Şimdi Ara

Paycell BKing %50 indirim (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
210
Cevap
11
Favori
17.832
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Hocam Turkcell’i iseniz paycell kampanyalarda mevcut

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kullanan var mı kampanyayı herkes kullanamadım yazmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ns Glow -- 13 Mayıs 2022; 11:39:19 >
  • kampanyayı kullanması zor hocam uğraşmanız lazım

• Genc turkcellı mı olmak lazım. Sartlarda 26 yas altı yararlanabılır dıyor

• Fazladan kodu olan varsa rica etsek de biz de denesek belki bizde tutar indirim?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • dj.trust.06 D kullanıcısına yanıt
    Kod ike olmuyor ödeme yönteminde düşüyor

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • bu kampanya bitti diye biliyordum.

• bu ay tekrardan basladı ama sımdıye kadar kullanabilen olmadı herhalde

• İlk gün gittim denemek için kod bulunamadı hatası veriyor kafasına göre çalışan bir kampanya bazen veriyor bazen vermiyor kasada rezil olmaktan başka bir işe yaramıyor kupon olsa bu defa kasiyere durumu anlatmak onu eğitmek de cabası

• deepdarkdirty D kullanıcısına yanıt
    👏👏👏

• Kod bulunamıyor diyor

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • bugün gittim ve şansıma kasiyer arkadaş bilir kişiydi. kardeşimle birlikte 2 Big King söyledik -. tabi ayrı ayrı qr okutmanız gerekiyor unutmayın kod geçerli değil sadece qr. neyse ilk menü yüzde 50 indirimle 26 liraya geldi. 2.si ise şans eseri bedavaya geldi. toplamda 20 kullanım hakkınız var ve 1 tanesini 0 liraya yiyebilirsiniz yani şansınız yüzde 5 ve git gide artar. yukarıda uğraştırıcı vs olduğundan bahsedilmiş ama benim işim 1 dakka bile tutmadı. kısacası gnç sayesinde 105 liralık menüyü 26 liraya yemiş olduk. konum ist.

• sizin işiniz 2 dk sürmüş olabilir. ben bu kampanyayı 40 tan fazla kez kullandım. siparişlerimin yarısı sorunsuz geçtiyse bile diğer yarısında hep bekleme, kod bulunamadı hatası vs ile geçti. bilmeyen personele anlatma ve arkamda biriken sinirli müşterilerde cabası. geçen sene yaz biterken kampanyada sonlandı telekoma geçtim. bu kampanya ile uğraşmak çekilecek çile değil gerçekten, paycellin dandikliğinin sonucunu insanlarda sırada küfür yiyerek çekiyorsunuz. artı o fiyatlar ne öyle

• AdRenaLime kullanıcısına yanıt

18 teleye stik haus yerdik  

doğrudur hocam ama fiyatlar indirimle birlikte bence makul sonuçta her şey uçtu kaldı ki 2 menü 26 liraya geldi yani tanesi 13. bundan 10 sene önce Big King 13 liraydı.

Aynen sana katılıyorum hocam hatta bir çok burger king işletmecisi bilerek sistem arızalı diyerek kullandırmıyor çünkü Paycell şirkete ödemeyi geciktiriyormuş adamlar Paycelli sırf Tab Gıda şart koşuyor diye alıp koyuyorlar ama kullandırmıyorlardı bende Telekom’a geçtim kurtuldum zaten fast food ta neymiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi paşalı -- 22 Mayıs 2022; 1:43:7 >
  • bizde 1 kere yada 2 kere yararlandık diye hatırlıyorum sonrası yukarıda arkadaşın dediği gibi 30 yaşında rezil olmakla geçti.Arkadaki insanların söylenmesi de ayrıca.

Sanırsam sonrası eşim 26 yaşını geçtiği için kullanmadık diye tahmin ediyorum.Şimdi gnc yi baldızın tc den kayıt ettik.Avm de sakin görürsen burger i , deneyeceğiz kısmetse.

• Kampanya sadece gnc'lilere mi görünüyor. Benim paycell uygulamasında görüntüleyemedim ya da kampanya bitti..

• erdc E kullanıcısına yanıt
    Gnc öZel.

• Gnc üye olunca mı kampanya görünür oluyor?

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.