Şimdi Ara

Pax Twisted Fate (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
228
Cevap
1
Favori
24.794
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: burak be

quote:

Orijinalden alıntı: MayTheTriforceBeWithYou

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: hdloader11

quote:

Orijinalden alıntı: Jungler

hayırlı olsun bir ailenin 1 aylık geçim parasını kıytırık bir oyuna harcadın ama senin tercihin tabi ben birşey diyemem

Hayat adil değil

Ben de onu düşünüyordum şimdi. 300 $ Olsa idi cebimde ne bu bilgisayarın başında olurdum, ne de LoL oynardım.
    Hayat hiç adil değil...

300 dolarla ne yapmayı planlıyorsun ? Hayat senin için baya küçük galiba

11 Ay önceki mesajı neden alıntılarsın ki...
    Önceki mesajlarına baktım da " tebrikler panpa " " Babaannem klozete sıkışmış geliyorum hemen " gibi şeyler gördüm. Evet, hayat benim icin küçük. Daha uzun cevap yazmaya değmezsin.

Konuya hizmet eden mes. Eajlarımı tabiki alıntı yapabilirsinspiri için açılmış konulara öyle yorumlar gerekir ve bende içimden geldiği gibi yazıyorum ama burası o konulardan değil kardeşim ...

Burası 11 ay önce yazılmış bir mesaja sırf tartışma çıkarmak için cevap yazabileceğin bir yer de değil.
    İyi akşamlar.

• quote:

quote:

quote:

quote:

hayırlı olsun bir ailenin 1 aylık geçim parasını kıytırık bir oyuna harcadın ama senin tercihin tabi ben birşey diyemem

Hayat adil değil

Ben de onu düşünüyordum şimdi. 300 $ Olsa idi cebimde ne bu bilgisayarın başında olurdum, ne de LoL oynardım.
    Hayat hiç adil değil...

Sana ne adamın hayatından ? Kendi hayatına bak önce.

• quote:

Orijinalden alıntı: ParZ

quote:

quote:

quote:

quote:

hayırlı olsun bir ailenin 1 aylık geçim parasını kıytırık bir oyuna harcadın ama senin tercihin tabi ben birşey diyundefinedemem

Hayat adil değil

Hayat hiç adil değil...

Asıl sanane onların hayatından ayol yoldurtma saçını başını.

Ayrıca zenginin malı züğürdün çenesi. Arkadaşın 300 doları olacakmışta evde oturmazmışta lol oynamazmışta. Lol oynayacağına çık dışarı kazan o zaman fakirim diye ağlama burda.@MayTheTriforceBeWithYou

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gece Şarkısı -- 4 Haziran 2013; 22:51:06 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Gece Şarkısı

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Hayat adil değil

Hayat hiç adil değil...

Ayrıca zenginin malı züğürdün çenesi. Arkadaşın 300 doları olacakmışta evde oturmazmışta lol oynamazmışta. Lol oynayacağına çık dışarı kazan o zaman fakirim diye ağlama burda.

• quote:

Orijinalden alıntı: Gece Şarkısı

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

hayırlı olsun bir ailenin 1 aylık geçim parasını kıytırık bir oyuna harcadın ama senin tercihin tabi ben birşey diyundefinedemem

Hayat adil değil

Hayat hiç adil değil...

Ayrıca zenginin malı züğürdün çenesi. Arkadaşın 300 doları olacakmışta evde oturmazmışta lol oynamazmışta. Lol oynayacağına çık dışarı kazan o zaman fakirim diye ağlama burda.@MayTheTriforceBeWithYou

O sıralar çalışıyordum merak etme. Çok şükür şimdi param var, ara sıra girip takılıyorum oyuna.
    Fakirim diye ağlamıyorum. O mesajı bayağı sıkıntılı bir zamanda atmıştım. Yazın ortasında öğrenci halimle kimseye yük olmamak için çalışıyordum. Aynı zamanda kız arkadaşım vardı ve onunla ilgilenmem lazımdı. Şimdi bakıyorum da biraz fevri davranmışım o sıkıntılarla.
    Gel gelelim üslubun hoşuma gitmedi. Biraz daha düzgün ifade edersen kendini güzel olur.

• çocuğumu keserim uplamayın konuyu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Skin bugla pax tf oynamanın değeri paha biçilemez. Ama genede underworld en op skin onu buglada oynayamıyom lan
  • konu hortlamış olucak belki hatta bir ihtimal bu skini alan arkadaş oyunu bile bıraktı ama yorumların nerdeyse hepsini okudum açıkçası ben bu oyuna yeni başladım 20 levelim daha öyle paxtan felan anlamam West eu felan bişey bildiğimden değil yani öyle konuya yorum yapmak istedim sadece neyse konuya gelelim ben öğrenci olduğumdan 25 liralık rp attırcam diye canım çıkıyo çokta zengin sayılmayız 300 dolarım olsa oyuna vermem ama bunun sebebi "bir oyun skin 300 dolar etmez " diye düşünmem değil dediğim gibi öğrenciyim param yok :D benimde 300 dolarım olsa ve verebilcek durumda olsam bende alırdım bu zevk meselesi arkadaşında hava atmak için yazdığını düşünmüyorum hele bundan alınacak biri olduğunu hiç düşnmüyorum hayat adil değil maalesef yapacak bişey yok son olarak riota söz söylemek istiyorum bu skini yapmaktaki amaç ne skin paint terk olmuş sadece karakteri mavi yapıyo bari özellikleri felan değiştirse işe yarardı.

