Şimdi Ara

PAYCELL - KAMPANYALAR - [GENEL KONU] (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
24.015
Cevap
555
Favori
1.800.248
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
81 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Aselsanci

Bugün bende yükleyemedim 750 yi kabul etmedi

O zaman limit geldi hocam. Paycell iyice öldürüyor kendini

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aselsanci A kullanıcısına yanıt

bu bayadır var hocam 750₺ limit

• anatolia28 A kullanıcısına yanıt
    Yok 750 yazdım tek seferde daha hiç yükleme yapmamıştım kabul etmedi yükleme limitini aştınız dşye

hocam 1 ay içinde aynı kredi kartıyla 10 tane paycell hesabı da olsa 1 kez 750₺ yükleyebilirsiniz. Sanal kart oluşturarak da ayrı bir 750₺ yükleme yapabiirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: anatolia28

hocam 1 ay içinde aynı kredi kartıyla 10 tane paycell hesabı da olsa 1 kez 750₺ yükleyebilirsiniz. Sanal kart oluşturarak da ayrı bir 750₺ yükleme yapabiirsiniz

Emin misiniz hocam ilk defa yükleme yapacağım kredi kartına limit sıkıntısı çıkardı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vcente70 -- 27 Kasım 2020; 20:27:13 >
  • vcente70 kullanıcısına yanıt

Hocam durum böyle aynı ay içinde kredi kartıyla sadece 750₺ yükleme yapabilirsiniz.

• En iyisi PEP kart. Kredi kartıyla istediğin kadar yükle. Kampanyaları güzel.Ben memnunum.Paycel 3 market, bide fatura hediyesi üzerine yattı.

• bende başvurdum 30 unda teslim edilecekmiş inş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: meeb

bende başvurdum 30 unda teslim edilecekmiş inş.

Benim ki 10 günde geldi.

• Paycell hesabımı yeni açtım daha hiç kredi kartı yada banka kartı ile yükleme yapmadım ama 297 lira yüklemeye izin veriyo sadece 298 yazınca limiti aştınız diyor. Problem ne olabilir acaba.
  • Trendyol kampanyasından yararlanmak için bu kartı alacağım. 2 tl kart üyelik ücretini ne zaman kesiyorlar. Trendyol cüzdana 100 tl yüklemek istiyorum. Paycell Hesabıma 102 tl mi yüklemem gerekli ?
  • LittleTalk kullanıcısına yanıt
    Siz yüklerken yüklemek istediğiniz bedelin üzerine ekliyor. Siz 100 lira yüklemek istediğiniz de bankanıza 102 lira yansıtıyor.
  • Askaparta kullanıcısına yanıt
    Üyelik ücreti 1 tl diilmi
    Aylık üyelik ücreti 1 lira, evet. Kart ücreti 2 liraymış gibi anladım ben arkadaşın mesajından, o yüzden öyle örnek verdim.
  • Askaparta kullanıcısına yanıt
    Peki bu kredi kart yükleme limiti hakkında bilginiz varmı yeni açtığım hesaba 750 yüklemeye çalıştım ama limiti aştınız diyo. 297 liraya izin veriyo
    Aylık 750 lira sınırı var. 10000 lira için kimlik teyidi gerekiyor.
  • Arkadaşlar malum bu ayda market iadesi yatmadı mail atayım dedim ancak talebiniz şeklinde geri çevirdi.Paycell i aradım ,varolan talebim olduğu için yeni talep almıyormuş sistem.Kayıt oluşturdu.Eşim içinde ayrıca aradım mail de atmıştım bir önceki ay için onu sistemde göremedi bir önceki ay ve bu ay için kayıt açtılar.

Market kampanyası gelmeyen varsa arasın kayıt açtırsın.

• Kartla devamlı para cekiyordum bu sefer hata verdi, fizikiye attigim parayi tekrar sanal karta atayim dedim onda da hata verdi mecburen ibana transfer yaptim kasti şekilde hata ayarlamislar diye düşünmüyor değilim..

• Arkadaşlar Onaylı hesap olmasına rağmen paycell de kredi kartıyla para yükleme limiti 750 mi düştü en fazla 750 yüklememe izin veriyor

• karizmatik666 K kullanıcısına yanıt
    Kk 750 bankamatik 10bin e kadar çıkar onda da sorun, var gibi
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.