan inceleyebilirsin.

bloklarda yapılacak değişiklik için şart tabii..,
    ama tahliye için olmazsa olmaz değil,
    önemli olan sızdırmazlık ve tahliye imkanı vermesi .
    görsellik için dersen zaten fazlaca iri oldukları için almamıştım bu kadar zaman..gerçi şimdilerde çok küçüldüler..
    vede ben bunları altta kapalı yerde kullanacağım bu nedenle görsellikle de pek alakam yok o noktada .
    ama illa da al al al .. derseniz alırız dostum ..

• Proje gayet güzel ilerliyor takip..
  • güncel
  • Ellerine sağlık proje mükemmel gidiyor takipteyim
  • takip
  • güncel 20 eylül 2013
  • Güncel 25 eylül 2013
  • Sıvı başarılı olmuş. Fakat bana biraz daha koyu olsa daha güzel olacakmış gibi geldi.
  • Takip
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elanorth

Sıvı başarılı olmuş. Fakat bana biraz daha koyu olsa daha güzel olacakmış gibi geldi.

Kimya laborantlığına devam dostum .eldeki renklerle sınırları zorluyorum.
  • çok profesyonel iş çıkarıyorsun abi
  • quote:

Orijinalden alıntı: jackal___61

çok profesyonel iş çıkarıyorsun abi

ama mahalle kahvesinde maça kızı oynamaya vakit kalmıyor hiç.....
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.