• quote:

Orijinalden alıntı: onurkaanayna

konu hortlamış olucak belki hatta bir ihtimal bu skini alan arkadaş oyunu bile bıraktı ama yorumların nerdeyse hepsini okudum açıkçası ben bu oyuna yeni başladım 20 levelim daha öyle paxtan felan anlamam West eu felan bişey bildiğimden değil yani öyle konuya yorum yapmak istedim sadece neyse konuya gelelim ben öğrenci olduğumdan 25 liralık rp attırcam diye canım çıkıyo çokta zengin sayılmayız 300 dolarım olsa oyuna vermem ama bunun sebebi "bir oyun skin 300 dolar etmez " diye düşünmem değil dediğim gibi öğrenciyim param yok :D benimde 300 dolarım olsa ve verebilcek durumda olsam bende alırdım bu zevk meselesi arkadaşında hava atmak için yazdığını düşünmüyorum hele bundan alınacak biri olduğunu hiç düşnmüyorum hayat adil değil maalesef yapacak bişey yok son olarak riota söz söylemek istiyorum bu skini yapmaktaki amaç ne skin paint terk olmuş sadece karakteri mavi yapıyo bari özellikleri felan değiştirse işe yarardı.

3000 kişide mi ne vardı sanırım ama şu kod paylaşımı ile vs artmıştır sayısıda yenede oyunda en nadir skinlerden

• Hayırlı olsun diyip gidiyorum, eski konu ama almış sonuçta.
  • vay be 300 dolar. cs rivenden sonra pax tf eskisi gibi popüler değil ama oyunda satılmayacak nadir skinlerden
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aoi.

quote:

quote:

Hayat adil değil

Hayat hiç adil değil...

sen neyapardın merak ettim

• efsane hort
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlazeZ

quote:

quote:

quote:

Hayat adil değil

Hayat hiç adil değil...

Vay be 2 yıl olmuş. O zaman maddi açıdan sıkıntılı bir dönemdi benim için, genel anlamda sıkıntılıydı hatta. Şimdi biraz daha iyiyim. Çok şükür borcum filan yok. Kardeşime çok istediği botu alırdım ilk önce, ondan sonra kız arkadaşımla lüks bir yerde güzel bir yemek yerdim. Kalanını da öteki sevdiğim insanlara harcardım galiba. Yaşlandık mı ne. Daha LoL filan da oynamıyorum, bilgisayara da genelde işyerinde takılıyorum zaten.

• twisted fatenın en kotu kostumu bedava verseler alırım kullanmam sen buna 300 dolar vermışsın
  • Hayırlı olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: arsızbeladinleyen2000li

twisted fatenın en kotu kostumu bedava verseler alırım kullanmam sen buna 300 dolar vermışsın

Zevkler ve renkler tartisilmaz

Adamin begenip aldigi bir sey hakkinda iyi kotu yorum yap.ak senin haddine degil

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jersey Devil

quote:

Orijinalden alıntı: arsızbeladinleyen2000li

twisted fatenın en kotu kostumu bedava verseler alırım kullanmam sen buna 300 dolar vermışsın

Zevkler ve renkler tartisilmaz

Adamin begenip aldigi bir sey hakkinda iyi kotu yorum yap.ak senin haddine degil

begendıgını sanmıyorum adamın bunu alma amacı havalı gorunuyum cok az kısıde olan sey bende olsun mıllet oha skıne bak falan desın yoksa gıdıp 10 lıraya underworld alıp mıs gıbı oynamak var

• Helal süpersiniz
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: BlazeZ

quote:

quote:

quote:

Hayat adil değil

Hayat hiç adil değil...

Vay be 2 yıl olmuş. O zaman maddi açıdan sıkıntılı bir dönemdi benim için, genel anlamda sıkıntılıydı hatta. Şimdi biraz daha iyiyim. Çok şükür borcum filan yok. Kardeşime çok istediği botu alırdım ilk önce, ondan sonra kız arkadaşımla lüks bir yerde güzel bir yemek yerdim. Kalanını da öteki sevdiğim insanlara harcardım galiba. Yaşlandık mı ne. Daha LoL filan da oynamıyorum, bilgisayara da genelde işyerinde takılıyorum zaten.

Sen o dediklerini anca 3 tane PAX TF parasıyla yaparsın

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.