Şimdi Ara

Path of Exile (Ücretsiz Online aRPG - Diablo Killer :) (Açık Beta açılmıştır!) (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.511
Cevap
12
Favori
93.795
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ahh be 2dk ile kacırıdk neyse ben bekliyorum elinde davetiye olan varsa tesekkürler.
  • ilk posta davetiye gönderiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: N1ghtshade

ilk posta davetiye gönderiyorum

Birinç?
  • Sanırım gene kaçırdım :D
  • acc oluşturdum sitesinden davetiyeniz varsa bana da gonderır mısınız?

bu arada oyun gercekten cok guzele benziyor diablo gelene kadar baya oynatır kendisini. acaba oyun yapımcıları masrafları falan nasıl karşılıyorlar? donate falan yapılacaksa ben yaparım 3-5 bişi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi edwardweo -- 23 Aralık 2011; 16:30:05 >
  • davetiye bekliyorum bende tesekkürler.
  • yok mu fazla davetiyesi olan ?
  • Online mı? yoksa single player bir oyun mu bu acaba?
  • Geçenlerde banada geldi key, oynuyorum şu anda lvl 18 ranger ile, genel olarak oyundaki atmosfer oldukça iyi skill efektleri çok iyi değil ama oyun kendini oynatıyor passive skill ağacı oldukça enteresan seçenek çok.. fakat anlayamadığım bir nokta var oynayan arkadaşlar belki bu konuda yardımcı olabilirler verdiğimiz passive skilleri resetleme imkanımız varmı bunu merak ediyorum.

Not: Diablo 3 beta'yı her karakterlerle bir çok kez oynayan biri olarak bu oyunun 'Diablo Killer' olması için üzerinde baya bi uğraşılması gerekli, bence diablo 3'den önce çıkarsa alıp oynayın, sıkılmanızı önler.
  • Bir Diablo değil. Varolan hesabımı hunterx isimli arkadaş ile paylaştım.

İletişim kurun sıra ile oynarsınız.
  • bende var olan hesabımı verebilirim isteyene müzikleri sarmadı beni açıkçası star wars aldım bir yandan ona devam edeceğim mail değiştirme varmı yokmu kontrol etmedim ama şifreyi değiştirip oyunayabilir isteyen çıkana kadar en azından mail adresini veremem ama söyliyeyimde baştan :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: FyCum

Geçenlerde banada geldi key, oynuyorum şu anda lvl 18 ranger ile, genel olarak oyundaki atmosfer oldukça iyi skill efektleri çok iyi değil ama oyun kendini oynatıyor passive skill ağacı oldukça enteresan seçenek çok.. fakat anlayamadığım bir nokta var oynayan arkadaşlar belki bu konuda yardımcı olabilirler verdiğimiz passive skilleri resetleme imkanımız varmı bunu merak ediyorum.

Not: Diablo 3 beta'yı her karakterlerle bir çok kez oynayan biri olarak bu oyunun 'Diablo Killer' olması için üzerinde baya bi uğraşılması gerekli, bence diablo 3'den önce çıkarsa alıp oynayın, sıkılmanızı önler.

0.9.5 ile yeni eklendi, ama full respec değil. Sen de görmüş olman lazım Act 2'de questi bitirdiğin zaman 2 respec puanı veriyor, bununla daha önce vermiş olduğun 2 puanı geri alıp tekrar dağıtabiliyorsun.

quote:

Orijinalden alıntı: FyCum
    Diablo benim için 2010'da bitmiştir, ki o zamandan beri gelinen nokta belliydi devam niteliğine layık olmayacağı. Bu oyun Diablo 3 çıkana kadar vakit geçirmeye değil, olsa olsa Diablo 3 daha erken çıkarsa, PoE çıkana kadar vakit geçirme görevi görür. Oyunun birçok eksiği var, ve bunun için çok uğraşılıyor, ve her geçen gün gideriliyor. Şuanki haliyle bile PoE, diğer herhangi bir aRPG'den önde birçok yönden.

quote:

Orijinalden alıntı: wolkancan

bende var olan hesabımı verebilirim isteyene müzikleri sarmadı beni açıkçası star wars aldım bir yandan ona devam edeceğim mail değiştirme varmı yokmu kontrol etmedim ama şifreyi değiştirip oyunayabilir isteyen çıkana kadar en azından mail adresini veremem ama söyliyeyimde baştan :)

Müziklerini ben de sevdim diyemem, ama bu durum oyundan zevk almama engel olamaz, sonuçta müzikleri kapatma seçeneğin var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bobafett -- 24 Aralık 2011; 11:00:44 >

• N1ghtshade isimli arkadaş sağolsun dün girip oynadım bir süre.

