Şimdi Ara

Payday

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
198
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Payday i 2kişi alcaz onlineda adam varmıdır ?

• bende alıcam beraber takılırız steam adım : daisymoor ekle
  • quote:

Orijinalden alıntı: Birdty Bird

bende alıcam beraber takılırız steam adım : daisymoor ekle

almadim kardes chivalry medieval warfare almayi dusunuyorum
  • Online da adam dolu ama ilk başlarda zorluk çekebilirsin işe yaramayacak oyuncuyu level'ine göre belirleyip direk atıyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2K

Online da adam dolu ama ilk başlarda zorluk çekebilirsin işe yaramayacak oyuncuyu level'ine göre belirleyip direk atıyorlar.

Beni 1 veya 2 kez attılar daha bugün aldım kurdum sadece 3 levele kadar gelebildim gerisi yok :D
  • quote:

quote:

Online da adam dolu ama ilk başlarda zorluk çekebilirsin işe yaramayacak oyuncuyu level'ine göre belirleyip direk atıyorlar.

Beni 1 veya 2 kez attılar daha bugün aldım kurdum sadece 3 levele kadar gelebildim gerisi yok :D

Nedense öyle bir oyuncu kitlesi var hem düşük level'li oyunculara şans vermiyorlar hemde en ufak bir hatada atıyorlar ben yine 34 level oldum da kurtardım kendimi.

• quote:

quote:

quote:

Nedense öyle bir oyuncu kitlesi var hem düşük level'li oyunculara şans vermiyorlar hemde en ufak bir hatada atıyorlar ben yine 34 level oldum da kurtardım kendimi.

Aynen Bugün oynuyordum sivillerden birini polis sandım vurdum direk atıldım .

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.