Şimdi Ara

Pavilion G6/G7 Değiştirilebilir Grafik'in değiştiği nasıl kontrol edilir ? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
1
Favori
10.637
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: FiRARDA

çözüm

Başlat menüsünden CCC - Advanced'ı aratın ve tıklayın.
    ATI Catalyst Control Center açılacak. Oradan Graphics menüsüne tıklayın ve Switchable Graphics'i seçin
    Automatically select power-saving GPU when on battery seçeneğini kaldırın ve High Performance GPU'yu seçin.

merhaba arkadaşım bunları yazmışsın sağol ama bende pavillion g6 var ve ccc de advanced diye bir seçenek çıkmıyor bios guncelledim 300 mb ekran kartı guncellestmesı ındırıp kurmama ragmen hıcbır degısıklık yok sız nasıl yaptınız bunu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkraziel

quote:

çözüm

ATI Catalyst Control Center açılacak. Oradan Graphics menüsüne tıklayın ve Switchable Graphics'i seçin
    Automatically select power-saving GPU when on battery seçeneğini kaldırın ve High Performance GPU'yu seçin.

merhaba arkadaşım bunları yazmışsın sağol ama bende pavillion g6 var ve ccc de advanced diye bir seçenek çıkmıyor bios guncelledim 300 mb ekran kartı guncellestmesı ındırıp kurmama ragmen hıcbır degısıklık yok sız nasıl yaptınız bunu ?

masa üstüne sağ tık yap değiştirilebilir grafik ayarlarına gir ordan istediğin .exe dosyasını sec yüksek performanslı kart yap

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: darkraziel

quote:

çözüm

masa üstüne sağ tık yap değiştirilebilir grafik ayarlarına gir ordan istediğin .exe dosyasını sec yüksek performanslı kart yap

seçsem bile mesela skyrim oynuyorum girerken ekran kartı secımı gelıyor bıtrek ıntel hd 4000 cıkıyor onu yuksek performans secsem bıle hıcbır degısıklık olmuyor acıkcası yanı kartı el ıle tutulabılır bı sekılde secemıyoruz anladıgım kadarıyla bıos ta o secenekte cıkmıyor neden böyle yapmıslar anlıyamadım dogrusu umarımkı bu sorunu tam olara kahlleden bırısı cıkarda bızde rahat rahat kullanırız ekran kartını

• HP G6 2103
    Aynı Ekran kartı geçiş sorunu bende'de var bios güncelleme dahil denemediğim şey kalmadı sonuç sıfır.
    Hp servis telefonla destek hattından da sonuç alamadım.
    Dün itibari ile servise cihazı servise bıraktım. Servisteki görevli yanımda yarım saat kadar uğraştı oda sonuç alamayınca bir problem yok diyerek ürünü almamak için geçiştirmeye çalıştı.
    Ben kabul etmeyince ürünü mühendislik bölümüne gönderilmek üzere aldılar.
    Ama oradaki görevlilerin yaklaşımı bana problemin giderilemeyeceği kanaatini getirdi.
    Olumlu veya olumsuz alacağım sonuç veya cevabı buraya yazarım.
    HP alacaklar benim gibi araştırmadan almasınlar derim.
  • Bilgisayarı servisten aldım
    AMD ekran kartının otomatik olarak devreye girdiğini manuel olarak buna müdahele etmenin hiç bir yolu olmadığını söylediler.
    Nasıl anlarım diye sorduğumda ellerinde bulunan bir grafik programı kurarak devrede olduğunu gösterdiler. sonra programın exe sini pc den kaldırdılar.
    Bununla ilgili şikayetlerin fazla olduğunu ama şimdilik yapacak bir şey yokmuş.
    Bu cevaplar beni tatmin etmedi ve bilgisayarı alıp çıkmaktan başka çarem de kalmadı.
    opengl extensionns viewer diye bir program buldum onunlada her iki ekran kartını test edebiliyorsunuz.
    sniper elitev2 oyunun da kasma ve donma hala devam ediyor.
    Son olarak HP notebook almadan önce iki kere düşünün derim ben aldım pişman oldum.
  •  Pavilion G6/G7 Değiştirilebilir Grafik'in değiştiği nasıl kontrol edilir ?

Pavilion G6/G7 Değiştirilebilir Grafik'in değiştiği nasıl kontrol edilir ?

resimler

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.