Oyun atmosfer ve oynanış olarak çok iyi. Grafikler ve animasyonlar göze batmıyor. Seviye sisteme muazzam detaylı, 2 tane birbirinin aynı karakter bulmak zor olacak. Yeteneklerin kullandıkça gelişmesi güzel. Karakterler oynanış olarak birbirlerinden farklı. Alışveriş sistemini de beğendim, paradan uzaklaşıp takas yoluna gitmek güzel bir değişiklik. Herkesin hoşuna gitmeyebilir gerçi.

Sorun olarak küçük şeyler var, hafif laglı oyun arada bir de hafiften yüksek seviyelere çıkıyor.(belkiden bende kaynaklıdır bilemiyorum) Müzikler idare eder. Ama en kötü tarafı WoW daki ağlak zihniyetin oyunu şimdiden işgal etmesi olmuş. Daha dengelerin ve bugların ayrılacağı beta sürümünde bile 1 dakika boş durmadılar, habire yok şu sınıfı böyle öldürdüler, bu sınıfı böyle imba yaptılar, sürekli büyü yapıyorum niye çok mana lazım(peh) gibi harikulade Feedbacklerini forumlarda oyunun yapımcıları yerine bizlere yaptılar.

Ana kanaldan oyunla ilgili bir şey sorma imkanı çok azdı dün arada kaynıyordu hep.

Oyun genele olarak çok hoş, şimdiden iyi yerlere gelmeyi garantilemiş durumda. Firmanın önceki politikası paralı oyuna karşıydı bunu devam ettirebilirse yeni bir çığır açarlar.

• 4 ay olacak hala key gelmedi :S
  • Ağustosda başlamış beta. Hala beta... Ne betaymış arkadaş Neyse beklemedeyiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lifetaker

Ağustosda başlamış beta. Hala beta... Ne betaymış arkadaş Neyse beklemedeyiz

5 ay beta için uzun bir süre değildir ki, beta testerı olarak hergeçen yamada oyunun eksiklerinin giderildiğine tanık olmak çok farklı bir duygu. Sonuçta oyunun çıkması 1 sene de alsa, mühim olan eksiksiz ve dengeli bir biçimde sonuçlanarak çıkması olabildiğince. Aceleye gelen canım oyunlar vardır, mesela Troika Games'in Arcanum'u.. Atmosferi korkunç güzel ve eşsizdir, tıpkı Fallout nasıl çok orijinal ise... Ama aceleye geldiği için oyun çok dengesiz ve bilimum hatalar içermektedir, üstüne üstlük oyun çıktıktan sonra da üstünde neredeyse hiç durulmamıştır.

Oyun tamamlandığında bu beklenen süre unutulacaktır, emin olabilirsin. Zira ben bu cümleyi bir başka oyun için söylediğimi hatırlamıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: BoBaFeTT

quote:

Orijinalden alıntı: Lifetaker

Ağustosda başlamış beta. Hala beta... Ne betaymış arkadaş Neyse beklemedeyiz

5 ay beta için uzun bir süre değildir ki, beta testerı olarak hergeçen yamada oyunun eksiklerinin giderildiğine tanık olmak çok farklı bir duygu. Sonuçta oyunun çıkması 1 sene de alsa, mühim olan eksiksiz ve dengeli bir biçimde sonuçlanarak çıkması olabildiğince. Aceleye gelen canım oyunlar vardır, mesela Troika Games'in Arcanum'u.. Atmosferi korkunç güzel ve eşsizdir, tıpkı Fallout nasıl çok orijinal ise... Ama aceleye geldiği için oyun çok dengesiz ve bilimum hatalar içermektedir, üstüne üstlük oyun çıktıktan sonra da üstünde neredeyse hiç durulmamıştır.

Oyun tamamlandığında bu beklenen süre unutulacaktır, emin olabilirsin. Zira ben bu cümleyi bir başka oyun için söylediğimi hatırlamıyorum.

o değilde 4 5 ay bekledikten sonra key geldi diyelim elime sonradan oyunu indirdim kurdum o kadar sürenin verdiği heyecanla girdim güzel bir deneyim yaşayacağım derken hiç sevmezsem o zaman kötü olur benim için :D

• Elimde 1 adet beta key var. İsteyen varsa bu mesajımı alıntılayan ilk kişiye vereceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lord De Seis

Elimde 1 adet beta key var. İsteyen varsa bu mesajımı alıntılayan ilk kişiye vereceğim.

ben talibim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: edwardweo

quote:

Orijinalden alıntı: Lord De Seis

Elimde 1 adet beta key var. İsteyen varsa bu mesajımı alıntılayan ilk kişiye vereceğim.

ben talibim..

PM ini kontrol et gönderdim.
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.