Şimdi Ara

Paycell BKing %50 indirim (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
210
Cevap
11
Favori
17.832
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Benzer tutumda bulunan bir şubeyi şikayet ettim çünkü adamalar bırakın paycelli qr ile olan burger king'in cüzdan uygulamasını (tıkla gelsin) bile kabul etmiyorlardı. Saha operasyonunda görevli bir kaç kişiyi denetlemeye göndermişler ve cidden benzer yanıtı verdikleri için şubeyi yerinde uyarmışlar . En son gittiğimde paşa paşa yapıyorlardı %50 indirimle de yedim

Aşırı şaşırdım bu kadar ilgileneceklerini sanırım direkt tab gıdanın işletmesinde olan bir şubeydi. Hatta müşteri hizmetleri kadın o kadar iyiydi ki benden gerekli aksiyon alınınca gidip yerinde denememi olmazsa 2 adet big king kodu hediye edeceklerini söyledi. Hatta direkt adres veriyim şubenin NevÇarşı üsküdar dileyen ordan yapabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caseon -- 22 Mayıs 2022; 14:5:10 >
  • Şube çalışanları gerçekten mağarada Felan yaşıyor galiba, adamlar sinir etti bir kampanyayı yapamadılar, şikayet edeceğim sizi diyip çıktım..resmen uğraşmamak için bizde yok yada sistem bozuk diyip başından saviyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam burger kıng sıtesınden sıkayetınızı yazın. 1-2 gun ıcın de genel merkesden sıze donus yapıyorlar. yasadıgınız sorun ıcın ozur dılerız ılgılı magaza calsanlarına egıtım atadık egıtım verecegız tekrardan vs dıye bılgı verıyorlar bırde özür mahıyetınde alamadıgınız menuyu sıze aynı magaza da hedıye edıyorlar.

• şuan çalışmıyor sistem,dün 3 tane big king aldım aynı hesaptan biri ücretsiz çıkmıştı.

• meeb kullanıcısına yanıt

Kirk yilin başında gideyim dedim oglen gitmistim calismadi. Burgerking sok vs de gecerli 10tl harcamaya 10 da veriyordu. Neyse sansa calismadi, ilk defa denedigim için sistem mi calismadi onlarmi yapamadı benim telf. Dami calismadi eminde degildim. Dün birine yaptik 3 tane aldi çalıştı dedi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vip Üye kullanıcısına yanıt
    Bugun bendede çalışmadı dün aynı çalışan yapmıştı olmuştu.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
    iki yerde de becerdiler de sistem çalışmadı eminim.

Üye girişi paycell rq okuma menü seçimi şeklinde zaten sistem.

Bıktım yani dün yedik bugün de dedim eşimle yiyelim beleşe çıkar belki diye Şansa 2 avm de de olmadı.Kime nereye şikayet edelim bilemedim.Yapmasınlar böyle kampanya lar vallahi daha iyi en azından rezil olmayız.

Bunlara guvenip birisi goturulmez. iyi bare %50 ile 25tl denk gelir diye gidiliyor calismazsa normalde 50tl lik menu yemeyecekken birde oyle zarar oluyor heleki birden fazla kisi olunursa full zarar

• Yav ercan varken şununla ne uğraşıyorsunuz

eşimle o konuda anlaşıyoruz🥰 önemli olan bedavaya yada %50 indirimli yemek hocam.Tadı çok farklı oluyor.Yoksa Yemeksepeti Trendyol indirim yakalarsak şükür diyeyim ayda birkaç kez yiyoruz.

Ayda 1 defa ücretsiz oluyor. Sonrasında %50 indirim oluyor sadece

• MaitreSkiLL kullanıcısına yanıt
    biliyorum hocam, 1 defa ilkinde de olabilir 20. dede ama.Misal dün arkadaşlara ısmarladım 3. de çıktı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi meeb -- 31 Mayıs 2022; 22:27:43 >
  • Bugün deneyen varmı acaba 1 haftadır kupon bulunamadı diyor.

• Dün denedim görevli biraz uğraştı olmadı, başka bilen yokmu falan dedim daha önce aynı şekilde başkalarına yardımcı olmuştum fiyat düşmüştü şuan kupon bulunamıyor diye hata veriyor dedi

• İlk denemede calismamisti sistem neyse simdi ilk defa gideyim olacakmi dedim. Big King menu seçtim. Ücretsiz cikti ilk severde 😬😂 daha buyuk menusu varsa onu secseydim o da bedava mi çıkardı acaba 😬😂

King chicken ve whopper jr var bir de. İyisi big king

• Bugün aldım düzeltilmiş ayrıca 24.44 olarak düşüyor zamlı fiyat güncellenmemiş

• ProfessionalDoctor P kullanıcısına yanıt

Gecende baska hattimdan gnc kampanyasindan yararlanamamistim. Sms gelmis. Yararlanamadiginizi gorduk bu yuzden 40tl degerinde 10.000 puan tanimladik mesaji gelmis

eşimle banada geldi.En azından canları isteyince çokta güzel kayıt tutabildiklerini görmüş olduk.müşteri lehine güzel davranış .birde sistem sorunsuz olsa süper olacak.

• Geçen bir tanesine gittim paycell ödeme sistemi bozuk ödeyemezsiniz dedi?

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.