Şimdi Ara

pc acılmıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
622
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhba arkadaslar dun aksam pc me format attım formttan sonra çalıştıramadım
    ne dun ne bugun delı olacagım sorunu sıze anlatayım dun nette dolasırken su modıfıyelı
    xp buldum yukledım ama eksık yuklendı tekrar bastan uklemek ıcın format attım
    sonra baktım beyenmedım eskı xp donmek ıcın yıne format attım eskı xp yukledım
    şimdi makınem acılmıyor power basıyorum sıyah ekranda bıos goruntulerı gelıyor
    yanı makıne cpu ramlerı hdd okuyor ama wındows ekranı gelmıyor ekran sıyah kalıyor
    xp cd takıyorum bıosdan cd baslatıyorum tekrar acıyorum yıne aynı xp cd fayda etmıyor
    tekrar format atım dıyorum atamıyorum sorun yıne aynı sıyah ekran mavı degıl bakın herhangı bır
    ses gelmıyor hanı ram hatası hdd hatası butun donanımları çıkartıp taktım butun derken ekran kartı,hdd ve
    ram lerı ama olmadı sorun nedır acaba yardım edersenız mınnettar kalırım şimdiden teşekkurler.
    saygılar....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mojjo -- 3 Ağustos 2009; 7:35:12 >

• Bu sorunu çözebilir cd takınca ....... Cd başlatılıyor yazısı geliyor sorum yoktur sistem bir hasar yoktur ana kartan önceligin hangi sürücüye verildine bak HDD varilmişse hep windows yuklemek ister windows hasarlı oldugun ıcın yukleyemez onu CD-Rom yaparsan cd başlar xp kurulumu başalar
    bunun ayrıntılısını arastırırsan bulursun anakarat bios ta BooT diye komut var oraya gir

pc acılmıyor
  • umarım sorununu çözer ve xp hiçbir yamasını kurma bunlar sitem dosyalarıyla oynar ve kalıcı hasarlar verir yok xp vista temasıy yok bilmemne teması bunlar hikaye isler vista görunumu istiyorsan alırsın vista kurarsın D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UzmaN345 -- 3 Ağustos 2009; 8:20:20 >
  • uzman kardes ılgın alakan ıcın teşekkurler ama senın dedıgını ben baştan yaptım
    bıosdan cd aldım yanı xp cd den baslıyor ama yıne olmuyor kur yapılandırmaları
    ıncelıyor dıyor sıyah ekranda kalıyor mavılesmıyor bıle delı oldum acaba hdd bozuk dıyorum
    ama bozuk olsa kafa vurur veya makıne gormez degılmı ekran katrı dıyecem o zamanda
    baştan acmaz herhalde anlamadım gıttı umarım bu anlattıklarım bır çozum urettırır sana
    saygılar....
  • arkadaslar flood olacak ama bır yardım lutfen
  • Anakarttaki pili çıkarıp bios bilgilerini sıfırlamayı denediniz mi ?Kaç tane ram var ? tek ram takıp deneyin bide
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.