Şimdi Ara

Paxil ve Lustral arasında ne fark var? (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
3
Favori
192.843
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilcihangir

aynı bu sebeple ben doktora gittim esmax 20 mg verdi üroloji uzmanı bir dene kardeş belki sana da faydası olur ben 3 günfür kullanıyorum ama uyku getiriyor

Hocam esmax pahalı ve yan etkileri sanki fazla gibi
  • çözüm olmadı bana esmax
  • erken boşalmayı önleyen başka haplar varmı kaliteli ve başarılı olan
  • doktor bugün bana lustral verdi acaba paxilmi alsam?
  • Ben doktora gündüz uykum geliyor beni zinde yapacak birşey ver dedim. Kadın gitti bana uyku hapı lustral vermiş. Gündüz devamlı esniyorum mal gibi öylece yatıyorum. Hiç aklıma sex gelmiyor resmen erkekliğimi aldı. Gece alsam ne olur? kadın sabah iç dedi.
  • KalemKolik kullanıcısına yanıt
    HERŞEY BUNDAN 8 YIL ÖNÇE BAŞLADI ÇOK GÜVENDİĞİM ÇOCUKLUK ARKADAŞIMIN YANINDA ÇALIŞIYORDUM TABİKİ BUNDAN ÖNCE 1990 DA İŞLERİMİZ BOZULDU 17 YAŞINDAYDIM VARLIKTAN BİRDEN YOKLUĞA DÜŞTÜK ARKADAN ANNE BABA AYRILDI ORDAN 92 94 YILLARI 19 AY ELAZIĞ BİNGÖL TUNCELİ ÖZEL TİM DE ASKERLİK SONRA HEMEN EVLİLİK HAYATINI KURMADAN SONRASI MALUM 2009 DA 15 SENE YANINDA ÇALIŞTIĞIM ARKADAŞ İŞYERİNİ PAT DİYE KAPAT BABAM TRAFİK KAZ<ASINDA ÖLMÜŞTÜ 1996 DA ANNEM AYRI OLDUĞU YANİ NİKAHSIZ OLDUĞU İÇİN BABAMDAN EMEKLİLİĞİ OLMADI..2 EV BAK KİM KAFAYI YEMESİN 8 SENEDİR PAXSİL KULLANIYORUM BENİ DÜZELTTİ AMA CİNSELLİĞİDE BİTİRDİ ...DÜN BAYRAMDA 6 GÜN İÇMEDİM VE YARIM YARIM LUSTRAL A GEÇDİM....BAKALIM ECZACI ARKADAŞIM BU DAHA İYİ BİR HAP DEDİ BAKALIM GEÇİŞ DÖNEMİ NE OLUÇAK VELASILIM KALAMKOLİK KARDEŞ BİR ARA YARIM SONRA ÇEYREK BIRAKTIM TAM HAH DERKEN YİNE GELDİLER BANA YİNE KULLANDIM AMA ŞİMDİ YARIM LUSTRAL BAŞLADIM BAKAM HAYIRLI BU GİBİ PİSKOLİJİK HASTALIK HAYAT YAŞAYAN HERKEZE GEÇMİŞ OLSUN

@KalemKolik
  • Merhaba arkadaşlar, 23 yaşında düştüğüm panik atak, depresyon anksiyete durumuna 25 yıldır zaman zaman ilaç kullanarak devam ediyorum... Sizden ricam beni anlayan ve tecrübe eden bana cevap yazsın lütfen.
    Sorum ve derdim şu;hastalık öncesi eski duygularıma, yaşama sevincime bir türlü kavuşamadım 25 yıldır. Bu normal mi, değilse bu durumda olup ta tamamen düzelen bir kişi var mı!? Daha açık yazayım geçmişi hatırlıyorum ama geçmişle ilgili sıcak duygusal bağlantı kuramıyorum... Paxil ilacını geçmişte iki üç ay kullanmıştım ama bu süre çok az idi, paxil ilacı ALLAH ın izni ile eski duygularıma dönmeme vesile olabilir mi, tecrübe eden var mı... Teşekkür ederim, cevaplarınızı şükran ile bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi soruyorum61 -- 10 Haziran 2020; 2:30:13 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • soruyorum61 S kullanıcısına yanıt

kesinlikle git kendine naap et paxera yazdır. önce 20 mg olarak başla 1 ay sonra da direk 30 mg çık. inan bana 18 li yaşlarındaki sen olacaksın.

