Şimdi Ara

Payitaht Abdülhamid'den Muhteşem Geri Dönüş!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
245
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Payitaht Abdülhamid'den Muhteşem Geri Dönüş!

İlk sezondan geniş bir izleyici kitlesine ulaşan Payitaht Abdülhamid dizisi kaldığı yerden devam ediyor. Yeni sezonda gelen yeni oyuncular diziye daha güzel hale getirmiş. Geçtiğimiz sezon Sultan Abdülhamid'in zekasıyla ona kafa tutanları nasıl alt ettiğini keyifle izlemiştik dün yine Abdülhamid'in İngiliz'leri nasıl dumur ettiğini görmüş olduk.

Kadro'nun da değişmesi ve yüksek performanslı oyuncuların Dizi'ye dahil olması, çok isabetli ve çok doğru bir seçim olmuş. Ömer'de neymiş... peh. Murad var, Abdülhamid Han'ın yeğeni Murad! Daha fazla kelam etmeme gerek yok sanırım. Yalnız bir tek bana mı öyle geldi bilmiyorum ama Murad, bana Filinta Mustafa'yı hatırlattı. Gerek görsel, gerekse aksiyon hattında sergilediği hareketler konusunda. Tabi birde mekanlar, özellikle Boris Zaharyas'ın evi bunun üstüne eklenince, Filinta zamanları canlandı bir an gözümün önünde. Her neyse, Murad efendi çok iyi be. Iyi ki gelmiş. Hoş gelmiş. Söğütlü'yle beraber nice mutlu Osmanlı düşmanlarına dalma dileğiyle

• yav he he
  • Böyle bi dizinin varlığından bile haberim yoktu.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ak trole bak nasıl da gaza gelmiş. Bir padişahım çok yaşa demediği kalmış. (bunu diyen tanıdığım var)
  • Çöp.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.