Şimdi Ara

Payoneer'de kalan paramı nasıl alabilirim?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.410
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 37 eurom var 3 euro lazım nasıl çekebilirim? Payoneer'e rica etsem yapar mı?

• En kestirmesi kartı kredi kartı olarak kullanıp harcayıp tüketmeniz....rica ila bir yere varılmaz
  • LCW, deichmann, migros gibi yerlerde kullanabilir miyim?
  • Merhaba, Para çekme alt limiti 50 EURO veya USD' dir. Payoneer kartınız yoksa maalesef 50 euro veya USD olmadan çekim yapamazsınız. Paranız payoneer hesabınızda kalır.

Payoneer kartınız varsa Payoneer kart sayesinde içindeki tüm paranızı MasterCard geçen her yerden alış veriş yapabilirsiniz. Kısaca Kredi kartı geçen her market veya mağazalardan payoneer kartı kullanarak alış veriş yapabilirsiniz.
  • bana bugün hesabınızı kapatırsanız tüm paranızı alırsınız dediler. USD yi çektim euro kaldı. Halbuki hepsini birden çekebilirsiniz demişlerdi. Euro kartım var, 30 euro vermez değil mi hiçbir atm? Ne lanet bir kart, tavsiye etmiyorum.
  • Bu arada bugün lcwden alışveriş yaptım, bir sorun yaşamadım, hesap özetim de düşmüş ancak neden provizyona takıldı yazıyor. Beni bulup çekemedik mi diyecekler?
  • Ben USD kartı kullanıyorum ve çok işime yarıyor. Tabi nasıl ve nerede ne amaçla kullandığınız farklılıklar gösterebilir.

Kart ücreti 30 USD veya Euro sanırım belki bunun için vermeyebilir.
  • **Üst Mesaj**
    Eğer minimum withdraw(50$) miktarı hesabınızda bulunmuyorsa;
    -Payoneer hesabınızı kapatarak withdraw limitinizi aşağı çekebilirsiniz.
    -Tam ayrıntı için live chat'i kullanın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Musahan17 -- 17 Mayıs 2019; 18:10:39 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.