Tecrübelerimi anlatayım.

yaşım 30, bende 17 yaşımdan beri dönem dönem psikiyatr tedavi gören bir insanım. Yani tedavi görme konusunda artık tecrübeli biriyim, bugüne kadar en aZ 5 defa tedavi gördüm ancak 3 ay önce gittiğim doktor çok fena moruk. Adam resmen tporbacı cıktı diyebilirim ınıdın mı :D 3 ay önce paxera 20 mg yazdı, ilaç bence 16ıncı günde etki etmeye başladı, sana sadece şukadarınıo söyli,m daha önce met içeniniz oldu mu bilmem ama bildiğin met kafası moruk. hastası oldum ilacın. şuan 30 yaşındayım ve resmen 18li yaşlarıma geri döndüm. Evliydim, çok siktiriboktan bi karım vardı çocuk yoktu zaten hemen boşandım ilacı kullanmaya başlayalı 1 ayken.

hayattan lezzet almaya başladım. normalde sexe düşkündüm her erkek gibi ama şimdi cinsel hayat umrumda değil anadınnn mııııı :) şuan herşeyim çok iyi kendimi çok mutlu ve pozitif hissediyorum. ilaç bağımlılık yapıyormus diyorlar umrumda değil yapsın. ben ömrümün sonuna kadar memnunniyetşle bu ilacı kullanmaya razıyım :)

• Gaziiialtayyy G kullanıcısına yanıt

Hocam selamlar kullanıyormusun halen Paxera yı,ben 1 ay oldu başlayalı çok aman aman etkisi yok gibi sanki çoğu kişi 3 ayı bile bulabilir diyor etki süresi ❓🤔

Sana da çok geçmiş olsun.

• Kardelen G. kullanıcısına yanıt

hocam yan etki en az cymbalta mi

• Gaziiialtayyy G kullanıcısına yanıt

Hocam ne demek met kafası , metten kafayı yedim ben zamanında ayrıca yürüyen libido gibi geziyordum.

• konuyu hortlatim belki okuyan birine faydası olur..

paxil sizi o kadar iyi yaparki bağımlısı olursunuz.. 1-2 sene sonra hiç bir etkisi kalmaz,

bırakmak zorunda kalırsınız..bıraktığınızda kafanızın içinde atlar koşmaya başlar

uyurken üstünüze yıldırım düşmüş gibi çarpılırsınız (kafa içinde elektirik etkisi)

mdma,met ve diğer uyarıcılara benzediğini yazanlara inanmayın, alakası yoktur..

o tarz yazanlar, o hayatın özentisi olup, hayatında bir kere o uyuşturucuları kullanmamıştır..

hayatım bu psiliğin içinde geçti, sizde özenti olup kafa yapıcam diye bu ilaçları kullanmayın..

şimdi gelelim bu çağın en büyük belası olan lyricaya (pregabalin)

bu meret öyle bişeyki, sanki bütün uyuşturucuları birleştirip kapsülün içine sokmuşlar gibi..

3-4 ay kendinizi çok ii hissetirir, bi zaman sonra paranoyalar panik ataklar başlar..

bırakmak istediğinizde aklınıza getireceği şey intahar etmek olur..şaka yapmıyorum,

bildiğiniz robota dönüyor, kimseyle konuşmuyor, yemek yiyemiyor, uyku uyuyamıyor,

kalbiniz yerinden çıkacak gibi oluyor ve o an kendinizi öldürmek istiyosunuz..

yazdıklarımın hepsi tecrübeyle sabittir..ben size yan etkisi olmayan sizi mutlu edecek ve tatlı uyutacak şeyi

yazim (5-htp complex)..doktorların leblebi gibi yazığı o ilaçların çoğu ticari amaçlı yazılır..

aslında o ilaçların, zamanla sizi eskisinden daha kötü yapacağını onlarda çok iyi biliyor ama bu işte deli paralar dönüyor..

çok büyük rahatsızlığınız yoksa atlamayın böyle şeylere..uyku içinde pasifflora kullanabilirsiniz...

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.