Şimdi Ara

Paycell Card aldım! (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.128
Cevap
15
Favori
59.523
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    öyle malesef, hata bende aklıma gelmeliydi bağdat caddesi mağazasının farklı fiyat çekebileceği. amatörlük yaptık işte.

birkaç mağaza gezilmeli mutlaka.
  • Makale_Helvetia kullanıcısına yanıt
    Bende bugün almayı düşünüyorum. Bulunduğum İlçede tek büyük TİM var bakalım bizide enayi yerine koymaya çalışacaklar mı.. Sitesinde 9.90 olan kartı mağazasında 2 katı fiyatına satamaz, satamamalı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eskiaçıksarıdesene kullanıcısına yanıt
    siz de fiyatını söylerseniz iyi olur ona göre turkcell'e şikayette bulunmayı düşünüyorum bayiler kafalarına göre fiyat biçiyor diye. bakalım standart fiyat bu mudur yoksa bağdat caddesi kazığı mı yedik..
    Aldım hocam aynı fiyattan, mağazada üzerinde 9.90 etiket vardı zaten.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    hayırlı olsun demek ki bayiler kafalarına göre fiyat biçebilmekte bu zımbırtıya. turkcell'e durumu bildirelim, birşey çıkmaz ama gene de sessiz kalmayalım.

• paycell'den gelen cevap..

mağaza mağaza dolaşıp en uygun fiyatı bulmamız veya internetten sipariş vermemiz öneriliyor..serbest piyasa koşulları..o da güzelmiş..
    demiştim hocam maalesef, aynı bayiye bir de kredi kartıyla yükleme yapmak istediğini söyle, çoğu yapmıyor muhtemelen o da yapmayacaktır, o zaman şikayet edersin bunlar yükleme yapmıyor diye

• __kadıköyRAP__ kullanıcısına yanıt
    Yok zaten bir şekilde durumu Turkcell'e bildireceğim zengin muhit diye 2 katına çakıyorlar. Kredi kartı olayı da tüy diker :) bakalım

• harcama yaptık, daha 1000 puan yüklenmedi. ertesi gün mü yüklenir acaba

• Oturduğu yerden binlerce puan kazanmak isteyen PM atsın. Yeni kampanya varmış ama buraya yazmak sakıncalı biraz.

Eşit: kampanya siteye de eklenmiş. Her işleme sırasıyla 500-1000-1500-2000 puan veriyor. Toplamda 5000 puan kazanıyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eskiaçıksarıdesene -- 4 Aralık 2019; 16:21:13 >
  • Arkadaşlar bı yeni nakit çeken kart izmirde bulamadım 4 tane bayiiye sordum daha gelmedi diyorlar izmirde bulabilen var mı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • dün istanbulda 2 bayiye sordum daha gelmedi dediler. istanbul forum avm içinde ki bayide, kasanın yanında duruyor kartlar, ama bunlar onlardan değil deyip geçiştirdi. turkcelle şikayet kaydı oluşturdum. anlaşılan bayiler vermeyecekler.
  • hayatgezi kullanıcısına yanıt
    16 aralıktan sonra kart iptal olunca gidip parayla al diye öyle yapıyorlar heralde

• Sanal kartlardan yeni nakit çeken kartlara transfer olmuyor mu? Başka hattan gönderiyorum sanala geliyor, kartlar arası transfer deniyorum olmuyor... Para sadece sanalda kalacak sanırım

Edit: transfer olmuyormuş, direk nakit çeken karta yükleme yapmak gerekiyormuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eskiaçıksarıdesene -- 9 Aralık 2019; 15:41:12 >
    transfer olmuyor hocam sanallara kredi kartıyla yükleme yapılabildiği için heralde

• Merhaba, paycell 50TL hediyesi ile goller cepte süper paket aldım ve 8 maça oynadım, hediyeleri aldım. Şimdi bana 8 maç hak daha verdi fakat ne paycell hediye bakiyesinden ne telefondaki yüklü TL den (faturasız kullanıyorum) herhangi bir para düşmedi. Bu normalmi?

Paycell hediyesi ile alınan goller cepte süper paket nasıl iptal ediliyor? Yerini bulamadım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • seknyr S kullanıcısına yanıt
    Aldığınız paket haftalık, süresi dolduğunda kendisi iptal olur. Bahsettiğiniz haklar ise her pazartesi yenilenir bunda herhangi bir hata yok. Mesela dün aylık paket alıp hakları kullanmış olsaydınız bugün yenilenirdi. Bu şekilde aylık paketlerle 6 hafta oynamak mümkün oluyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Eskiaçıksarıdesene

Aldığınız paket haftalık, süresi dolduğunda kendisi iptal olur. Bahsettiğiniz haklar ise her pazartesi yenilenir bunda herhangi bir hata yok. Mesela dün aylık paket alıp hakları kullanmış olsaydınız bugün yenilenirdi. Bu şekilde aylık paketlerle 6 hafta oynamak mümkün oluyor
    Cevap için teşekkür ederim. O zaman pazartesi harici günlerde goller cepte süper paket almak bu paketi iki defa kullanmak demek. Tüm hakları bu geceki maçlara oynadım.

• Paycell benim için bitmiştir neden i ise bkm üzerinden 2 TL gönderdim 1.02 TL sini işlem ücreti adı altında kesmiş kan emici operatör ün kan emici uygulaması

• kartının üzerinde nakit çeken yazanın değişim yapmasına gerek yok, ben değişim için gittim aynı karttan vermeye kalktılar dilerseniz gerek yok değişime dediler, sonra mh aradım teyid ettirmek için onlarda aynı şeyi söylediler
  • 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.