Şimdi Ara

Pay2win olmayan mmorpg?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
6.004
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Paraya odaklı olmayan mmorpg arıyorum ne önerirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hepsi şuanlık p2w fakat ben şuan rise of civillizations oynuyorum gayet memnunum. Yakın zamanda AxE açıldı oynadım top 50 ye girdim en yüksek levele kastım fakat paraya dayalı olduğundan bıraktım oyun 4 5 günlük daha. Yarın silkroad online mobile si açılacak grafikleri pc versiyonu gibi değil ve sanırım açık dünya değil. 10 yıl pc versiyonunu oynamıştım.

• İineage 2 nasıldır

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wjéasz

İineage 2 nasıldır
    Mobile mmorpgler p2win.

• Hocam Peki hepsi aynı gibi en azından oynarken zevk alınacak hangisi olur bazılarını inidirp 10 dk sonra siliyorum

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YshtolaRhul7017 -- 24 Şubat 2019; 17:43:1 >
  • Mobil için konuşuyoruz hocam

• Konu popüler konulara çıkmış. Oradan görüp geldim pc için sandım. Yanlışlık oldu kusura bakmayın.
  • Problem yok hocam

• Maalesef hepsi p2w. En mantıklısı beğendiğini oynamak sanırım.
  • 20 mart tarihinde Era Of Legends çıkacak. Wow benzeri yapısıyla dikkat çekiyor ve bir tık az pay2win olacak gibi..

• Bende sürekli bakıyorum, eskisi gibi pc basına oturamayınca mobile kalıyoruz mecbur. O nu indir bunu indir baydım ama güzel bir oyun denk gelmedi gelse oynamak istiyorum. Bi pubg var silmediğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: runee

Bende sürekli bakıyorum, eskisi gibi pc basına oturamayınca mobile kalıyoruz mecbur. O nu indir bunu indir baydım ama güzel bir oyun denk gelmedi gelse oynamak istiyorum. Bi pubg var silmediğim.
    parayıda boşverdim hani yatırırız birşeyler de güzel bir oyunda yokki
  • rise of civilazition güzel bir oyun aslında. birtane türk klanı toplanıyor şuanda 15-16 kişi. gelmek isteyen var mı?
  • Lineage 2 içlerinde en az p2w olanı. Farklı yollarla para yatıranları emeğinle yakalayabiliyorsun. Ancak oyuncu sayısı azaldı. Yeni sw de gündemde yok. Eski sw lere katılmak içinde geç kalındı. Oyunun sistemi ise güzel.

• Avrupaya gelmeyen çok mmorpg var. En dikkat çekeni black desert mobile. Şuan Era ve Axe dışında yeni mmorpg yok gibi.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.