Şimdi Ara

Pazar günü olan buluşma ile ilgili

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
690
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Çok fazla açıklama yapmayacağım hatta hiç yapmayacağım. Uzun zamandır planladığınız SRO DH 2 buluşması var. Birde yarın Filistin için İsrail'e yapıcak olan miting var. Yani demem şu ki SRO DH buluşması her gün yapılabilir ama Filistin'e tam şimdi destek zamanı eğer o yarın ki SRO DH topluluğunu yarın çağlayanda görebilirsem ne mutlu bana. Onların yerinde bizlerde olabilir ki nitekimde olmayacağımızın garantisi yok.

SESSiZ OLUN ! FiLiSTiN ÖLÜYOR ! ..

• Poff :/

UP'layım bari bi kişi bi kişidir ..
  • İstediğin kadar miting yap...
    Hiçbir halta yaramaz...
    Yaramayacağını bile bilede miting yapmaya gerek yok...
    İsrail'i mitinglerle değil ürettiği malları boykot ederek yavaşlatabilirsiniz...
  • israili kınıyoruz bu isanlık ayıbı tabiki örtbas edilmiyecek edilemez! Eminim gereken ciddi çabayı sarfedecektir dH halkı ama bunun mitingle sağlanabilecegine bende katılmıyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: __EFENDİ__

İstediğin kadar miting yap...
    Hiçbir halta yaramaz...
    Yaramayacağını bile bilede miting yapmaya gerek yok...
    İsrail'i mitinglerle değil ürettiği malları boykot ederek yavaşlatabilirsiniz...

Az önce 20 bin askerle kara harekatına başladı İsrail.
    Bir hadisde diyor ki : Bi yerde bi müslümana zulüm ediliyorsa, mümkün ise elinizde yapamıyorsanız dilinizle oda olmadı buuz ( kalpten ) edin.

3. derecedeki buuz insanın zayıflığını ve acizliğini gösteririr. Elimizle zaten müdahele edemiyoruz bari orta yolu bulup dilimizle destek çıkalım.

Mitingden birşey olmaz demeyin, olur !
  • Bende istemiyorum müslümanların bu duruma düşmesini...
    Kimse istemiyor ama İsrail'in mallarını kullanıyoruz birçoğumuz...
    İsrail devletinin aklı fikri paradır...Toplu bir şekilde boykota gidilirse bu iş çözülür...Devletin yapması gereken şey İsrail'in ürettiği malları sınırdan içeri sokmamak...
    Çıkıpta saldırıyı kınıyorum diyen devletler bunu yapsa,eminim ki İsrail geri çekilir...
    Yani İsrail'e karşı lafla peynir gemisi yürütemezsin...
  • quote:

Orjinalden alıntı: kskLeeTurk

israili kınıyoruz bu isanlık ayıbı tabiki örtbas edilmiyecek edilemez! Eminim gereken ciddi çabayı sarfedecektir dH halkı ama bunun mitingle sağlanabilecegine bende katılmıyorum

Hadis var hadis. Arkadaşlar lütfen bu kadar karamsar olmayın.
  • dediğinde haklısın ama arkalarında amerika ingiltere var kahrolasılar miting düzenlense burda bnde katılırdım ama yok baska bir dewlet anı seyleri yapsa Amerika İnsan hakları der dier dewlete saldırır durdururdu ama bunları yaptıran zaten amerika kahrolsun amerika allah zor durumda olan müslüman kardeslerimize yardım etsin
  • quote:

Orjinalden alıntı: UnknownChaos

Çok fazla açıklama yapmayacağım hatta hiç yapmayacağım. Uzun zamandır planladığınız SRO DH 2 buluşması var. Birde yarın Filistin için İsrail'e yapıcak olan miting var. Yani demem şu ki SRO DH buluşması her gün yapılabilir ama Filistin'e tam şimdi destek zamanı eğer o yarın ki SRO DH topluluğunu yarın çağlayanda görebilirsem ne mutlu bana. Onların yerinde bizlerde olabilir ki nitekimde olmayacağımızın garantisi yok.

SESSiZ OLUN ! FiLiSTiN ÖLÜYOR ! ..

Helal olsun ne diyelim

• 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.