Şimdi Ara

pazartesi günü dizüstü bilgisayar alıyorum iyimi sizce

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
944
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

bütçem 2000 TL bu pazartesi vatandan alacağım. vatanda bütün modellere baktım ve en F/P ürün şu gibi geldi

http://www.vatanbilgisayar.com/casper-cn-v5k6200a-core-i5-6200u-23ghz-8gb-ram-1tb-hdd-156-2gb-w10-notebook.html#ozellikler

casper in soğutması nasıldır kullanan varsa tavsiye edermi ? muadillerine göre çok ucuz diye dikkatimi çekti. yada bu fiyatlarda bu özelliklerde veya 2000TL ye kadar bu daha iyi diyebileceğiniz bir dizüstü bilgisayar varmıdır ?

Not: Çizim ve oyun için kullanacağım GT940M idare eder diye düşünüyorum.

• Malum markayı görünce özelliklerine bakma gereği bile duymadım.
  • @Laertes34 evet haklısın ama dizüstü bilgisayarlar 1080p ye bile yeni geçti diyebiliriz malesef piyasamızda 1080p ve 4k dizüstü pc çok az sayıda ve olanlarda gereksiz pahalı bir halde. varsa bak bu ucuz 1080p link at

@Gladiator-TR neden peki içindeki bileşenler bütün laptoplar ile aynı. bir soğutmasından şüpheliyim işte.
  • donanım olarak vasat dökülüyor kandırmaca bilgisayarlardan birisi.
    2gb ekran kartı diyor ama ekran karı vram miktarındansa performansı önemlidir.invidia GeForce 940M yazıyor. bu kartın performansına bakın yerlerde sürünüyor
    http://www.videocardbenchmark.net/gpu.php?gpu=GeForce+940M
  • ozbey08 kullanıcısına yanıt
    peki 2000 TL ye önerdiğinz bir diz üstü varmı daha iyisi ?
  • bu fiyata bundan iyisi olsa alıcamda yok maesef limit belli 2000 tl casper olanı alıcam büyük ihtimal. önerisi olan varsa pazartesi gününe kadar yazsın beyler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BiilimAdamı

bu fiyata bundan iyisi olsa alıcamda yok maesef limit belli 2000 tl casper olanı alıcam büyük ihtimal. önerisi olan varsa pazartesi gününe kadar yazsın beyler.

Gt940m r7360dan daha iyidir kuzene laptop almıştım ordan biliyorum
    linkden laptobun ram miktarını seçiliohttp://www.sadecenotebook.com/asus-k555ub-xo099d-pmu400968?ref=akakce&source=mobil&v=0.67.4
    13366x768 çözünürlüğü olduğu için yüksek ayarlarda oynatır

Konuyu yeni gördüm ceşke daha erken görseydim belki bi ihtimal anlamışsınızdır die yazıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crysef -- 5 Temmuz 2016; 11:52:27 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• crysef kullanıcısına yanıt
    ilk mesajımda ki casper marka olanı aldım 1900 TL ye hertürlü iş görüyor iyi ki almışım soğutması da beklediğimden iyimiş casperin. eskiden Hp pavilion vardı yanıyordu cihaz ama casper soğutmada başarılı şaşırttı beni.
  • casper masaüstü 7yıldır kardeşim kullanıyor boşver yazılanları önemli olan marka değil koydukları malzemelerdir
    mesela dell laptop iyi bilinir değil mi?inspiron n5110 serisinden plastik kasa laptop aldım cayır el yakıyordu ekran kartı kısmı...

metal kasa ise sorun yok...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.